Bez kategorii
Like

Nie Polska w Potrzebie, lecz Polska Wielki Projekt!

02/07/2011
373 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Przyznam szczerze, że od czasu otwarcia kart przez NE z prawdziwym zamiarem zakładania “doskonalszej” siły politycznej niż PiS, mocno się zniechęciłem i nawet zawiesiłem uczestniczenie w nim.

0


Nie będę powtarzał swoich tez i opinii, zdobytych przez 50 lat życia i uczestniczenia w życiu prawdziwie demokratycznego kraju jakim jest Kanada, a których trzymam się tutaj od początku. Powtórzę tylko, że Prawo i Sprawiedliwość pod przewodnictwem p. Jarosława Kaczyńskiego jest JEDYNĄ siłą zdolną do rzeczywistych i niezbędnych zmian w obecnym PRL-bis. Zdaję sobie sprawę z pewnych niedoskonałości w tej partii, lecz jeszcze bardziej z niemożliwości zmian bez jej udziału. Dziwię się, że wielu z Was myśli nielogicznie, jeżeli to jest to… 😉

Nieufnie patrzę na intencje osób zakładających nowe ugrupowania wśród narodowych, prawicowych, patriotycznych środowisk, a jednym z nich stał się NE. Być może kierują się oni szczerymi intencjami, ale niewątpliwie robią to ze szkodą dla głównej siły opozycyjnej jaką jest PiS. Jeżeli przed wyborami chcą oni rzeczywiście dobra Polski to powinni starać się werbować ludzi z PO, PSL, SLD itp. ugrupowań oportunistów z komuszym rodowodem. W przeciwnym razie powinni być ignorowani przez trzeźwo myślących, tak jak zdrajcy z PJN. 

Osobom mającym inną opinię na ten temat odpowiem krótko: jeżeli DOBRO Polski leży Wam na sercu to przed nadchodzącymi wyborami zaprzestańcie szkodliwych swoich inicjatyw i stańcie murem za Prawem i Sprawiedliwością. Dopiero po wygranych wyborach, z większościowym rządem PiS, będzie czas na ulepszanie. Nie teraz, Panie i Panowie, albo… "towarzysze".

http://rebelya.pl/discussion/29900/j-kaczynski-na-otwarcie-prezydencji-specjalnie-dla-rebelyapl-i-klubu-jagiellonskiego/#Item_0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1EXN9iBj6-A#at=239

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816