Ludzie i Organizacje
Like

Nick Vujicic przyjedzie do Polski

15/07/2014
230 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Nick Vujicic przyjedzie do Polski

Człowiek, który nie ma rąk ani nóg, ale równocześnie uważa się za najszczęśliwszego człowieka na świecie, odwiedzi nasz kraj! Zobacz jego specjalne zaproszenie.

0


 

Nick Vujicic – właściwie Nicholas James Vujicic (ur. 4 grudnia 1982 w Brisbane) – australijski kaznodzieja i mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

 

 

 

 

Tu jest jego zaproszenie na spotkanie 30 kwietnia 2015 roku na stadionie Lecha w Poznaniu. Mogę podać jedynie jeden z poniżych link  do video ( 3obieg nie przyjmuje linku vimeo)

 

Więcej informacji można znaleźć tu: www.nickvujicic.com.pl/ lub na stronie Facebookowej:www.facebook.com/milewskipartnerzypl

A póki co zapraszam na bliższe spotkanie już teraz;

 

 

Ciekaw jestem kto z potępiających profesora, doktora Chazana odważy się pójść na spotkanie Nicka i powiedzieć mu w oczy że tacy jak on na podstawie badania USG powinni być poddani egzekucji w drodze  aborcji ?

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Wiadomości Zdrowie za Zdrowie

586 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816