HYDE PARK
Like

No i wszyscy się cieszą z rządu

05/07/2013
603 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
No i wszyscy się cieszą z rządu

Wszędzie dziś etauzjastyczne głosy zadowolenia bowiem ogłoszono że TV Trwam dostało miejsce na multiplexie.

Reakcja dokladnie taka jak w dowcipie o wprowadzaniu i wyprowadzaniu kozy. Właśnie KRRiT pozwolila wyprowadzić kozę. Wszyscy zadowoleni.

Ludzie. Z czego tu się cieszyć.  Z tego że złodziej oddał co ukradł?

Dziś trzeba być zdrowo w**wionym za to że to wszystko miało taki przebieg. Miejsce na multiplexie należalo się TW Trwam jak …. (tu proszę wstawić odpowiedni przyklad). Kto z was cieszyłby się  gdyby na kolację po calym dniu głodówki dostał własne śniadanie.

0


 

Dziś zamiast hymnów o zwycięstwie powinien sie rozlegać krzyk żądań u usuniecie ze stanowisk sabotazystów, ktorzy kpili sobie tyle czasu ze spoleczeństwa. Lepiej zastanowić się co te łajdaki właśnie uknuły?

To taka powinna być reakcja, in aczej nic w tym kraju nie zacznie być normalne.

Myślicie że ta decyzja to objaw strachu, przejaw słabości upadajacego PO. Nic bardziej mylnego. Oni tylko “spuścili powietrze” z buntujacego się społeczeństwa. Może w ich mniemaniu jest to demonstracja siły, nie słabości. Coś w rodzaju ” My możemy wam dać tą waszą telewizję bo nie jesteście w stanie nam zaszkodzić”.

Nie przyszedł nikomu do głowy taki scenariusz?

Lekceważenie, niedocenianie przeciwnika zawsze prowadzi do nieuchronnej porażki. Tramtadaranctwo demobilizuje. I dlatego wylewam ten kubel zimnej wody na rozpalone głowy. Platfonsy podjely ta decyje nie bez przyczyny. Trezba więc sie zastanowić czy przeciwnik szczerzy zęby w uśmiechu czy w gniewie.

Zaraz ukażą sie nowe sondaże. Zgadnijcie, komu przyrośnie? A no własnie znalazłem jak sie miesza ludziom w głowach. Ostatni sondaż pod tytułem : Wzrasta przewaga PiS” . Ale to czysta manipulacja .Od niepamietnych czasów w sondażach PiS nie przekroczył 35% więc utrwalaja przekonanie że to jest gorna granica popularności. Dystans przewagi tworzą poprzez obniżanie poparcia  PO.

Jarosław Kaczyński zauważyła to i mówi : ” – To sporo, ale co najmniej trzy razy za mało – powiedział Jarosław Kaczyński o 9-punktowej przewadze. Jego zdaniem PiS powinen mieć “nie 35, a co najmniej 45 procent poparcia”.

Dlaczego więc po kilku wzrostach bariera 35% nie pęka.

To też świadczy o tym że chwyt z Multiplexem jest “pod publiczkę” . rozbraja sie tylko bombę niezadowolenia.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816