Media Watch i recenzje
Like

Niesiołowski zasłużony dla Bundeswehry

01/10/2014
824 Wyświetlenia
6 Komentarze
2 minut czytania
Niesiołowski zasłużony dla Bundeswehry

Krzyż Honorowy Bundeswehry to najwyższe odznaczenie wojskowe Niemiec, nadawane żołnierzom Bundeswehry, żołnierzom innych państw oraz osobom cywilnym za czyny waleczności w warunkach bojowych. Taki blaszek dostał Niesiołowski. Za co ? Stefan Niesiołowski prężył durnie pierś kiedy w asyście niejakiego Rozenka w tajemnicy (wojskowej) przed światem otrzymał… Złoty Krzyż Bundeswehry. Niemiecka ambasada w Warszawie tłumaczy, że polityk został uhonorowany za zasługi dla współpracy obronnej Polski i Niemiec.

0


 

Krzyż Honorowy Bundeswehry to najwyższe odznaczenie wojskowe Republiki Federalnej Niemiec, nadawane żołnierzom Bundeswehry, żołnierzom sił zbrojnych innych państw oraz osobom cywilnym za czyny waleczności w warunkach bojowych, za zasługi dla Bundeswehry, a także za długoletnią wzorową służbę wojskową.

Ludzie zachodzą w głowę i nie potrafią odgadnąć czym kierowała się ambasada Niemniec typując muchołapa. Niesiołowski jest co prawda przewodniczącym sejmowej komisji obrony, ale ciężko doszukać się jego zasług w tej dziedzinie waleczności. Odznaczenie otrzymał od pełnomocnika niemieckiej ambasady.

Gdyby blaszka była za zaslugi w zwalczaniu światowego kaczyzmu, to bylaby szansa zrozumieć.

Deutsche Welle pisze: Wiele helikopterów i samolotów transportowych Bundeswehry nie nadaje się do eksploatacji.

Czyżby Niemcy zamierzały wykorzystać odznaczonego jako broń odstraszania?

          

Skuteczny, tani w utrzymaniu ( wystarcza szczaw i mirabelki) i jak widać sam robi kulki.

Jego waleczność jest legendarna:

 

 

Być może że odznaczenie jest wynikiem rozsławianej przez ŚP Seawolfa waleczności “Dziurawego Stefana” w obronie Jarosława – niepoprawni.pl/comment/171147#comment-171147

To co się dziwicie?

 

 

Chwała bohaterom…..  Teraz Putin nam niegroźny. Znawcy wojskowi uważają że nawet na zdjęciu pan Niesiołowski wygląda jak samuraj ( flagi wyrastają mu z ramion).

PS. W polskichi mediach konsternacja. Nawet TVN nie wie co ma mówić ( nie było ogólnopolskiej transmisji z uroczystości). Media niemieckie wymownie milczą. No to my zaniesiemy cudowną wiadomość całemu światu.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816