Globalnie i Lokalnie
Like

Nie wierzyć Trumpowi! To też agent globalistów. Atakuje Orbana.

23/11/2017
1245 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Nie wierzyć Trumpowi! To też agent globalistów. Atakuje Orbana.

Ostrzegam. Polska znowu może znaleźć się w sytuacji z 1939 kiedy to “wśród najlepszych przyjaciół psy zająca zjadły”.

0


Obrona Polski przez NATO to złudna i ulotna nadzieja. Zostawią nam ten pancerny złom do przerobu na żyletki, zapakują żołnierzy do samolotów i tyle będziemy ich widzieli.

Ma rację Macierewicz rozbudowując i doposażając polską armię. Musimy mieć zdolność obronic się sami.

Zmieni się prezydent USA i zmieni sie retoryka i praktyka.

Bush obiecał tarczę, Obama odwołał, Trump przywrócił, kolejny prezydent może wywrócić. Zresztą Trump jest tak samo wiarygodny jak jego imiennik Donald Tusk. Minął rok jego kadencji i żadnej obietnicy nie spełnił – Obamacare ma się dobrze i ubezpieczeniowe lobby dalej kosi miliardy dolców od biednych Amerykanów, muru z Meksykiem jak nie było tak nie będzie, muzułmanie płyną do USA nieprzerwaną falą a reforma podatków da dodatkowe miliony milionerom.

Ostatnio służby Trumpa zdecydowały się oficjalnie sprzymierzyć z Sorosem i zaatakować ruchy patriotyczno – narodowe w Europie.

Już zdarzało się że Departament Stanu (amerykański MSZ) atakował polski rząd i dobrą zmianę w Polsce. Zachwycamy się tym co mówił Trump w Warszawie. Ale to był tylko show mający podnieść niskie notowania Trumpa w USA. Zrobiliśmy mu klakę a stawiam dolary przeciw orzechom że Trump dzisiaj nie pamięta nawet jednego zdania z tamtego “historycznego” wystąpienia.

U.S. State Dept Puts $700,000 into Hungarian Media, Demands ‘Programming’ Against Orban, Patriots


Departament Stanu USA przekazuje węgierskim mediom opozycyjnym 700 000 USD żądając aby “zaprogramowały” się przeciwko Orbanowi, oraz węgierskim patriotom

Departament Stanu USA spowodował kontrowersje, gdy ogłosił, że wyśle ​​700 000 $ dla węgierskich mediów, które zwalczają antyglobalistyczny, konserwatywny rząd Węgier.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816