HYDE PARK
Like

Nie panikujcie po byle deszczu

11/06/2013
792 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
Nie panikujcie po byle deszczu

Nie ma  co panikować. Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku. Już było to raz powiedziane, ale Polacy jak wiadomo szybciej zapominają niż słyszą. Polska ma to szczęście że ma tak przewidującego Prezydenta, który potrafi w krótkich żołnierskich słowach wyjaśnić nawet skomplikowane zjawiska atmosferyczne. Jeśli video nie weszło kliknij ten link :   http://www.youtube.com/v/Rr8Qb4hJTHA%26hl=en%26fs=1%26rel=0   Nie ma się więc co przejmować jakimś deszczem tylko przyjąć dar nieba z całym jego dobrodziejstwem . w końcu to jednak i okazja do rekreacji. A nie trzeba za nia płacić jak za bilet na Stadion Narodowy gdzie i przyjemność tez jest mniejsza.   Jak może wyglądać prawdziwy deszcz w mieście możecie […]

0


Nie ma  co panikować. Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku. Już było to raz powiedziane, ale Polacy jak wiadomo szybciej zapominają niż słyszą.

Polska ma to szczęście że ma tak przewidującego Prezydenta, który potrafi w krótkich żołnierskich słowach wyjaśnić nawet skomplikowane zjawiska atmosferyczne.

Jeśli video nie weszło kliknij ten link :

 

http://www.youtube.com/v/Rr8Qb4hJTHA%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Nie ma się więc co przejmować jakimś deszczem tylko przyjąć dar nieba z całym jego dobrodziejstwem . w końcu to jednak i okazja do rekreacji. A nie trzeba za nia płacić jak za bilet na Stadion Narodowy gdzie i przyjemność tez jest mniejsza.

 

Jak może wyglądać prawdziwy deszcz w mieście możecie zobaczyć tu:

 

http://www.youtube.com/v/FdehOa1oWBE%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Tak więc nie panikujcie przy byle mżawce w Warszafce.

Tym bardziej że to sluzby sanitarne zmywały plamy jakich narobiła w mieście Bufetowa.

 

 

 

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758