HYDE PARK
Like

News: Merkel załatwiła nam pokój w Europie…

02/03/2014
1185 Wyświetlenia
10 Komentarze
1 minut czytania
News: Merkel załatwiła nam pokój w Europie…

Niczym Neville Chamberlain….

A może tym razem dobry i zły glina?

0


Prezydent Rosji Władimir Putin zgodził się na międzynarodową misję na Krymie – twierdzi zastępca rzecznika niemieckiego rządu. Taką propozycję miała mu złożyć przez telefon kanclerz Niemiec Angela Merkel. Wcześniej w długo oczekiwanym oświadczeniu sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen poinformował, że Sojusz potępia rosyjską eskalację działań wojskowych na Krymie. – Wzywamy Rosję do obniżenia napięcia – zaznaczył.

W niedzielę Rada Najwyższa Ukrainy wezwała do pełnej gotowości bojowej na terenie całego kraju. Ukraiński premier Arsenij Jaceniuk zapewnił zdecydowanie, że Autonomiczna Republika Krymu pozostanie częścią Ukrainy. Okazuje się, że niektórzy doradcy Putina krytykują plany interwencji na Ukrainie.

Prezydent Rosji Władimir Putin w sobotę złożył do Rady Federacji, wyższej izby parlamentu, wniosek o wydanie zgody na użycie rosyjskich sił zbrojnych na terytorium Ukrainy w celu normalizacji sytuacji społeczno-politycznej w tym kraju. Rada Federacji zgodziła się na użycie wojsk na Ukrainie.

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816