HYDE PARK
Like

Nie wierzcie rządowi- żadnemu. Kłamią jak telewizja.

17/08/2013
713 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Nie wierzcie rządowi- żadnemu. Kłamią jak telewizja.

Przez dziesiątki lat różne rządy USA zaprzeczały istnieniu strefy 51 na pustyni Mohave gdzie rozbił się statek kosmiczny (UFO). Okazuje się jednak że miejsce to faktycznie jest. Teraz zaprzeczają już tylko UFO. Strefa 51 ujrzała światło dzienne.

0


Ostatnio gdy byłem w strefie 51 oficjalnie nie istniała,. Teraz już jest i to nawet oficjalnie-  pisze ironicznie jeden z dziennikarzy. Tak wygląda ten rejon z satelity. Momo takich dowodów zaprzeczano jego istnieniu.

    

Wzdłuż wschodniej granicy strefy 51 od roku 1996 biegła droga zwana ” Extraterrestial Highway”  czyli Pozaziemska Autostrada. Wiadomo było że strefa 51 to rejon eksperymentów militarnych.Dokładne zdjęcia satelitarne wykazały, że znajduje się tam jeden z najdłuższych na świecie pasów startowych o długości 9,5 km. Przechodzi on przez jezioro Groom. Około roku 2000 zbudowano drugi pas o długości 5,5 km. Przestrzeń powietrzną nad bazą uznano za najlepiej i najdokładniej strzeżony obszar powietrzny w całych Stanach Zjednoczonych. W przybliżeniu jest on wielkości Szwajcarii.

     

Do roku 2001 rząd USA podtrzymywał, że Strefa 51 nie istnieje. W oświadczeniu ze stycznia 2001 roku, prezydent George Bush wspomniał o „terenach operacyjnych położonych przy jeziorze Groom”, czego jednak nie można uznać za pierwsze przyznanie przez rząd USA, że baza istnieje.

W ostatni czwartek jednak CIA oficjalnie podało ze „Area 51” miejsce marzeń poszukiwaczy ufoludków oraz twórców science fiction jest  i to tam gdzie być powinno. Odtajnione dokumenty zawierają wiele pasjonujących informacji ale nie ma w nich ani słowa o katastrofie UFO ani o nagrywaniu fałszywego lądowania na Księżycu.

Nikt nie wie dlaczego akurat teraz ujawniono tak długo skrywane informacje. Panują opinie, że władze testują reakcję ( albo do niej przygotowują) społeczeństwa w razie ujawnienia wielkich kłamstw, fałszerstw i oszustw.

Czyżby obawiano się ujawnienia czegoś „wielkiego” przez Snowdena?

Raport prawdopodobnie nie powstrzyma teorii spiskowych.407-Stronicowy dokument zawiera jeszcze wiele „białych plam”.
Prezydenci Bill Clinton i George W. Bush wspominali o „lokalizacji w pobliżu Groom Lake” kładąc jednak nacisk na konieczność zachowania tajemnicy.
Rejon jest znany wśród miłośników UFO jako Area 51 , a było to oznaczenie na starych mapach stanu Nevada.ujawnione przez CIA ujawniają, że urzędnicy przemianowali ją na „Paradise Ranch” starając się przyciągnąć wykwalifikowanych pracowników, którzy nadal mogą być obserwowani z Las Vegas jak przybywają i odjeżdżają z tego miejsca w nieoznakowanych samolotach.
Począwszy od U-2 w latach pięćdziesiątych, przypuszcza się że na poligonie tym testowano samoloty, w tym SR-71 Blackbird, F-117A Stealth Fighter i bombowiec B-2.Niektórzy uważają że tajemnicze hangary zawierają również szczątki pojazdów, z innych planet ; dowody z „incydentu w Roswell”.
CIA wspomina w ujawnionych materiałach ogromny wzrost ilości raportów o niezidentyfikowanych obiektach latających.Raport stwierdza że samoloty U-2 i Oxcart latały wyżej niż uważa wielu cywilów i że to możliwe, że to ich dotyczy połowa obserwacji UFO, w latach 1950 i 60.
Sugerowanie , że U-2 wyjaśnia większość obserwacji UFO w tamtym czasie jest zupełna tandeta mówi Stanton Friedman, ufologista z Kanady. Czy U-2 mogło zatrzymać się w powietrzu? Czy mogło wykonać nagły skręt w prawo w miejscu podczas lotu? Czy mógł wystartowć znikąd ?Nawet dla tych, którzy nie wierzą w UFO, tajemnice wokół bazy były dobrodziejstwem.Powstały wzdłuż trasy 375 restauracje, sprzedaje się setki i tysiące pamiątek ze strefy 51

I choć tak naprawdę niczego nowego nie ujawniono , to jednak podniesiono zasłonę w kwestii istnienia „51”.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758