HYDE PARK
Like

NIE dla nazistowskiej Polski

20/09/2013
588 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

III Rzesza zaatakowała Polskę wykorzystując jako wymówkę “prowokację gliwicką”.  Niemieckie społeczeństwo było tak zmanipulowane, że wierzyło władzy. Nigdy przecież żadna wojna nie zaczęła się od słów: “zaatakujemy was, bo jesteśmy źli”. Każda wojna w historii wybuchła pod płaszczykiem dobrych intencji a nieświadome społeczeństwo dało się w nią wciągnąć. A co jeśli “9/11” był amerykańskim Reichtagiem? Obowiązkiem każdego patrioty jest bycie podejrzliwym wobec rządu i ochrona kraju przed nim. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest po prostu naiwny jak dziecko i żadna dyskusja nie ma sensu, bo z emocjami się nie dyskutuje. Odsyłam do wykładu, którego argumentów nie da się obalić: http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/21/czy-11-wrzesnia-usprawiedliwil-wojne-w-afganistanie/ (Polecam przejrzeć cały blog) Jeżeli Rada Bezpieczeństwa nie autoryzowała użycia siły wobec Afganistanu a Talibowie byli skłonni wydać Bin […]

0


III Rzesza zaatakowała Polskę wykorzystując jako wymówkę “prowokację gliwicką”.  Niemieckie społeczeństwo było tak zmanipulowane, że wierzyło władzy. Nigdy przecież żadna wojna nie zaczęła się od słów: “zaatakujemy was, bo jesteśmy źli”. Każda wojna w historii wybuchła pod płaszczykiem dobrych intencji a nieświadome społeczeństwo dało się w nią wciągnąć.

A co jeśli “9/11” był amerykańskim Reichtagiem? Obowiązkiem każdego patrioty jest bycie podejrzliwym wobec rządu i ochrona kraju przed nim. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest po prostu naiwny jak dziecko i żadna dyskusja nie ma sensu, bo z emocjami się nie dyskutuje.

Odsyłam do wykładu, którego argumentów nie da się obalić:

http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/21/czy-11-wrzesnia-usprawiedliwil-wojne-w-afganistanie/

(Polecam przejrzeć cały blog)

Jeżeli Rada Bezpieczeństwa nie autoryzowała użycia siły wobec Afganistanu a Talibowie byli skłonni wydać Bin Ladena pod jakże sensownym warunkiem okazania dowodów na jego udział w zamachach to Tusk, Kaczyński, Miller i cała reszta podejmujących decyzję o wysyłaniu wojsk zagranicę jest w świetle prawa międzynarodowego zbrodniarzami wojennymi.

Atak Słowacji na Polskę w 1939 r. jest takim samym przestępstwem jak atak Polski na Afganistan. Skala nie zmienia faktu a poparcie moralne i polityczne dla inwazji na Afganistan też się liczy.

Ja rozumiem, że Polacy są pod hipnozą Tuska i Kaczyńskiego i są w stanie dla nich być sługusami USA czy Rosji, ale jeżeli wchodzi w to śmierć cywili w Afganistanie czy Iraku (gdzie jest ta broń chemiczna? Dlaczego USA nie reagowało jak Husajn gazował Kurdów amerykańskim gazem tylko dopiero jak chciał sprzedawać ropę w euro a nie dolarach Według przeciwników teorii spiskowych cały świat jest jednym wielkim zbiegiem przypadków) to jestem gotowy szukać azylu politycznego, żeby nie płacić na te chore, faszystowskie wojny. Wtedy wyjdzie na ile demokratycznym państwem jest Polska. Czas się OBUDZIĆ!!!

Inne zapisy autora:

0

Avatar
JohnGaltSpeakin

28 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816