POLSKA
Like

Nigdy więcej komunizmu!

09/09/2014
135 Wyświetlenia
6 Komentarze
25 seconde czytania
Nigdy więcej komunizmu!

17 września w Gdańsku odbędzie się pikieta Ligi Obrony Suwerenności, w związku z przypadającą na ten dzień 75. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę. Demonstracja rozpocznie się o godz. 16.00 przed konsulatem generalnym Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, umiejscowionym przy ul. Batorego 15. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa. Inne zapisy autora: 100. Rocznica Odzyskania NiepodległościOdsłonięcie pomnika Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku„Polski Szaniec” numer 2/2018 już w sprzedaży!Trump jest przyjacielem Syjonu!Zdegradować prezydenta!170814gd117 września w Gdańsku odbędzie się pikieta Ligi Obrony Suwerenności, w związku z przypadającą na ten dzień 75. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę. Demonstracja rozpocznie się o godz. 16.00 przed konsulatem generalnym Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, umiejscowionym przy ul. Batorego 15. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.

Inne zapisy autora:

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym, istniejąca od 2002 roku.

212 publikacje
0 komentarze
 

 1. gutek

  kompletna glupota

  demoonstracje powinny trwac w warszawie
  haslo “wybory TERAZ”

 2. Jan Paweł

  Oczywiście, że należy potępiac zbrodniczą napaśc na Polskę ze strony Sowietów, ale czy LOS zorganizowała taką pikietę 1.09. przed ambasadą Niemiec? Bo jeżeli nie, to w tym wypadku jest organizacją mało wiarygodną w sensie patriotyzmu i chyba gdzieś tam przez kogoś opłacaną, tak samo jak np RAŚ którego niby zwalcza a który z całą pewnością także tekiej pikiety 1.09. pod ambasadą Niemiec nie zorganizował. Może LOS wytłumaczy się z tego czy zroganizował taką pikietę pod ambasadą Niemiec a jeżeli nie to dlaczego jej nie zorganizował.

  • gutek

   wyglada na to ze dlatego ze kto placi ten wymaga

  • Bystry

   Jan Paweł – słabo szukasz. Na stronie LOSu jest relacja z obchodów 1.09 i informacja o tym, że taka pikieta pod niemieckim konsulatem również się odbyła.

   Natomiast nie byłoby żadnej niekonsekwencji, gdyby protest 1-go w ogóle nie miał miejsca. Należy mieć na uwadze fakt, że 1.09 jest dniem, który “obchodzą” wszyscy, od prawa do lewa. 17.09 w bardzo wielu miastach jest datą bagatelizowaną – głównie przez tych, którzy wierzą w mit o “wyzwoleniu” Polski przez RKKA. I w tym, jak mniemam, tkwi sens pikiet LOSu w dniu 17.09.

 3. AS

  Że był Stalinizm to wiem. Ale czy był u nas kiedyś komunizm? Nigdy!!! Coś się tam ludziom we łbach przewróciło i chcą zaistnieć na 5 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217