WIEDZA
Like

NIWEEK 2012 – Cold Fusion – LENR – eCAT – wykazano występowanie efektu anomalii ciepła

18/10/2012
961 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

07.08.2012 – Austin, Teksas – National Instruments “NIWEEK 2012” – Francesco Celani z włoskiego Narodowego Instytutu Fizyki Jądrowej w Frascati, Włochy, demonstruje występowanie anomalii ciepła, co jest uważane za Low Energy Nuclear Reaction .

0


To jest absolutnie fantastyczne, jakie są skutki ( patrz video) dla tak mało rozumianych zjawisk stają się ogromem zmian dla wniosków o CLEAN i CHEAP ENERGY(czystej i taniej energii) .

Jest to ten sam efekt postrzegany przez innych, takich jak Fleischmann i Pons w 1989 roku, pod nazwą “Cold Fusion” w tamtym czasie.

Ludzie to jest prawdziwe, i (miejmy nadzieję), że zmieni to świat.

Dr James Truchard w National Instruments CEO .Część jego otwartej prezentacji “Keynote Presentation” , pokazanej w trakcie dorocznej konferencji o nazwie “NIWEEK 2012”.

blog.newenergytimes.com/2012/08/07/lenr-gets-major-boost-from-national-instruments/

Jestem bardzo podekscytowany widząc ten postęp który dokonuje się na naszych oczach , i tą moc jaką posiada Cold Fusion  , aby zmienić diametralnie świat .

Warto również przeczytać:

 

Andrea Rossi, wynalazca  katalizatora Energii, udostępnił wyniki rozszerzonego testu modułu wysokiej  temperatury. Jeśli wyniki się potwierdzą (są weryfikowane przez grupę naukowców, firm trzecich pracujących na rzecz walidacji technologii) może to oznaczać “gorący Kot” (e-CAT) to prawdziwy przełom i ogromne znaczenie dla całej ludzkiej cywilizacji.

Pod linkiem:

pesn.com/2012/10/15/9602206_Penon_High-Temperature_E-Cat_Test-Results_Posted/

 

Inne zapisy autora:

0

Witkacy
Witkacy

Without movement, there is no life. " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "Lawful Rebellion " " World Freeman Society"

18 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816