Bez kategorii
Like

Nowoczesny Modlin i innowacyjny Amber Gold

22/01/2013
345 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Polska w budowie, nie róbmy polityki budujmy mosty , autostrady , itd no i budują , bez ładu składu i odpowiedzialności jak w PRL. Jest klapa buźka, goździk jak za Gierka , po czym to co zbudowano się naprawia. Bo to Polska właśnie.

0


Amber Gold i lotnisko w Modlinie są synonimami rządów PO i Donalda Tuska. Partyjny  kacyk PO z Gdańska Paweł  Adamowicz , firmę ,która oszukała tysiące Polaków nazwał  firmą innowacyjną. http://wpolityce.pl/wydarzenia/33637-posel-pis-pyta-prezydenta-gdanska-pawla-adamowicza-co-takiego-innowacyjnego-widzial-pan-w-dzialalnosci-spolki-amber-gold . Tak w ogóle to warto się przyjrzeć karierze Pawła Adamowicza , który ze stróża stał się prezydentem miasta i prominentnym działaczem PO http://wpolityce.pl/artykuly/34712-ts-pawel-adamowicz-zachwalal-innowacyjnosc-tworcow-amber-gold-sam-wykazuje-sie-innowacyjnoscia-w-pomnazaniu-prywatnego-majatku

 

Jego karierę można porównać z karierami kierowców,  Janickiego , który został generałem BOR i Wachowskiego, który został  szefem gabinetu  Prezydenta RP. Polska staje się krajem Dyzmów, gdzie umiejętności się nie liczą a najważniejsze jest cwaniactwo , karierowiczostwo i układy z tymi co trzeba.  

Lotnisko w Modlinie miało być przykładem nowoczesności, okazało się bublem za 400 mln zł. Rozpadający się nowo wybudowany  pas startowy,  wieczne kłopoty, dopełniają obraz nędzy i rozpaczy. Pas startowy mający służyć lata , nie wytrzymał  pierwszej zimy i ciężaru lądujących samolotów, system nawigacyjny przy pierwszym załamaniu pogody okazał się bezużyteczny. Oddzielny temat to pasażerowie, tak naprawdę to kogo oni obchodzą.

Autostrady , które śmigłowcem oblatuje premier , gdyż budowa tzw odcinkowa nie zdała egzaminu tysiące radarów dopełniają tę tzw.  Polskę w budowie.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816