SPOŁECZEŃSTWO
Like

Nowa ordynacja wyborcza

20/06/2018
1380 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Nowa ordynacja wyborcza

  Polki i Polacy…!Jeżeli dopuścicie do kolejnych ” wyborów ” Ojczyzna zginie bezpowrotnie w Was samych. Priorytetowe działania i ich kolejność żeby ordynację zmienić jak się należy.: 1. Odsuwamy uzurpatorów/oszustów/hipokrytów od władzy stosując wszystkie metody opisane w Dekret – I D E I oraz omówione przez Rafała Brzeskiego “organizacja bez organizacji” https:// następnie zwołujemy konwent Narodu Polskiego… 2. Uchwalamy jawną, sprawdzalną, odpowiedzialną , ORDYNACJĘ WYBORCZĄ gwarantującą Narodowi Polskiemu (Polakom) wybranie Najważniejszej głowy państwa Polskiego oraz natychmiastowe usuniecie ewentualnego oszusta… 3. Następnie weryfikujemy i ustalamy PRAWO przez Polaków dla Polaków … Projekt Ordynacji Wyborczej Ordynacja Wyborcza http://www.zawodowy-polak.pl/Ordynacja.pdf Jeden sprawdzony głos jest wart więcej jak 10 milionów X-ów. Każdy legalny dokument funkcjonujący w systemie wymaga podpisu. Jedynie karty wyborcze ogłupiony Naród podpisuje jak analfabeta…X-em, tak […]

0


 

Polki i Polacy…!Jeżeli dopuścicie do kolejnych ” wyborów ” Ojczyzna zginie bezpowrotnie w Was samych. Priorytetowe działania i ich kolejność żeby ordynację zmienić jak się należy.:

1. Odsuwamy uzurpatorów/oszustów/hipokrytów od władzy stosując wszystkie metody opisane w Dekret – I D E I oraz omówione przez Rafała Brzeskiego “organizacja bez organizacji” https://

następnie zwołujemy konwent Narodu Polskiego…

2. Uchwalamy jawną, sprawdzalną, odpowiedzialną , ORDYNACJĘ WYBORCZĄ gwarantującą Narodowi Polskiemu (Polakom) wybranie Najważniejszej głowy państwa Polskiego oraz natychmiastowe usuniecie ewentualnego oszusta…

3. Następnie weryfikujemy i ustalamy PRAWO przez Polaków dla Polaków …

Projekt Ordynacji Wyborczej

Ordynacja Wyborcza http://www.zawodowy-polak.pl/Ordynacja.pdf 

Jeden sprawdzony głos jest wart więcej jak 10 milionów X-ów. Każdy legalny dokument funkcjonujący w systemie wymaga podpisu. Jedynie karty wyborcze ogłupiony Naród podpisuje jak analfabeta…X-em, tak podpisana karta jest łatwa do fałszowania i dopisywania tzw. głosów, ponadto rzekome prawo wywarzane przez X-em wybranych nie jest przez oszustów podpisywane ! Prawo takie wydane przez budynek (sejm, instytucję) nie ma żadnej mocy w stosunku do człowieka od którego instytucja wymaga czytelnego podpisu (zgody) że się człowiek do takiego „prawa” stosuje, nie istnieją też „wyroki” czytelnie podpisane przez rzekomego sędziego… powołanego przez oszusta prezydenta!

1. Wykorzystanie istniejącego bankowego systemu przelewów dla obniżenia kosztów i ułatwienia właściwego, jawnego, sprawdzalnego wyboru Polkom i Polakom … Nie potrzebne żadne komisje i lokale.

2. Kandydat na najmądrzejszą głowę Ojczyzny zakłada konto na które będzie przelewana kwota -1 zł od Polki / Polaka dokonującego wyboru ( bardzo łatwe do policzenia głosy ) Głosy można oddawać z jednego konta.

3. Polka/Polak oddając głos przelewa 1 zł na konto kandydata w tytule podając swoje pełne dane, pesel i nazwisko kandydata celem uniknięcia pomyłek i ewentualnych fałszerstw.

4. Kandydat /Sługa i jego ludzie ewidencjonują na specjalnej stronie internetowej dane z tytułu przelewu z numerem pesel który Rodak będzie miał obowiązek potwierdzić, sprawdzić, czy wszystko się zgadza wpisując nr pesel w miejsce wyszukania danych na internetowej stronie… Oraz kopię tej operacji i polecenia przelewu zachować jako dowód.

5. Wszystkie złotówki wpłacone przez Polki / Polaków trafią na konto SŁUGI który został wybrany przez większość Narodu polskiego jako zabezpieczenie bytu człowiekowi który będzie się tylko zajmował poprawianiem bytu Rodakom w Ojczyźnie.

6. Obowiązkowy udział każdego Polki/Polaka i odpowiedzialność za przekazaną 1 złotówkę i Ojczyznę. Zignorowanie podjęcia tak ważnej decyzji winno skutkować karą opartą o zapisy prawa zgodnego z polską racją stanu.

7. Następnie kontrola osoby wybranej przez Naród Polski jest dobra propozycja Tadeusza Cichockiego i warta uwagi dostępna na http://www.tcichocki.pl .

8. Natychmiastowe odwołanie, zwrot wyłudzonych złotówek w sytuacji kiedy wybrany na sługę narodu się nie sprawdzi. Naród Polski na takich samych zasadach jak wybieranie wyraża swoje niezadowolenie.

9. Jedna złotówka stanie się najcenniejszym skarbem dla każdego – Polki i Polaka pragnącego szczerości, moralności i sprawiedliwości.

Propozycja która wymyśliłem w 2015 zamieniła się w tekst.

Krzysztof Chudek

BARDZO WAŻNE DOKUMENTY !

Źródło Dekretu z którym należy zapoznać się obowiązkowo jak i oryginał dokumentu znajduje się tu: http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

Odezwa do Narodu Polskiego ! http://www.tcichocki.pl/Odezwa%20do%20Narodu%20Polskiego%202017.05.24.pdf

Do „organów państwa” http://www.tcichocki.pl/TC%20-%20Do%20wszystkich%20organ%C3%B3w%20w%20RP.%20List%20otwarty.%202017.04.16.pdf

 

Wypowiedzenie Posłuszeństwa wszystkim „organom państwa”… wydany w imieniu suwerena, Narodu Polskiego jest Legalnym Obowiązującym Prawem do czasu weryfikacji „ prawa” …

 

https://

Inne zapisy autora:

0

Avatar
katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816