Bez kategorii
Like

Nie zauważyłem różnicy

15/12/2011
261 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Fluor uznaję za trutkę na szczury

0


Używam pasty do zębów bez fluoru. Co prawda trudno taką pastę kupić i jest droższa niż pasta z fluorem, jednak można ją gdzieś tam nabyć.

Przestałem używać pasty z fluorem jak dowieziałem się, że fluor to trująca substancja dla człowieka, stosowana eksperymentalnie na ludziach m.inn. za czasów niemieckich nazistów.

Mogę napisać tyle, iż paste tę stosuję już ok. 3 lat i nie zauważyłem żadnych zmian w intensywności występowania próchnicy. Do dentysty chodzę zwykle raz w roku i mam zwykle wymiany plomb lub jakieś borowanie zapobiegawczo-lecznicze, no i kamień nazębny. Nic szczególnie uciążliwego.

Na początku stosowanie pasty bez fluoru miałem swego rodzaju "strach", że próchnica zniszczy mi zęby, jednak zaryzykowałem i nic z tych rzeczy, żadnych problemów.

Myślę, że główne znaczenie dla próchnicy mają uwarunkowania związane z dziedziczeniem po rodzicach, a przede wszystkim znaczenie ma ilość używanego cukru, czyli kolejnej trutki na ludzi.

Konkluzja: fluor dla ograniczenia próchnicy nie ma znaczenia, przynajmniej w moim wypadku.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andron

"Poznacie prawde, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Zyje pod okupacja politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zlo pietnuje i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezposredniej pozwalajacej na anulowanie kazdej ustawy w referendum."

19 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816