Bez kategorii
Like

Niesiołowski to nowotwór Polskiego Parlamentu.

27/03/2011
455 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Zastanawiałem się czym różni się polityk od politykiera, plotkara od bazarowej przekupki…..doszedłem do wniosku, że to jedna i ta sama branża a poziom każdej z tych „profesji” zależy od osobowości jaka ją reprezentuje. Poniższa notka została ukryta na salonie24.

0


Napisałem kilka notek i dziesiątki komentarzy na temat tego obscenicznego posła. Nie jestem odosobniony w swoich negatywnych opiniach , bo gdyby zebrać wszystkie ukazujące się w internecie publikacje na jego temat…zebrało by się tego na obfity foliał… .  Szukałem cierpliwie odpowiedzi na stawiane zarzuty i pytania pod adresem środowisk, w których funkcjonuje to "indywiduum" ? Przedewszystkim posłowie Polskiego Sejmu powinni poczuć się mocno zniesmaczeni, że wśród nich funkcjonuje taka "czarna owca". To na Was szanowni posłowie pada cień chamskich wypowiedzi Niesiołowskiego. Występując w mediach i licznych zgromadzeniach publicznych, zawsze jest reprezentantem Polskiego Parlamentu. Odium nienawiści do PiS, jaką lansuje, spada na Was wszystkich, bez względu na przynależność partyjną. Jego znaczącą zasługą są niskie notowania sejmu w badaniach opinii publicznej. Jak można dopuścić aby taki niezrównoważony człowiek, sprawował funkcję V-ce Marszałka Sejmu ? Jak odbieracie jego nerwowe miotanie się po trybunie sejmowej ? Grymasy jego twarzy i dziki wzrok, jak by chciał kogoś zamordować….

Największą winę za jego niekonwencjonalne zachowania ponosi jednak Lider ugrupowania z ramienia, którego występuje w Sejmie RP, czyli Szanowny Pan Donald Tusk. Podejrzewam wręcz, że On tak "zaprogramował" tego gbura i wyznaczył mu rolę bullteriera do obszczekiwania Kaczyńskich i PiS-u. Po mordzie politycznym w Łodzi pierwszą moją myślą było, że to Niesiołowski tym ciągłym ujadaniem przyczynił się do inspiracji tej tragedii. Fakt wizyty mordercy w biurze Niesiołowskiego, tuż przed morderstwem, potwierdza tylko moja tezę. Gdzie są nasze organa Bezpieczeństwa Wewnętrznego ? Od chwili mordu, całkowita cisza zapanowała w tych zawsze aktywnych mediach, nie wiemy co się dzieje z modercą ? Może wzorem innych przestepcow został wypuszczony na wolność ?

Niepewne źródła mówią, że bohater mojej notki wysadził w powietrze pomnik Lenina, ale te niepewne źródła mówią również, że tenże "bohater" zadenuncjował do Organów Bezpieczeństwa PRL-u swoją narzeczoną. Te informacje spuentuję słowami blogera salonu (Tomaszewski) o opozycjonistach solidarności….wielu z nich ma te zasługi i traktuje je niczym licencję, na bycie łajdakiem dzisjaj…..

W waszych rękach Panie Posłanki i Posłowie ….w rękach Lidera Platformy Obywatelskiej leży klucz do pozbycia się tej "czarnej owcy" z Waszych szeregów. Jeżeli nie teraz to przy okazji najbliższych wyborów. I tu apel do wyborców : nie głosujcie na ludzi, którzy swoim zachowaniem przynoszą wstyd Polskiemu Parlamentowi.

0

lem

emeryt,amatorsko muzykuje, podrózuje, kocham zwierzeta. Duzo czasu poswiecam pielegnacji dzialki rekreacyjnej.

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758