SPOŁECZEŃSTWO
Like

Niebywałe! Żołnierze Wehrmachtu ilustracją do artykułu Onetu o… świętach „na froncie, w obozie, pod okupacją”

23/12/2020
691 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Portal onet.pl na Twitterze opublikował link do artykułu o świętach w czasie wojny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że tekst o tym wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia w czasie okupacji, został zilustrowany… zdjęciem żołnierzy Wehrmachtu. „Ręce opadają” – komentuje redaktor Michał Rachoń.

0


„Portal Onet.pl, należący do spółki Ringier Axel Springer, postanowił opublikować dzień przed wigilią Bożego Narodzenia artykuł o świętach „na froncie, w obozie, pod okupacją”. Zilustrowano to zdjęciem… żołnierzy Wehrmachtu i podpisano: ” Żołnierze Wehrmachtu w czasie Wigilii w jednym z bunkrów polowych na froncie wschodnim”. Nikt się chyba nie spodziewał, że artykuł o świętach „pod okupacją” w polskojęzycznych mediach będzie okraszony zdjęciem… okupantów…” Jak podaje prasa w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/370851-niebywale-zolnierze-wehrmachtu-ilustracja-do-artykulu-onetu-o-swietach-pod-okupacja)

Cóż Onet pisał już artykuł o asie samolotu myśliwskiego który zestrzelił ponad 300 samolotów alianckich….. opisywali bohaterską załogę czołgu która zniszczyła ponad 100 czołgów sowieckich ….opisywali postać najlepszego snajpera niemieckiego na froncie wschodnim….więc nie dziwię że bydlaki opisują najsmutniejszą wigilię biednych Niemców….Skandal, żenada czy to Niemiecka prasa !

Po upadku powstania warszawskiego cały zespół redakcyjny niemieckiej gadzinówki „nowy kurier warszawski” przeniósł się do Łodzi. Po zajęciu tego miasta przez sowietów polskojęzyczni sowietyści i komuniści aresztowali cały zespół redakcyjny. Nie można byłoby skorzystać z tego humanitarnego rozwiązania ku powszechnemu zadowoleniu Polaków Katolików. Pamiętajmy, Katolik uczciwy, ale lękliwy rozzuchwala wroga. Zło się szerzy tam, gdzie uczciwi ludzie milczą. Dlaczego nie słuchamy i nie wcielamy w życie tej mądrej maksymy? Dlaczego nie zamkniemy polskojęzycznych, propagandowych, antynarodowych i antykatolickich szczekaczek i gadzinówek o esbeckiej genezie i neobolszewickiej proweniencji? Nie mówmy, że pada deszcz, jeżeli plują nam w twarz.

Widocznie także Onet.pl ma braki w edukacji. Niemcy w Warszawie na Pawiaku niszczyli nawet krzyże ulepione przez więżniarki z głodowych racji chleba, a gen. Koppe w Krakowie zezwolił na zabijanie na wsiach noworodki, które nie miały jeszcze imion. To Niemcy zbudowali plan o masowej sterylizacji narodów i plan nienarodzeń. To wszystko już było…teraz jest aktywistka Suchanow, która żąda prawa do zabijania życia do 9 miesiąca ciąży.

0

dziennikarzobywatelski https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/2023/05/bohaterowie-rzeczypospolitej-ostatni.html

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem. Dziennikarz obywatelski, wnuk Żołnierza Wyklętego.

106 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758