Artykuły redakcyjne
Like

Nietutejsi …

24/02/2015
1924 Wyświetlenia
5 Komentarze
8 minut czytania
Nietutejsi …

Jak mawiał Marszałek, który co powszechnie wiadomo Wielkim Polakiem był: „Racja jest jak dupa, każdy ma swoją” Parę dni temu przeczytałam, że czwarta władza, czyli media są już całkowicie w łapach niemieckich i przejmują czołowe polskojęzyczne ścierwomedium, potocznie zwane TVN: //Bauer Media Group kontroluje bowiem w Polsce kolorowe magazyny, grupę RMF, a także portal Interia. Natomiast rynek gazet regionalnych w 90 proc. jest w posiadaniu niemieckich koncernów.

0


 

 

777 nietutejsi na 1

 

 

Tylko czy można oczekiwać, że prezes UOKiK Adam Jasser podejmie jakiekolwiek działania w tej sprawie? Jak przypomina portal niezalezna.pl, Jasser został powołany na stanowisko przez premiera Donalda Tuska. Również wcześniejsze szczeble kariery zawodowej szefa UOKiK były związane z osobą obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej.//

http://wpolityce.pl/media/234580-bauer-najblizej-przejecia-tvn-u-niemcy-zdominowali-polskie-media

Ten Adam, powołany przez tego Donalda, zaufanego tej Angeli, co by nie było niemieckiej kanclerz, która ma chociaż niemiecką dupę czyli  niemiecką rację, no więc ten Adam na pewno nie kiwnie palcem.

 

Będziemy od teraz jeszcze bardziej niż do tej pory przekonywani, że  Eurogermania  to na pewno nic groźnego dla Polaków.

Stacja ta od wielu lat jest postrzegana jako wroga naszej, polskiej racji.

Niestety, ale myślę, że to nie ma znaczenia.

Będzie więc jeszcze więcej zachwytów w tych niemieckich już całkowicie mediach, nad filmami typu „Pokłosie” czy „Ida”.

W tym ostatnim reżyser, syn polskiego żyda nakręca film o mordowaniu żydów bez udziału Niemców, ale za to z udziałem Polaków i tak opowiada o swojej  rodzinie:

 

//Mój ojciec był pochodzenia żydowskiego, ale był ateistą, humanistą, wolnomyślicielem. Kochał Polskę jak nikt inny i wyjazd z kraju był dla niego ciosem – opowiada Paweł Pawlikowski.//

http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/kto-ty-jestes-pawel-pawlikowski-o-filmie-ida/601gh

 

 

„Jak nikt inny kochał Polskę”? No cóż, mój Ojciec z kolei zawsze mi powtarzał, że żydzi i Niemcy bardzo kochają Polskę…  Polaków już niekoniecznie…

 

Wszelkie próby walczenia o własną rację i tak są skazane na porażkę, a media są jedynie potrzebne w celu poinformowania nas o tym i  jako bardzo inteligentna nacja, doskonale to rozumiemy.

Również i to, że informację dostaniemy podaną i bezczelnie zmanipulowaną. Moi znajomi często mówią mi… spójrz jak plują nam w twarz !

 

90% mediów w niemieckich łapach, jak uciec od tego?

We własnym kraju stajemy się NIETUTEJSI ..

Coraz więcej z nas nie ogląda w ogóle telewizji, nie czyta prasy i przestawia się na Internet próbując jakoś ocalić resztki polskiej normalności i szukać potwierdzenia, że nie zwariowali, nie są idiotami, moherami, ciemnotą europejską…która nie rozumie relatywizmu, genderyzmu, antysemityzmu, syjonizmu, antypolonizmu, walki z Chrześcijaństwem, eutanazji starych i dzieci, polityki wielkich bandytów tego świata……… wszystko doskonale rozumiemy, na szczęście !

Szukamy siebie i próbujemy się zorganizować, póki jeszcze nie zabiorą się za ostatni przyczółek wolnej wymiany myśli, a zabierają się i to ostro !

 

//W związku z atakiem terrorystycznym z 7 stycznia ministrowie spraw wewnętrznych oraz międzynarodowi przedstawiciele służb bezpieczeństwa spotykają się ponownie w Paryżu 11 stycznia aby podjąć odpowiednie działania.

