Bez kategorii
Like

Niemcy przejmują administrację lokalną w Grecji

19/10/2012
279 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

“Będziemy harować jak niewolnicy Europy w interesie kapitału niemieckiego ” „….„Flagi ze swastyką przywitały Merkel w Atenach. “Nie dla IV Rzeszy!

0


 

"Będziemy harować jak niewolnicy Europy w interesie kapitału niemieckiego "„….„Flagi ze swastykąprzywitały Merkel w Atenach. "Nie dla IV Rzeszy!"Angela Merkel jest w Atenach. Kilkugodzinnej wizycie towarzyszą manifestacje „….”Kanclerz Niemiec przywitały flagi ze swastyką i przebrani w hitlerowskie mundury demonstranci. Doszło do zamieszek. „….”Droga jeszcze się nie skończyła, ale dokonano ważnych kroków – podkreśliła szefowa niemieckiego rządu „….”"Nie dla IV Rzeszy!", "Precz z imperialistami". …”Merkel obiecała również pomoc finansowądla reformy greckiej służby zdrowia iadministracji regionalnej.….(źródło)

 
Niemiecka kanclerz Angela Merkel zwracając się do niemieckiego parlamentu powiedziała, że UE powinna mieć "faktyczne prawo do ingerowania w narodowe budżety poszczególnych państw członkowskich", w przypadku, gdy państwa te przekraczają granice deficytu zapisane w Europejskim Pakcie Stabilności i Wzrostu. Według Merkel komisarz ds. gospodarczych powinien mieć prawo odesłania budżetu krajowego do parlamentu. „…..(źródło )

 

 

 
Budowa IV Rzeszy nabiera rozpędu. Mała i słaba Grecja jest poligonem doświadczalnym dla Niemiec i ich gigantycznej inżynierii społecznej. Był już plan, aby IV Rzesza przejęła kontrolę nad podatkami Grecji . Sytuacja w Grecji jest tragiczna. Już wkrótce Niemcy mogą doprowadzić do sytuacji w której rząd grecki nie będzie miał pieniędzy na wypłaty dla urzędników. Taka sytuacja to ogromna gratka dla Niemiec, które pod płaszczykiem Unii przejmą kontrolę nad lokalną administracją. Nagle lokalna administracja grecka odkryje ,że ma nowego pana , Niemcy, które nie tylko będą ja praktycznie bezpośrednio finansować , ale dodatkowo dzięki swoim „ekspertom „ od reformowania tejże administracji będą miały wpływ na skład osobowy, co oznacza preferowanie Greków lojalnych i posłusznych wobec Niemiec.

 
Proszę zwrócić uwagę na fakt celowego pogłębiania kryzysu w Europie prze Niemcy .Niemcy nie dopuszczają do obniżenia podatków w Europie. Co więcej domagają się ich dalszego podnoszenia, co rujnuje gospodarki , niszczy tkankę społeczną. Jedynie kto na tym kryzysie korzysta to Niemcy Na takich gruzach Niemcy budują swoją IV Rzeszę .
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

 

 
Anne Applebaum , prywatnie żona Radosława Sikorskiego pierwsza zwróciła uwagę na pojawienie się w Europie „nowego kolonializmu„ jak go nazwała w czasie niszczenia podmiotowości Grecji w czasie „kryzysu greckiego „ Anne Applebaum „ Mam przed sobą wstępną wersję najnowszej „decyzji” Rady Unii Europejskiej w sprawie Grecji. Nie jest to tajny dokument, jego fragmenty pojawiły się w gazetach. Parlament w Atenach już przegłosował niektóre jego postanowienia. Podobną, choć nie tak szeroko zakrojoną decyzję ogłoszono już w lutym. Chociażnikt nie robi z niej tajemnicy, mało się dotąd mówi o jej politycznym znaczeniu.Nie jest to bowiem zwykły produkt eurokracji. Przypomina raczej akt kapitulacji, który naczelny wódz podpisuje w stojącym w lesie wagonie na zakończenie krwawej wojny.”…” Ale decyzja ta stanowi przejaw czegoś zupełnie nowego. WprawdzieUnia Europejskaod zawsze wymagała od krajów członkowskichrezygnacji z części suwerenności,ale Grecja właściwie nie zachowa już żadnej suwerenność „…(więcej)
 
Foreign Affairs „ Irlandzki nowy minister finansów Michael Noonan powiedział wyborcom ,że Unia Europejska jest grą , zmową na korzyść Niemiec. Opinie w artykułach w większości irlandzkich gazet ostrzegają przed powrotem Niemiec do szowinistycznego imperializmu „…”Jak tylko zaadaptowano niemiecki model , lub coś do niego zbliżonego , inne kraj eurozony znalazły się w sytuacji niemożności zastosowania fiskalnego stymulowania podczas kryzysu . I z polityką monetarna znajdująca się już w rękach dogmatycznie antyinflacyjnego Europejskiego Banku Centralnego , co oznaczało jedynie podejście do kryzysów , oznaczające spadek płac i szybujące bezrobocie. Irlandia z zapaścią wpływów podatkowych , masywnymi cięciami w wydatkach rządowych , zanikającymi dochodami , i ogromnym bezrobociem jest smutnym przykładem sztywnych metod walki z kryzysem w Nowej Europie „…(więcej)
 
Rokita. „Traktat lizboński – absolutny majstersztyk niemieckiej polityki – uznaje właśnie de iure najważniejszą rolę Niemiec w Unii.”..”Niemcy odzyskaly polityczna sile”…”.Premier Putin nawet nie stara się ukryć swoich marzeń o tym, aby „dwa wielkie historyczne narody” – Rosjanie i Niemcy – stworzyły polityczne fundamenty nowego europejskiego porządku„…”Francja dla pozyskania niemieckiego poparcia zrzekła się nawet dumnie strzeżonego przez lata francusko-niemieckiego parytetu w Unii Europejskie” ….(więcej )
 
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816