Bez kategorii
Like

Nienawidzę, nienawidzę Kaczyńskiego!!!!

13/02/2011
570 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

  Tak i tylko tak panowie i panie rozpoczyna się prawie każda rozmowa z lemingiem, zwanym dalej Platfonus Tępogłowy. Ten okaz ostatnio bardzo popularny w naszych wielkich i trochę mniejszych miastach też. Zamieszkuje przeważnie duże metropolie, ale i w małej mieścinie przy odrobinie szczęścia można „onego” spotkać.   Poznamy go po tępym wyrazie twarzy i zaciętej minie w odpowiedzi na naszą deklarację, iż jesteśmy za PiS. Po czym następuje cięta, lecz krótka riposta „Nienawidzę, nienawidzę Kaczyńskiego!!!!” Tym samym udowadnia, że myśli a to już coś, myśli inaczej niż większość zwana mniejszością. Czyni coś, czego żaden rozsądny i moralnie poprawny człowiek nie jest w stanie pojąć, coś, co pozwala określić tego osobnika, jako postać człekopodobną.   Ma” to coś” uczucia, no bo […]

0


 

Tak i tylko tak panowie i panie rozpoczyna się prawie każda rozmowa z lemingiem, zwanym dalej Platfonus Tępogłowy.
Ten okaz ostatnio bardzo popularny w naszych wielkich i trochę mniejszych miastach też. Zamieszkuje przeważnie duże metropolie, ale i w małej mieścinie przy odrobinie szczęścia można „onego” spotkać.
  Poznamy go po tępym wyrazie twarzy i zaciętej minie w odpowiedzi na naszą deklarację, iż jesteśmy za PiS.
Po czym następuje cięta, lecz krótka riposta „Nienawidzę, nienawidzę Kaczyńskiego!!!!” Tym samym udowadnia, że myśli a to już coś, myśli inaczej niż większość zwana mniejszością. Czyni coś, czego żaden rozsądny i moralnie poprawny człowiek nie jest w stanie pojąć, coś, co pozwala określić tego osobnika, jako postać człekopodobną.   Ma” to coś” uczucia, no bo nienawidzi, myśli prawie samodzielnie(za TVN i GW), też coś.
       To wszystko sprawia, że Platfonus Tępogłowy jest jedynym w swoim rodzaju zwierzęciem ludzko podobnym, taką prawie małpą, z całym szacunkiem dla małp.
Wyżej wymieniony osobnik jest odporny na siłę argumentów, lecz poddaje się argumentowi siły, siły intelektu swojego kontr rozmówcy. Wystarczy tylko zapytać takiego osobnika o przykłady, które pozwalają mu na tak ludzki-nieludzki odruch nienawidzenia, a zmienia barwę prawie jak kameleon, jego twarz się czerwieni ze złości i nienawiści, że ktoś dostrzegł płytkość „onego” intelektu, lub wręcz jego brak.
 Bo to nie jest nic innego jak zezwierzęcenie wyżej wymienionego egzemplarza ludzkiego, spowodowane bezkrytyczną wręcz ufnością w obietnice dyrektora ZOO, w jego dobre, uczciwe intencje.
 On wmówił „onym”, że bezwarunkowy odruch nienawidzenia jest czymś wręcz pożądanym, poprawnym, tylko zapomniał o jednym, że głodny Platfonus Tępogłowy staje się niebezpieczny dla swojego otoczenia, najbliższego otoczenia.
Dlatego realnym jest to, że lemingi w najbliższym czasie zjedzą dyrektora, a swoją uwagę i zainteresowanie skierują w stronę tego, kto da więcej, pieniędzy, władzy, stołków……

Inne zapisy autora:

0

Bartolini Bart

Rodacy- nasz rzad stoi nad przepascia pomózmy mu zrobic krok na przód. Pomozecie?

40 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758