NEWS
1

NEWS ROKU! Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! Repolonizacja mediów rozpoczęta

07/12/2020
1232 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
NEWS ROKU! Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! Repolonizacja mediów rozpoczęta

Orlen kupił Polska Press. Uzyska dostęp do 17 mln czytelników, BRAWO !

0


NEWS ROKU! REPOLONIZACJA MEDIÓW ROZPOCZĘTA.

Orlen kupił Polska Press. Uzyska dostęp do 17 mln czytelników, BRAWO !

“Polska Press posiada bazę wiedzy na temat preferencji klientów, prowadzonych transakcji czy wartości koszyka w odniesieniu do grupy 60,07 proc. użytkowników internetu w całej Polsce. Dzięki temu w ramach Grupy ORLEN możliwe będzie utworzenie nowych modeli biznesowych, które pozwolą na lepsze pokrycie geograficzne oraz dopasowanie oferty dla docelowej grupy klientów” – piszą przedstawiciele PKN Orlen. (https://www.fakt.pl/pieniadze/pkn-orlen-przejmuje-polska-press-repolonizacja-mediow )

Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! To 170 lokalnych tytułów! To jest REPOLONIZACJA! W portfolio prasowym Polska Press jest ponad 20 dzienników regionalnych („Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Krakowska”, Głos Wielkopolski”, „Kurier Lubelski”, „Polska Metropolia Warszawska”, „Express Ilustrowany”, „Gazeta Krakowska”, „Dziennik Polski”, „Gazeta Lubuska”, „Gazeta Pomorska”, „Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”, „Nowa Trybuna Opolska”, „Echo Dnia”, „Gazeta Codzienna Nowiny”, „Głos Dziennik Pomorza”, „Express Bydgoski” i „Nowości Toruńskie”), a także prawie 150 tygodników lokalnych (m.in. „Nasza Historia”, „Moto Salon”, „Moto Salon Classic”, „Strefa Biznesu”, „Strefa Agro”) oraz bezpłatna gazeta „Naszemiasto.pl”.

 “PKN ORLEN rozszerza działalność w obszarze mediowym. Akwizycja jednej z największych grup wydawniczych w Polsce, w połączeniu z wykorzystaniem kompetencji i potencjału agencji mediowej Sigma Bis oraz spółki Ruch, umożliwi Koncernowi stworzenie elastycznej, spersonalizowanej i kompleksowej oferty, która znacząco poprawi satysfakcję klientów. Transakcja wpisuje się w strategiczne plany PKN ORLEN w zakresie wzmacniania sprzedaży detalicznej, w tym pozapaliwowej. Poprzez przejęcie Polska Press od niemieckiej Verlagsgruppe Passau Capital Group, Koncern uzyska m.in. dostęp do 17,4 milionów użytkowników internetu i możliwość pozyskania nowych klientów.” Podają media w tym (https://prawicowyinternet.pl/news-roku-orlen-wykupuje-niemieckie-polska-press-to-170-lokalnych-tytulow-to-jest-repolonizacja)

Koniec panoszenia się Niemieckiej i Sowieckiej agentury w mediach społecznościowych w internecie i w prasie. Repolonizacja mediów rozpoczęta. Miejmy nadzieję, że całość mediów wróci do Polski. A te które zostaną w obcych rękach szybko zbankrutują. To samo dotyczy portali internetowych wrogich Polsce, będących rozsadnikiem wrogów naszej ojczyzny, sowieckich i niemieckich internetowych trolli.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

124 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758