Bez kategorii
Like

Nie bądźmy okrutni , pomóżmy lemingom

11/01/2013
318 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Najnormalniej w świecie to nie tak miało być. Lemingi dostają po uszach bo również są kierowcami. Może to radar spowoduje refleksje i obudzi te zwierzątka z zimowego snu i przejrzą na oczy , że nie wszystkim żyje się lepiej.

0


Fotoradaromania  ferajny Tuska spowodowana brakiem pieniędzy w budżecie, pociągnęła  za sobą nieprzewidziane skutki . Ta patologiczna miłość do tych urządzeń odbiła się rykoszetem i uderzyła również w lemingi. Te stworki będą musiały również płacić za zdjęcia  wykonywane na ulicach w największym zakładzie fotograficznym na świecie. To nie uchodzi , żeby ta pułapka radarowa dotyczyła również tych , dzięki którym Tusk i jego ferajna jest przy władzy.

 

Zastanówmy się jak im pomóc . Może jakieś czytniki dla lemingów , które będzie wykrywał radar i nie będzie wówczas robił zdjęć, może jakiś zastrzeżony tylko dla lemingów kolor samochodów , może zdjęcie Tuska w prawym górnym rogu szyby samochodowej , które będzie oddziaływało na radar. Nieprzyznanie koncesji na multipleksie dla TV Trwam uderzyło tylko w moherów , ale żeby radary uderzyły również w lemingi to nie uchodzi. 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816