HYDE PARK
Like

Nowe zasady egzaminu na prawo jazdy

02/02/2014
764 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Nowe zasady egzaminu na prawo jazdy

Dobierają się do skóry nie tylko kierowców ” na cyku”. Trzeźwi powodujący wypadki stanowią jak wiadomo większość sprawców wypadków. Dlatego postanowiono podnieść wymagania. Będą nowe próby sprawności na egzaminie. Nie będę Was trzymał w niepewności. Na pocieszenie będą to tylko dwie próby. Zawracania i parkowania. Sondaże ( u nas o wszystkim decydują sondaże) wskazały że najwięcej problemów związane jest z tymi właśnie manewrami. Oto przykładowe manewry wykonane przez kierowców zawodowych, którzy na  drogach  sprawiają, jak  wiadomo, najwięcej  kłopotów  doświadczonym  kierowcom  niedzielnym. Manewr zawracania:     Parkowanie:     PS. Ja przepraszam jeśli ktoś z czytających to kierowców pomyślał że tu jest aluzja do ich umiejętności. Jestem przekonany że każdy posiadacz prawa jazdy potrafi wykonać lepsze sztuczki.   http://antydotum.pl/Index.php

0


Dobierają się do skóry nie tylko kierowców ” na cyku”. Trzeźwi powodujący wypadki stanowią jak wiadomo większość sprawców wypadków. Dlatego postanowiono podnieść wymagania. Będą nowe próby sprawności na egzaminie.

Nie będę Was trzymał w niepewności. Na pocieszenie będą to tylko dwie próby. Zawracania i parkowania. Sondaże ( u nas o wszystkim decydują sondaże) wskazały że najwięcej problemów związane jest z tymi właśnie manewrami.

Oto przykładowe manewry wykonane przez kierowców zawodowych, którzy na  drogach  sprawiają, jak  wiadomo, najwięcej  kłopotów  doświadczonym  kierowcom  niedzielnym.

Manewr zawracania:

 

 

Parkowanie:

 

 

PS. Ja przepraszam jeśli ktoś z czytających to kierowców pomyślał że tu jest aluzja do ich umiejętności. Jestem przekonany że każdy posiadacz prawa jazdy potrafi wykonać lepsze sztuczki.

  http://antydotum.pl/Index.php

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758