Bez kategorii
Like

Neo-Nazi z Niemiec (pijani) po spotkaniu we Wrocławiu.

28/01/2013
431 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Awantura pijanych Niemców w pociągu Wrocław-Görlitz nie była przypadkowa.We Wrocławiu było spotkanie,z polską grupą neo NAZI.
Zakończona perfidną „zabawą” w pijanych w pociągu brutalnych,
zimnych pseudo Niemców.

0


Ta awantura 16 pijanych  Niemców i ich reakcje prowokacją? Oni nie podadzą polskiego adresu spotkania we Wrocławiu.Taki jest plan niemieckich i polskich faszystów?

Tak.Prowokacje i reakcje.W samej gazeta.pl już 340 komentarzy.Prawie  histerycznych.Jak na wiecu partii,która tak krytykowała Niemców czyli na zebraniu partyjnym PiS. W innych mediach również.Oni Neo-Nazi liczą na takie reakcje i nie mają skrupółów…A policja w Polsce w tej sprawie będzie błądzić. Cel  takich prowokacji służy opozycji w Polsce.Neo-Nazi wiedzą że w Niemczech są jeszcze obce wojska czyli 125.000 żołnierzy nie tylko z USA a w Polsce powstaje ruch narodowy,podobny do niemieckiego.

Z podobnymi hasłami. Dojdzie PiS wraz z frakcjami  radykalnymi do władzy,wówczas neo-Nazi  w Niemczech  otrzymają poparcie u wyborców w …Niemczech.

Im grozi likwidacja partii czy frakcji więc szukają schronienia …w Polsce u Kolegów,towrzyszy pseudo narodowych.Dlaczego piszę pseudo narodowych? Inni katolicy są również patriotami a bez programu politycznego określone frakcje w Polsce nie mają szans w wyborach…

Policja w Polsce nie będzie prowadzić dochodzenia w tym kierunku,chyba że polskie organy ścigania we współpracy z BKA będą aktywne gdyż takich spotkań w Polsce jest wiele.Indoktrynacja trwa.

Znam scenę prawicowo-faszystowską, gdyż to byli moi klienci.Nauczałem konstrukcji stron internetowych  jak i polecałem firmy czy ISP.Neo-Nazi  przy granicy mają ze mną problemy gdyż oni nie mogą rozmawiać z Markiem bowiem  brakuje im argumentów merytorycznych i wiedzy historycznej z faktami o Niemczech czy Polsce.

 

Zal mi tylko mlodych nazistów, gdyż  są  manipulowani przez  bogatych, przez miliarderów w Niemczech ale i w innych krajach.Jednakże są uzbrojeni..Ich poligony zmienne odbywają się również w Polsce.Mam nadzieje że polskie czy niemieckie władze mają w tych organizacjach "swoich"ludzi….Podobne sytuacje są przy granicy w Niemczech.Benzyna wystarczy aby się obronić przed grupą 12 osób zwłaszcza że tak jak Arabowie w Niemczech, Neo-Nazi są tylko "aktywni" w grupach.

Neo-Nazi nie mylić z calkiem "normalnymi"Niemcami.

0

Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758