Poniżej fragment artykułu opublikowanego 9 stycznia przez Gazeta.pl

Szefowa MSW Teresa Piotrowska uda się do Paryża, gdzie spotka z ministrami spraw wewnętrznych z Europy i Ameryki. Przedstawiciele resortów siłowych będą rozmawiać o walce z terroryzmem w związku z atakiem na francuski tygodnik „Charlie Hebdo”(…)

Jestem o nich na bieżąco informowana – powiedziała szefowa MSW Teresa Piotrowska.

Jak podkreśliła, w spotkaniu w Paryżu wezmą udział przedstawiciele państw członkowskich UE najbardziej zaangażowanych w działania na rzecz wspólnego bezpieczeństwa, Stanów Zjednoczonych, Komisji Europejskiej, a także unijny koordynator ds. zwalczania terroryzmu.

 

wiadomosci.gazeta.pl/…/1,114871,17229324,Teresa_Piotrowska_jedzie_do_Paryza_na_sp

…………………………………………………………..

Pkt. 1

Atak na „Charlie Hebdo” był złym czynem. [Aj waj, głębia stwierdzenia poraża… ale Mosad sądzi inaczej – admin]

 

Pkt. 2

Aby chronić bezpieczeństwo i tolerancje potrzebne są wzmożone środki kontroli wypowiedzi w internecie. [To wiadomo od dawna, a dla tych kurwów dobry jest każdy pretekst, nawet sfabrykowany – admin]

Cytat: „Mając to na uwadze, partnerstwo wśród głównych dostawców usług internetowych jest niezbędne, aby stworzyć warunki do szybkiego zgłaszania materiałów, które mają na celu nakłaniania do nienawiści i terroru oraz możliwość do usunięcia takich treści w stosownych przypadkach”.

http://gloria.tv/media/jnHagaQDta6

 

Admin trochę klnie, ale ja się z nim zgadzam, bo jak wspomniałam wyżej Polacy są bardziej od innych nacji odporni na propagandę międzynarodowych bandytów…polski internet pisał od tym od początku, jako o prowokacji mającej na celu ograniczenie praw gojów oraz wypromowaniu nacji rzekomo prześladowanej przez wszystkich i wymuszeniu światowego konfliktu który nieuchronnie niestety nadchodzi… wojna na Ukrainie jest tylko następnym elementem w tej układance…

Moim subiektywnym zdaniem, to wszystko dąży do wzięcia ludzkości

za pysk.

Chrześcijaństwo? Po co je bronić? Mordowani Chrześcijanie nie są obiektem zainteresowania na wspomnianym spotkaniu, powstaje rząd światowy z udziałem Eurogermanii, Rosji, USA i Chin, pytanie czy wszyscy się do niego załapią? ale żeby mógł powstać potrzebny jest konflikt światowy.

 

Tylko.. co mi tam ludzkość ! –  mnie jak wspomniałam w pierwszym zdaniu tego wpisu interesuje tylko i wyłącznie polska racja, ta o której mówił Marszałek.

Kilka dni temu usłyszałam zza ściany jedynie fragment, skądś dobiegał w pięknym wykonaniu Edyty Geppert i tylko dlatego, że poznałam wykonawczynię, wbiłam na youtube słowa będące myślą przewodnią tej bardzo smutnej piosenki… i wysłuchałam jej raz i drugi i jeszcze…

Tak właśnie pomyślałam, jaka smutna piosenka, kiedy pierwszy raz jej wysłuchałam, ale potem… ten powtarzający się refren i tytuł – NIETUTEJSZA.. i ten „archipelag złudzeń”.. moja polska racja.

 

Nie pytaj mnie co potem

 Ja jestem nietutejsza

 Mych oczekiwań kruchy okręt

 Zatonął w żółtych strugach deszczu

 Nie pytaj mnie co robię

 Za głuchą ścianą zmierzchu

 Dziwię się ludziom drzewom sobie

 Z dniem każdym bardziej nietutejsza

 

 

Świat za oknami chmury ludzie

 Z dalekich stron przybyłam tu

 Z archipelagu złudzeń

 Wiatr za oknami w głos się śmieje

 Wiatr od przylądka pustych słów

 Płonnych nadziei

 

 

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816