Media Watch i recenzje
Like

Niemcy potępiają sankcje USA przeciw Rosji ale forsują sankcje EU przeciw Polsce.

16/06/2017
989 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Niemcy potępiają sankcje USA przeciw Rosji ale forsują sankcje EU przeciw Polsce.

Niemcy i ich ratlerek Austria czyli rodzice Adolfa H. stają murem za swoim dobroczyńcą Rosją. Jednocześnie budują Nowy Mur Berliński  pod którym chcą postawić Polaków.

0


image

Germany, Austria Slam U.S. Sanctions Against Russia

Niemcy i Austria wyraziły ostrą krytykę najnowszych sankcji USA przeciwko Moskwie, ponieważ będą one wpływać na ich firmy europejskie i to nie tylko te zajmujące się dostawą dla nich rosyjskiego gazu ziemnego.

Senat przegłosował nowe sankcje wobec kluczowych sektorów gospodarki i niektórych osób z Rosji w związku z ingerencją w kampanię wyborczą USA i jej wyczyny w Syrii i na Ukrainie.

Kanclerz Austrii Christian Kern i niemiecki minister spraw zagranicznych Sigmar Gabriel we czwartek w wspólnym oświadczeniu ogłosili , że “nie mogą zaakceptować … groźby niedozwolonych i eksterytorialnych sankcji wobec europejskich firm”.

Austria i Niemcy mogą jednak zaakceptować, ba nawet forsować sankcje przeciw Polsce za obronę interesu własnego kraju, czyli odmowę wpuszczenia terrorystów do Polski (choć to Niemcy zaprosiły ich do Europy) i mimo, że Austria także nie przyjmuje do siebie V kolumny Islamskiej, nie domagają się sankcji przeciw Austrii. Anszlusowcy śmieli też  zawrzeć porozumienie gazowe z Rosją wbrew interesom Polski.

Austria i Niemcy nie protestowały, gdy wcześniejsze sankcje Unii i USA uderzały głównie w polskie przedsiębiorstwa.

Oba kraje zarzucają USA próbę pomocy amerykańskim dostawcom gazu ziemnego kosztem swoich europejskich rywali. Nie mówią tylko że to oni mieli zarobić krocie na państwach Europy sprzedając ruski gaz z ceny jakie żądał Cygan za matkę. Amerykański gaz łupkowy będzie tańszy i lepszy niż ruskie zanieczyszczone badziewie.

Obydwaj urzędnicy stwierdzili: “Dostarczenie energii w Europie jest sprawą dla Europy, a nie dla Stanów Zjednoczonych Ameryki!” Jednak nie wiadomo kto upoważnił Niemcy i Austrię do reprezentowania Europy w kwestii energetyki.

Wielcy przyjaciele Putina zapomnieli też ze zgodnie z traktatem Paryskim spalanie gazu to niszczenie Planety Ziemia Globalne ocieplenie przecież jest powodowane spalaniem naturalnych surowców energetycznych. Niech więc pogrobowcy Adolfa zaczną zamiast sprowadzać gaz budować elektrownie słoneczne i wiatrowe.

Hipokrytka Merkel do tej pory oskarżała Putina o agresję i  zapomniała że kto “sieje wiatr ten zbiera burze. Przekonała amerykanów że Putin to łotr więc jej posłuchali.

image

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816