Bez kategorii
Like

Niemieccy anarchiści na wolności. Większość bez zarzutów

14/11/2011
240 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

no i “sprawiedliwości” stało się zadość!

0


Członkowie Niemieckiej grupy  Antifa – WERWOLF zostali zwolnieni przez "polski" sąd do domciu. Popełnili wykroczenie – kary to grzywny w wysokości od 150 – 300 zł.

Polacy zatrzymani przez policję będą mieli zarzuty prokuratorskie. Przewidywane kary to 8-10 lat pozbawienia wolności i aktualnie NADAL PRZEBYWAJĄ W ARESZTACH!

dowód na wspołpracę policji z Antifą:

http://kryptonimprawda.nowyekran.pl/post/37579,dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-antyfaszystami-faszystami

Niemieckie bojówki schroniły się w kawiarni "Nowy Wspianiały Świat" należącej do "Krytyki Politycznej", policja ich eskortuje i zapewnia schronienie:

Większość zatrzymanych Niemców po wydarzeniach na Nowym Świecie jest już na wolności i wyjechała z Warszawy – poinformował wczoraj wieczorem w TOK FM przedstawiciel "Porozumienia 11 listopada".

Większość zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów. 40 obcokrajowców otrzymało tylko mandaty za udział w zbiegowisku. Zostali bowiem zatrzymani na Nowym Świecie, jeszcze przed zadymami, które rozpoczęły się na pl. Konstytucji.

"Los niemieckich aktywistów obserwuje Helsińska Fundacja Praw Człowieka."

Sąd Rejenowy Warszawa-Śródmieście rozpoznał wszystkie wnioski wobec cudzoziemców, którzy brali udział w piątkowych zamieszkach w stolicy. Rzecznik Sądu Okręgowego sędzia Wojciech Małek powiedział IAR, że skład orzekający skończył pracę przed drugą w nocy.

Sąd rozpoznał wszystkie 41 spraw o wykroczenia, jednak żadna z nich nie zakończyła się wyrokiem. Sąd odroczył rozpoznanie sprawy w celu przesłuchania świadków, a wyroki ma wydać na początku grudnia. Wszyscy zatrzymani cudzoziemcy zostali wczoraj zwolnieni z aresztu. … Wśród zatrzymanych obcokrajowców ponad 90 procent stanowili Niemcy… 

Sędzia Małek powiedział, że jeszcze dziś do śródmiejskiego sądu trafi kolejnych kilkadziesiąt wniosków dotyczących wydarzeń z piątku i będą one dotyczyły polskich obywateli. 

Po zamieszkach przy okazji Marszu Niepodległości i Kolorowej Niepodległej policja zatrzymała 210 osób, w tym 92 obywateli Niemiec. Stołeczny ratusz oszacował straty po ulicznych zamieszkach na ponad 72 tysiące złotych.

Jaki z tego wniosek?, że wszyscy posiadacze paszportów zagranicznych są albo nie winni, albo byli zamieszani tylko w wykroczenie??? W Polsce pokazanie paszportu to jak immunitet?.

BRAWA DLA ANTYPOLSKIEJ WŁADZY!!! Naprawdę wykazali się maksymalnym antypolonizmem. Przyjeżdza Niemiecka czerwona hołota i niszczy miasto a "nasze władze" wypuszczają ich do domu.

Nie wiem jak wam, ale mi skoczyło ciśnienie jak zobaczyłem tego newsa. Osobiście uczestniczyłem w przygotowaniach do Święta Niepodległości i całą noc razem z innymi Narodowcami pilnowałem pomnika Dmowskiego przed lewakami!!! a podczas Marszu wszystko dokładnie obserwowałem. Policja współpracowała z czerwoną bandą antypolaków….

źródła: 

http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/niemieccy-anarchisci-na-wolnosci-wiekszosc-bez-zarzutow,1720472

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10633449,Niemieccy_anarchisci_na_wolnosci__Wiekszosc___bez.html

http://miziaforum.wordpress.com/2011/11/13/11-listopad-niemcy-juz-w-domu-polacy-w-pierdlu-czyli-bezkarny-werwolf/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kryptonim Prawda

Bóg, Honor i Ojczyzna!

59 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816