Bez kategorii
Like

„Nie wykluczam koalicji z PiS, ale bez udziału Jarosława Kaczyńskiego.” I kto to mówi?

07/04/2011
399 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Jarosław Kaczyński jest politykiem antysystemowym i rozedrganym emocjonalnie. Powinien zejść ze sceny. Kaczyński przed 10 kwietnia działał racjonalnie. Po 10 kwietnia stał się człowiekiem, który stracił racjonalność myślenia.

0


 

UWAGA: TEN TEKST ZAWIERA SŁOWO POWSZECHNIE UWAŻANE ZA WULGARNE – KTO NIE CHCE ULEC ZGORSZENIU NIECH NIE CZYTA DALEJ I OPUŚCI TEN WPIS !

 

Na temat, Joanny Kluzik-Roztkowskiej zamieściłem wczoraj skromny wpis, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tego samego dnia wybiera się do „Stokrotki” vel „Córki Psa”.

 

We wpisie przyrównałem panią Joannę do poziomu buta (a przecież Jarosław Kaczyński z butami nie rozmawia) no i naraziłem się na komentarz, że nie piszę z kulturą o ludziach, z którymi się nie zgadzam.

A ja przecież i tak byłem delikatny. Powiem więcej, ja jej szczerze współczuję, znaleźć się w takim towarzystwie etatowych opluwaczy jak: Palikot, Lepper, Giertych, Niesiołowski, Kutz, Niesiołowski, Wajda, Meller.

Przecież nie nazwała Jarosława Kaczyńskiego „chu__m” tak jak na przykład Hołdys(*).

 

Nie ona uważa, że Jarosław Kaczyński jest rozedrgany emocjonalnie i stracił racjonalność myślenia.

I ta pani psycholog i psychiatra na koniec na pytanie o plany koalicyjne stwierdza, że: „Nie wykluczam koalicji z PiS, ale bez udziału Jarosława Kaczyńskiego.”

 

Coś się pani Joannie pozajączkowało, jej trzeba na prawdę współczuć, sięgnęła dna.

 

 

Zresztą przeczytajcie sami co na ten temat informuje mój ulubiony portal TVN24.pl

 

21:05, 06.04.2011 /TVN24

"Kaczyński jest antysystemowy. Powinien zejść ze sceny"

JOANNA KLUZIK-ROSTKOWSKA W "KROPCE NAD I"

 

Jarosław Kaczyński jest politykiem antysystemowym i rozedrganym emocjonalnie. Powinien zejść ze sceny – powiedziała w programie "Kropka nad i" Joanna Kluzik-Rostkowska. Przewodnicząca PJN odniosła się do "Raportu o stanie państwa" autorstwa szefa PiS. – Kaczyński ma XIX-wieczne pojęcie narodu. Mamy XXI wiek i narody już nie muszą się konfrontować.

 

Była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia suchej nitki na sposobie prowadzenia polityki przez prezesa PiS na przestrzeni ostatniego roku. – Kaczyński przed 10 kwietnia działał racjonalnie. Popełniał błędy, ale działał racjonalnie. Po 10 kwietnia stał się człowiekiem, który stracił racjonalność myślenia – oceniła Joanna Kluzik-Rostkowska.

I dodała: Jest liderem największej partii opozycyjnej i sprawia, że prawica nie jest traktowana poważnie. Powinien zejść ze sceny.

Zdaniem liderki PJN, Jarosław Kaczyński jest politykiem "rozedrganym emocjonalnie i antysystemowym". – Dziś jest pomagierem Donalda Tuska. Tusk może nie tłumaczyć się z zaniechań swojego rządu, bo Kaczyński prowadzi politykę emocjonalną, do której Tusk nie musi się odnosić.

XIX-wieczne pojęcie narodu
Kluzik-Rostkowska jeszcze raz ostro skrytykowała "Raport o stanie państwa", a zwłaszcza zapisy dotyczące Śląska i Ślązaków, w których szef PiS sugerował, że śląskość może być traktowana jako zakamuflowana niemieckość.


– Jako Polka i Ślązaczka byłam oburzona tym co napisał Jarosław Kaczyński. Widać, że nie rozumie Śląska. Ma XIX-wieczne pojęcie narodu. Mamy XXI wiek i narody już nie muszą się konfrontować – powiedziała przewodnicząca PJN. I dodała: – Kiedy czytałam ten raport to pomyślałam, że to publicystyka. Jarosław Kaczyński odnalazłby się w roli ekscentrycznego publicysty.

 

Koalicja, ale bez Kaczyńskiego
Była minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego odniosła się też do bojkotu środowiska PiS państwowych uroczystości upamiętniających katastrofę z 10 kwietnia 2010 roku.

– Mam żal do Jarosława Kaczyńskiego, że nie weźmie udziału w państwowych uroczystościach. Są takie sytuacje w życiu narodu, w których racja stanu jest ważniejsza niż interes poszczególnych partii – powiedziała Kluzik-Rostkowska.

Zapytana, czy w Warszawie powinien zostać wzniesiony pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich, odpowiedziała: – Wyobrażam sobie, że zostanie wzniesiony pomnik wszystkich ofiar katastrofy. Na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskiej powinniśmy poczekać znacznie dłużej.

Na koniec mówiła też o ewentualnych planach koalicyjnych. – Nie wykluczam koalicji z PiS, ale bez udziału Jarosława Kaczyńskiego.

mj/fac:”

 

 * Zbigniew Hołdys w kwietniowym numerze PRESS 4/2011 – "Mam dość mediów" – całość dostępna za opłatą

UWAGA: RZECZONE SŁOWO POSTANOWIŁEM CZĘŚCIOWO "ZASPACJOWAĆ" – JEDNAK OSTRZEŻEMIE ZOSTAWIAM

——-

 

"Poprzyj akcję 10.IV. Dzień bez TVN i tych drugich telewizji.

Zamieść tam swój komentarz wspierający tę akcję.

Dołącz treść tego komunikatu do swojego komentarza.

Link do akcji:

http://nathanel.nowyekran.pl/post/9455,10-iv-dzien-bez-tvn-i-tych-drugich-telewizji

Dziękuję za wsparcie akcji."

Inne zapisy autora:

0

raven59

„Przypatrzcie sie krukom: nie sieja ani zna

446 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758