Bez kategorii
Like

Nie Zaznasz Spokoju

01/08/2011
327 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Ostatnio otrzymałem ostrzeżenie – ostatnie ostrzeżenie

0


 

W moim ostatnim poście napisano do mnie – O dobro ojczyzny walczy się wszędzie – w każdym miejscu, na każdym kroku, w każdej chwili, każdym swym kolejnym oddechem i kolejnym uderzeniem serca…
To piękne słowa i dziękuję z całego serca za nie. Otrzymałem też takie słowa – Przepraszam, Panie Edwardzie ale dla mnie to jest zwykła rejterada.
To co uczyniłem, czy czynię nie jest rejteradą – ale mniejsza o to – przejdę do sprawy. Ja działam sam – to nie jest łatwe. Wiele osób z mego bliskiego otoczenia (chodzi mi o osoby które znam) wie co robię i nie wszystkim to się podoba – więc nie są mi obce i obraźliwe słowa. Pomimo to, toczę swoją samotną walkę dalej – czasem dopada mnie jednak kryzys – nie dlatego że się wystraszyłem, lecz zastanawiam się czy moja dalsza praca ma sęs, skoro tak marny efekt przynosi? a i do tego dochodzą zagrożenia.
Obecnie moja główna działalność to YouTube – wystawiam tam (a może wystawiałem, bo nie wiem jak to będzie dalej) moje recytacje wierszy, filmy do których dokładałem głos jako lektor, piosenki itp.
Ostatnio otrzymałem ostrzeżenie – ostatnie ostrzeżenie (podano mi 8, lub 9 pozycji do usunięcia, za łamanie praw autorskich (głównie chodzi o film the Soviet Story – do którego dodałem głos jako lektor (pracowałem nad tym miesiąc) – nie podano mi do wiadomości kto mnie oskarża – mojej wersji tego filmu na YouTube już nie ma, ale to nie znaczy że tego filmu całkiem brak – on jest – tyle że już bez mojego głosu jako lektora.
 

Zablokowano mi też funkcję umieszczania filmu jako niepublicznego. Tu pewnie chodzi o to, bym nie mógł takiego filmu umieścić na przykład na Nowym Ekranie. Nie przyjęto też ostatnio mojego filmiku o tematyce Powstania Warszawskiego – jako powód podano, że film jest za długi – choć tej długości filmy już dodawałem wcześniej na YouTube). W ostrzeżeniu napisano też – że kolejne ostrzeżenie, to będzie już likwidacja mojego kanału na YouTube – a więc i wszystkich moich prac. Z tego to powodu, wiele moich prac musiałem umieścić jako prywatne (to tak jakby ich nie było) – pomimo to i tak mam obawy, że ktoś przyczepi się do jakiejś fotki, lub coś w tym rodzaju – wydaje mi się, że ktoś mnie bardzo nie lubi. Wcześniej miałem kłopoty na chomiku – podano mi do wiadomości, że uprawiam piractwo – tylko że ten ktoś (reprezentujący firmę produkującą audiobooki) – nie majac chyba pojęcia, podał że jest autorem kilku moich prac, moją ręką napisanych i moim głosem odczytanych. Kiedy sprawę chciałem podać do sądu – odblokowano moje prace i jakoś do dziś na chomiku mam spokój – ale chyba i tu nie będzie to długo trwało. Mojej znajomej zablokowano audycje Radia Maryja i TV Trwam – oto jej słowa – U mnie folder "Katastrofa samolotu rządowego Smoleńsk 2010 " został prawie całkowicie zablokowany. Zablokowano w nim również artykuły i filmy stron niezależnych i blogerów ,Radia Maryja,TV Trwam, nawet Białą Księgę Macierewicza avi. zachomikowaną od innego chomika ( u niego w dalszym ciągu niezablokowana)!!! …..Ty sobie wyobrażasz że zablokowali mi nawet film " Mgła" i " List z Polski" w folderze katastrofy ,ktoś uważnie przejrzał mi ten folder ……… Powiedz mi jak może być blokada na artykuły czy mp.3 z Radia Maryja ,z niezależna.pl czy też z blogów

 
Za czasów PRLu też działałem samotnie ( ale to były inne czasy – ludzi cieszyło, gdy ktoś napisał coś złośliwego na komunistyczną władzę, lub zrobił im jakiś dowcip). Nigdy mnie nie złapano, pewnie dlatego że działałem samotnie, nie ciągłem za sobą ogona i nie chwaliłem się tym. Dziś jest całkiem inna sprawa – ale tego nie będę opisywał, bo na to potrzeba by było wielu słów.
Nie boję się tego, że mogą mnie zamknąć, że zniszczą wszystkie moje prace – ale nie chcę by podano jako powód piractwo? Wszystkie moje prace, to prace wykonane bezinteresownie – choć trzeba przyznać że właśnie teraz otrzymuję za nie nagrody – medale pogardy, zastraszania, a nawet mam problem ze znalezieniem pracy.

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816