Bez kategorii
Like

Nie zdzierżyłem gdy usłyszałem co ten Nowak ( minister) p…………

02/01/2013
413 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przykład dała Mucha , mówiąc , że starsi ludzie chodzą do lekarza dla rozrywki i nie ma co robić 85-latkowi operacji biodra. Została ministrem w nagrodę. Nowak ( minister ) nie chciał być gorszy i orzekł , fotoradary są do walki z mordercami.

0


 http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/753536,Nowak-broni-fotoradarow-sa-do-walki-z-mordercami

 

Czy obywatelowi  k(raju) nad Wisłą , nie może otworzyć się nóż w kieszeni , albo stanąć mózg , gdy słyszy p……………  pana min Nowaka, że  cyt: „fotoradary są do walki z mordercami drogowymi”.Dalej „Co roku z mapy Polski znika małe miasto, nie ma innego sposobu na walkę z zabijaniem na drogach”.Chciałbym totumfackiemu  Tuska przypomnieć słowa jego pana

o facecie bez prawa jazdy i o utrudnianiu Polakom życia. Co trzeba zrobić z rządem , za którego kadencji setki tysięcy ludzi wyjeżdża z kraju bo nie ma w nim pracy, ani perspektyw, co maja zrobić ludzie chorzy na czerniaka , którym min Arłukowicz zrobił prezent nie refundując im leku na tę straszną chorobę. Jeżeli radary mają służyć do walki z kierowcami to co maja zrobić obywatele z tym rządem ? Każdy kierowca jest mordercą ? Mam nadzieję, że nawet najbardziej zagorzałe lemingi się obudzą , bo trzeba  chyba mieć  inteligencję  jamochłona, żeby nie zrozumieć , że z tymi panami jest coś nie tak.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816