HYDE PARK
Like

Neobolszewicka twarz PiS-u

07/03/2020
839 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Korzystając z wrzawy na temat koronowirusa rząd bez rozgłosu przepycha kolejną i jeszcze bardziej represyjną wersję ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

0


Korzystając z wrzawy na temat koronowirusa, rząd bez przesadnego rozgłosu przepycha kolejną i jeszcze bardziej represyjną wersję ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Tym razem już sama policja będzie mogła decydować, że przemoc miała miejsce i o tym, że sprawcą był oczywiście mężczyzna, na ogół główny dostarczyciel środków do życia rodziny. Pan taki na dzień dobry dostanie zakaz zbliżania się do domu i zostanie zesłany do przytułku dla bezdomnych. Gdyby jednak policja przypadkiem wykazała się zbyt dużą dozą zdrowego rozsądku, jej rolę przejmie żandarmeria wojskowa. Ta na pewno zastosuje się do odgórnych zaleceń. Ojciec i mąż rodziny zostanie skazany bezdyskusyjnie za przemoc i dostanie do płacenia alimenty. Bezdomny i ciągany po sądach straci pracę a za niepłacenie alimentów zostanie zamknięty.

Tak działa państwo polskie. Wystarczy donos, pomówienie, często w celu uzyskania korzystnego rozwodu i przejęcia majątku, aby agendy bolszewickiego państwa ruszyły do akcji. O tym, że oskarżenia o przemoc są często fabrykowane przez szeroko pojętą bezpiekę, pisałem już wielokrotnie. Przed laty opublikowałem między innymi na ten temat tekst O co chodzi w kampanii przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W związku z tym kolejnym atakiem rewolucyjnego obłędu ministra Ziobry wysłałem do posłów Konfederacji e-maila z prośbą o poruszenie sprawy w Sejmie. Wydawało mi się bowiem, że są wśród nich ludzie wykazujący się zdrowym rozsądkiem. Na maila nie otrzymałem żadnego potwierdzenia ani nie zauważyłem zwiększonej aktywności na moim blogu, co mogłoby świadczyć o zainteresowaniu posłów. Obawiam się zatem, że wiarygodność Konfederacji jest podobna do całej reszty Sejmu i urzędniczych hord RP. Pozostaje mi tylko pisać.

Załączam tekst e-maila do posłów Konfederacji.

4.03.2020

Panowie,

W związku z procedowaniem kolejnej, jeszcze bardziej represyjnej wersji ustawy “antyprzemocowej” chciałbym Panów poinformować, że mam dowody, że służy ona innym celom niż oficjalnie deklarowane, a oskarżenia mogą być fabrykowane.

Dowody te publikuję na moim blogu https://bgoczynski.wordpress.com np:

https://bgoczynski.wordpress.com/2008/04/22/wariograf-potwierdza-fabrykowanie-oskarzen/

https://bgoczynski.wordpress.com/2014/07/29/zolte-papiery-dla-prezesa/ (patrz linki pod tekstem)

https://bgoczynski.wordpress.com/2010/03/24/o-co-chodzi-w-kampanii-przeciwdzialania-przemocy-w-rodzinie/

Tzw. władze n-tej RP nie są tym zainteresowane, lecz dalej uprawiają uprawiają demagogię o powszechnej przemocy w rodzinie.

Niewątpliwie chodzi o zastraszanie ludzi i zniechęcanie do zakładania rodzin, zaś propozycja wprowadzenia żandarmerii do interwencji w rodzinach wskazuje na obłęd prawdopodobnego autora ustawy czyli ministra Ziobry.

W razie potrzeby służę dodatkowymi informacjami. O tym trzeba mówić w Sejmie otwarcie i nie dopuścić do eskalacji działań dewiantów.

Z poważaniem

Bogdan Goczyński

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bogdan Goczyński

76 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816