HYDE PARK
Like

Nie pij wody prosto z butelki…

21/05/2014
571 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

…chyba, że chcesz mieć przedwczesne zmarszczki. Według badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców, picie wody z butelki spowoduje u nas zmarszczki, takie jak u palaczy. Może to oczywiście wydawać się dziwne, bo przecież wiadomo, że woda ma raczej zbawienny, a nie destrukcyjny wpływ na nasza skórę. Ale to nie o to chodzi, z wodą jest wszystko w porządku i powinniśmy jej pić jak najwięcej w ciągu dnia. Chodzi tutaj o ruch warg, który wykonujemy, gdy chcemy się napić prosto z butelki. Jest on podobny do tego, jaki wykonuje palacz, gdy się zaciąga. Zbyt częste powtarzanie tego ruchu będzie powodowało powstawanie zmarszczek na górnej wardze i to całkiem głębokich. Mówią o tym nie tylko badacze, ale i lekarze specjaliści z gabinetów medycyny […]

0


…chyba, że chcesz mieć przedwczesne zmarszczki. Według badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców, picie wody z butelki spowoduje u nas zmarszczki, takie jak u palaczy.

Może to oczywiście wydawać się dziwne, bo przecież wiadomo, że woda ma raczej zbawienny, a nie destrukcyjny wpływ na nasza skórę. Ale to nie o to chodzi, z wodą jest wszystko w porządku i powinniśmy jej pić jak najwięcej w ciągu dnia. Chodzi tutaj o ruch warg, który wykonujemy, gdy chcemy się napić prosto z butelki. Jest on podobny do tego, jaki wykonuje palacz, gdy się zaciąga. Zbyt częste powtarzanie tego ruchu będzie powodowało powstawanie zmarszczek na górnej wardze i to całkiem głębokich.

Mówią o tym nie tylko badacze, ale i lekarze specjaliści z gabinetów medycyny estetycznej, którzy przeprowadzają zabiegi poprawy skóry. Mimo tego, że dzięki obecnej technice można skutecznie eliminować płytsze zmarszczki i eliminować te płytsze, to eksperci zdecydowanie odradzają picie wody z butelki, lub przez słomkę. Nikt nie neguje jej pozytywnej mocy, ale trzeba pamiętać, że najlepszym wyjściem jest szklanka lub kubek. Jeśli ktoś ma kłopoty z powstrzymaniem tego nawyku, powinien chociażby wytrenować usztywnienie górnej wargi podczas picia. W ten sposób można opóźnić powstawanie bruzd.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
wolny21

5 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816