Bez kategorii
Like

Niech Kaczyński odda hołd Dmowskiemu! Herbata narodowa 12-go i 13-go grudnia 2011.

06/12/2011
375 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Damy do myślenia i poczęstujemy herbatą pod willą generała Jaruzelskiego i na marszu premiera Kaczyńskiego. Na tle politycznego sporu o przywództwo polskiej prawicy narodowcy warszawscy wtrącają swoje trzy grosze. Czy lider PiS odda hołd Dmowskiemu?

0


12-go grudnia 2011 jak co roku będziemy pod generalską willą przy ulicy Ikara 4. Tradycją jest, że zbiera się tam naiwna polska młodzież wieczorem i nocą, w rocznicę nocy w którą wprowadzono stan wojenny. Młódź nasza niewinna i niemądra jest podbechtywana przez wyjadaczy do wznoszenia okrzyków, zdzierania gardeł na zimnie, narażaną będąc na zagrypienie i poszturchowanie przez funkcjonariuszy policji i strazy miejskiej.

Już trzeci rok nie pozwalamy na taki obrót sprawy i troszcząc się o przyszłość narodu czestujemy tam gorącą herbatą. I tego roku też tam będziemy.

Proszę młodych Polaków w związku z powyższym wybierając się pod willę Jaruzelskiego zapewnić swoje mamy, żeby się nie niepokoiły. Narodowi demokraci czuwają, żeby się nikomu krzywda nie stała w zakresie zdartego wyziębnietego gardła.

Oto historyczny materiał TELEWIZJI NARODOWEJ z roku 2009-go z ulicy Ikara; plenerowe studio telewizyjne w którym częstujemy gorącą herbatą z cukrem;

Pojawia się zagadnienie technicznie – jak się zachować w związku z akcją PiS-u Jarosława Kaczyńskiego i zwołaniem "Marszu Niepodległości i Solidarności" na godzinę 18-tą w dniu 13-tym grudnia 2011, który bedzie się zaczynal na Placu Trzech Krzyży i kończył pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego, a przechodzic będzie przez Plac na Rozdrozu na korym stoi Pan Roman Dmowski? Postanowiliśmy z Bartłomiejem Kurzeją, że herbata narodowa BĘDZIE SERWOWANA w istotnym punkcie na trasie tej demonstracji, to jest właśnie pod pomnikiem Romana Dmowskiego, jak to mamy w zwyczaju. Ciekawe, jak PiS-owcy się zachowają, przecież wiadoma jest rola narodowej demokracji w polityce państwowej? Czy Premier Kaczyński zdobędzie się na publiczne wystapienie przy monumencie Romana Dmowskiego tym razem? Bylo by to oczywiste, gdyby się pozbył masońskich wątków ideologicznych wpajanych ongiś działaczom solidarnościowym. A zatem 13-go grudnia 2011 lider PiS-u bedzie poddany próbie. Oczywiscie my – po Marszu Niepodleglości i Suwerennosci zapraszamy wszystkich uczestników na herbatę narodową, przy której przedyskutujemy i skomentujemy zachowanie Jarosława Kaczyńskiego – jakiekolwiek by ono nie było.

Na filmie poniżej – akcja z herbatą narodową pod pomnikiem Dmowskiego z 2-go stycznia 2008; Na filmie jest pokazany oparty o pomnik Pana Romana słynny portret połamany przez faszyzujące bojowki lewackie podczas Marszu Niepodlełgósci 11-go Listopada w roku 2010-tym; widzimy również jak Henryk Krakowiak ofiarnie wspiera materialnie ideę polskich spotkań i przyjaznego świętowania;

Herbatę przy pomniku Dmowskiego 13-go grudnia 2011 serwowac będziemy do godz. 22-giej.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758