Media Watch i recenzje
Like

No i wyszło na moje…posłuchaliście

13/11/2015
409 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
No i wyszło na moje…posłuchaliście

Rok temu pisałem rozważania o możliwości okazania obywatelskiego nieposłuszeństwa i konsekwencjach jakie z tego wynikają dla uczestników tej desperackiej akcji:https://3obieg.pl/przyszedl-czas-obywatelskiego-nieposluszenstwa, kończąc wpis możliwościami jakie jednak daje nasza fasadowa, ale jednak demokracja: “..Czy to jest wyjście????
Szanowni Państwo chyba rozumiecie, że gdyby mój apel został przez obywateli wysłuchany, to kraj zostałby pogrążony w chaosie wojny domowej, zaś społeczeństwo zostałoby zatomizowane w stopniu wcześniej nie znanym?! A może właśnie tak trzeba? My jesteśmy desperados

0


Więc co??
Zamiast skakać sobie do gardeł, lepiej wykorzystajmy możliwości jakie daje demokracja(fasadowa bo fasadowa, ale jest…jeszcze), aby obecne sitwy i mafie polityczne posłać w polityczny niebyt.
My ofiary III RPRL czyli obecnego systemu, podatnicy polscy, powinniśmy się zjednoczyć aby opozycja czyli PiS (inne partie nie dają takich gwarancji i matematycznie nie mają najmniejszych szans na wygraną) wygrało w sposób zdecydowany nadchodzące jesienne wybory, dopilnować i egzekwować aby po wygranych wyborach wprowadzone zostały w życie stosowne projekty reform(które są już przez PiS opracowane) i zreformować w końcu Państwo, tak aby więcej nie dać szans dojścia do władzy kombinatorom, gangsterom, hochsztaplerom i różnej maści cwaniakom! A winnych tragicznego stanu Polski osądzono i skazano tak jak na to zasługują.
Jak to zrobić w sytuacji, gdy środki masowego przekazu ( w tym najpotężniejsze medium jakim jest telewizja ) są w dużej części , w rękach ” politycznych bandytów”, żywotnie zainteresowanych tym, by do żadnych zmian nie dopuścić ??
Środki masowego przekazu, jeszcze przez nich nie opanowane (w szczególności Internet), muszą pomóc nam (i sobie) podatnikom, zorganizować się, informując i jednocząc wszelkie takie oddolne inicjatywy!
Ludzi myślących podobnie i skorych do działania jest na pewno bardzo duża liczba i nie trzeba zakładać dodatkowych partii lub stowarzyszeń, mając gotową potężną broń w postaci wielkiej partii opozycyjnej czyli PiS (po co wywalać otwarte drzwi? Na to będzie czas po wygranych wyborach i reformie Państwa).
Oddolna samoorganizacja polskich podatników, to jedyna pokojowa metoda naprawy Rzeczpospolitej! Jeśli i ta droga zawiedzie, to przyszłość kraju rysuje się w czarnych, pogrzebowych barwach !”

No i wyszło na moje WYGRALIŚMY!!! tylko teraz nie zmarnujmy tego zwycięstwa siadając na…..laurach.

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816