NEWS
Like

Niemowlęta i dzieci wśród ofiar bezpieki. Białostocki areszt skrywa tajemnice

19/07/2014
614 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Niemowlęta i dzieci wśród ofiar bezpieki. Białostocki areszt skrywa tajemnice

Wyniki dotychczasowych poszukiwań szczątków na terenie Aresztu Śledczego w Białymstoku są szokujące. Na miejscu byli grzebani nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i dzieci, w tym niemowlęta.

Niemowlęta i dzieci wśród ofiar bezpieki. Białostocki areszt skrywa tajemnice

0


 

szpieg-wrog-narodu

„Obcy szpieg i wróg narodu” pada ofiarą czekistów. Za stroną: Wszystkie zbrodnie Feliksa Dzierżyńskiego…

 

Rozpoczęte w ubiegłym roku poszukiwania na terenie Aresztu Śledczego w Białymstoku będą kontynuowane we wrześniu. Odnaleziono tam szczątki około 180 osób. Wśród ofiar komunistycznych represji były także kobiety i dzieci.

Odnaleziono m.in. 20 jam, w których mogą znajdować się ludzkie szczątki. – Trzeba wreszcie ustalić jak wielkie jest to „pole śmierci” –  powiedział „Polskiemu Radiu”, prokurator pionu śledczego IPN w Białymstoku Zbigniew Kulikowski.

W opinii IPN sprawcy komunistycznych zbrodni, których szczątki ofiar są odnajdywane w białostockim areszcie, już nie żyją. Dlatego priorytetem jest ustalenia tożsamości zamordowanych przez komunistycznych oprawców.

Na terenie aresztu odkopywane są szczątki osób zabitych na terenie tego więzienia oraz te, które zginęły w potyczkach i obławach na terenie dawnego województwa białostockiego i tu zostały pochowane. Szokujący jest fakt, że odkrywane są szczątki nie tylko pochowanych tam mężczyzn, ale też kobiet i dzieci, w tym niemowląt.

Źródło: „Polskie Radio”

luk

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

2 komentarz

 1. Avatar gość

  I co z tego skoro to wiemy. Te zdeprawowane formy bytu- bo to nie ludzie- nadal żyją gdzieś obok nas i tworzą nam rzeczywistość. Po prostu nienawidzą Białą Rasę za to, że posiada to czego nigdy nie będą posiadali. Ukrywają swoją nienawiść i ludobójstwo za doktrynami konceptami, a my pozwalamy im na wciskanie to w głowy naszych dzieci już od przedszkola.

  0
 2. Mir Mir

  Ciekawe ile jeszcze czasu zajmie uznanie systemu bolszewickiego za system ludobójczy na równi z niemickim narodowym-socjalizmem (oba systemy są socjalistyczne nomen omen, czyli z przewodnią rolą państwa i jednej partii reprezentanta wolu Ludu)?
  Oczywiście w to wątpię, gdyż w konsekwencji bedzie to oznaczało co najmniej historyczny sąd na tym systemem oraz przełożenie na rzeczywistość tzw. panstwa powstałego z umów zawartych przy stole bez kantow..

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816