HYDE PARK
Like

Nie potrafisz rzucić palenia? Obejrzyj to

29/06/2014
1065 Wyświetlenia
5 Komentarze
2 minut czytania
Nie potrafisz rzucić palenia? Obejrzyj to

Jak łatwo jest rzucić palenie wiem. Rzucałem wielokrotnie. Ale teraz nie palę już 20 lat. Rzuciłem jednego dnia. Okazuje się że tajemnica tkwi w twoim mózgu. Jeśli sam siebie nie przekonasz o zagrożeniu palenia nikt tego nie zrobi.

Faktem jest, że tak jak kiedyś prowadzono kampanię reklamową by schwytać możliwie najwięcej potencjalnych palaczy, teraz prowadzi się kampanię anty. Oczywiście dlatego że przechodzi się teraz na kamuflowaną reklamę narkotyków ( marichuana głównie) bowiem NWO doszło do wniosku że w ten sposób nie tylko się ludzi uzależnia ale i jednocześnie ogłupia. Przy okazji coraz więcej osób podpada pod §§ i jest rejestrowane jako kryminaliści. To pozwala władzy na  trzymanie w garści jeszcze mocniej i jeszcze więcej uzależnionych.

0


 

Nie zmiena to jednak faktu że to co teraz zobaczycie, jeśli wam nerwy pozwolą, mówi całą prawdę o nałogu tytoniowym i nie może być zignorowane.

Reklamy, które zachęcają ludzi, aby rzucić palenie, pokazują byłych palaczy którzy mówią o tym, jak to jest rzeczywiście kiedy musisz jak ze skutkami związanymi z paleniem,  od choroby dziąseł do  raka. Obejmują one smutne „porady od byłych palaczy,” w rodzaju: „Gdy masz dziurę w szyji, nie bierz prysznicu.”

Reklamy, obejrzyj je wszystkie poniżej, zawierają sceny wstrzasające.

Amanda, lat 30, nie mogła rzucić palenia podczas ciąży. Jej dziecko urodziło się dwa miesiące wcześniej:

 

 

Bret, lat 49, zaczął palić gdy miał 16. Mając 42 lata starcił prawie wszystkie zęby z powodu choroby dziąseł:

 

 

  Rosa, lat 59, mówi o niesmowitym bólu wynikającym z raka płuc:

 

 

 Shawn, lat 50, palił od 14 roku życia. Teraz mówi i oddycha przez tubę w gardle:

 

 

Terrie, żyła lat 53, zmarła na raka jako skutek palenia papierosów:

 

 

Możesz być „gwiazdą” kolejnego takiego filmu albo rzucuić palenie. Wybór należy do Ciebie.

 

PS. Akcja prowadzona jest przez Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Prowadzone jest poradnictwo gdzie można w każdej chwili zadzwoniż po radę i pomoc. Polska także powinna by podjąć podobne działania na dużą skalę. Liczy się każdy ocalony człowiek.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758