Bez kategorii
Like

Nie wiem po jaką cholerę, ale wlazłem na złonet.

01/01/2012
701 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Zenon Jaszczuk znów pisze !!!

0


Co my tutaj mamy w tym żydowskim przykazie.

Zielona wyspa syna NKWDzisty Stolcmana i koniec świata na Białorusi. Geszeft stuprocentowy.

Wybitna wypowiedz syna mordercy Polaków Aleksandra Kwaśniewskiego z domu Stolcman. To ten parch którego Jolka pilnowała pod drzwiami uczelni jak robił magistra. To był taki sen Stolcmanów dla dobra wyborów tych oszustów na prezydenta.
 

Pytam, co oni jeszcze robią w Polsce, pytam jakim prawem ten oszust zabiera głos w telewizji. Czy naprawdę nas Polaków nie stać, aby raz na zawsze wysłać ich do kibucu!!! Czy godzicie się na trucie tych ludzi młodych mózgów Polaków?!!! Przytoczę tylko pierwsze słowa tego oszusta:

Aleksander Kwaśniewski, fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Aleksander Kwaśniewski, fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta

– Potrzebujemy silnej Europy po to, żeby w dzisiejszym świecie zachować swoją pozycję lub nawet ją umocnić. Dlatego potrzebujemy też wspólnej polityki fiskalnej, żeby siła konkurencyjna Europy wzrosła – mówił na antenie TVN 24 w programie "Kropka nad i" były prezydent Aleksander Kwaśniewski. – Prezes Kaczyński ma w ogóle problem z rozumieniem Unii Europejskiej jako takiej. "Oni mają nam płacić, bo my jesteśmy pokrzywdzeni" – to jest takie jego podejście jednostronne – dodał Kwaśniewski.

 Czy wy, my Polacy możemy dalej tolerowac tę żydowską mafię? Czy doprawdy nikogo nie ma w Polsce, aby dać mu kopa w d.pę?!! Za..any komunista, pachołek Stalina, dzisiaj nas sprzedaje niemcom, tym niemcom co mordowali razem z jego ojcem Polaków!!! Czy uważacie państwo, że on ma prawo chodzić po POLSKIEJ ziemi?!! Może zapytam o to wybitny portal patriotyczny Nowy Ekran. Czy was to przerasta, czy macie inne zadania – kanalizowania POLSKICH patriotów? Nawet podobało mi się wystąpienie pana Opary i ten jego wzruszający płacz. Panie Opara weż się pan do roboty jak nasi przodkowie. Ja też czasami płaczę, ale do poduszki, a nie w sieci czy na ekranie.

Wypieprz pan tych Korwinów i jego gości których przyprowadza do panstwa. Pokaż pan, że chcesz pan robić konkrety. Bo mnie na sreberka pan już nie nabierze. Postaram się, aby i nie nabrał pan naszej młodzieży. Czy pan nie wie gdzie są Polacy patriotyczni, czy panu potrzebna jest sztuczna, komunistyczna klaka?!! Ja wiem, że jest pan taki zagraniczny, taki światowy. Tylko ja mam te zalety w d..ie.

Pokaż pan, że nie jesteś licencjonowanym szpionem wysłanym wcześniej na "poniewierkę". Zostaw pan bzdety z fikcyjnym trybunałem narodowym, zostaw pan fikcyjne larum dla Polski. Polska potrzebuje obecnie ludzi stawiających wszystko na jedną kartę, a nie bzdeciarzy. Ktoś o tym panu doniesie. Proszę konkretnie się ustosunkować do moich "racji". Proszę chociaż jedną sprawę doprowadzić do końca. Tutaj będzie pana wartośc, a nie wszczynanie być może koncesjonowanych problemów rzuconych w połowie biegu!!!

Druga ciekawa sprawa – Białorusi. Co też nam mosadowski PAP przedstawia? Pobili i aresztowali opozycjonistów na Białorudi. Giwałt!!! Nawet jakieś nazwisko przypominające "polskiego" komunisty, opozycjonisty Rymauszewski. Czy to przypadkiem nie "brat" Romaszewskiego?!! Łukaszenko powinien wszystkich rozstrzelać na dzień dobry, widząc dokonania żydokomunofaszystów w POLSCE.

U nas walczą z kościołem, z krzyżem, z krzyżami w Warszawie, Oświęcimiu, a tam durnie pojechali się modlić. Czysta perfidia żydowska. Panie prezydencie Łukaszenko, pokaż pan, że jesteś ostatnim Europejskim mężem stanu. Pokaż pan wszarzom gdzie ich miejsce. Bo chwila życia jest nikła, ulotna. Jeśli postąpisz pan nie sprzedając się tym wszarzom, zostaniesz bohaterem na wieki w historii. Życzę tego panu z całego serca. To mi pozwoli uwierzyć, że jest jeszcze człowiek na ziemi, normalny.

Musisz pan wytrzymać, musisz pan zadbać o własne imię i imię męża stanu Białorusi. Pozdrawiam pana. Zostało was tylko dwóch w Europie: pan i prezydent Czech. Dotrwajcie do końca.

Zenon Jaszczuk
2011.12.20

blog autoraPS.
Na www.salon24.pl usunięto ten artykuł – czyli … czym jest Salon24?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
pionek

Przemyslaw T. Kudlinski - Po prostu czlowiek - patriota

94 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758