Bez kategorii
Like

Nawrócenie Szymona M?

10/03/2011
386 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Ostatnio, w ogóle mamy falę "zwątpień i nawróceń". Nawet w usenecie, pełnym fanatyków jedynie słusznych idei, ludki zaczynają kwęczeć. Bo nie tak miało być… No i na tej fali wypłynął ostatnio Szymon Majewski, do tej pory wypełaniający kontraktowe obowiązki niszczenia PiS, Kaczyńskich i obciachowych ludzi, którzy nie głosują jak trzeba. Nagle… ni z tego i owego skrytykował słynne pomysły żydowskich ośrodków (no właśnie – kogo dokładnie?) na przejmowanie w Polsce nieruchomości tylko dlatego, że kiedyś ich właściciele byli Żydami. Udał mu się ten numer: "My dla was mamy świeżutkie, słodkie, pyszne pomarańcze z Hajfy, a wy nam dacie stare, odrapane i brzydkie kamienice – świetny interes!" I co smutne (co Majewski zilustrował), chyba z głęboką pogardą myślą, że jesteśmy takimi […]

0


Ostatnio, w ogóle mamy falę "zwątpień i nawróceń". Nawet w usenecie, pełnym fanatyków jedynie słusznych idei, ludki zaczynają kwęczeć.

Bo nie tak miało być…

No i na tej fali wypłynął ostatnio Szymon Majewski, do tej pory wypełaniający kontraktowe obowiązki niszczenia PiS, Kaczyńskich i obciachowych ludzi, którzy nie głosują jak trzeba.

Nagle… ni z tego i owego skrytykował słynne pomysły żydowskich ośrodków (no właśnie – kogo dokładnie?) na przejmowanie w Polsce nieruchomości tylko dlatego, że kiedyś ich właściciele byli Żydami.

Udał mu się ten numer: "My dla was mamy świeżutkie, słodkie, pyszne pomarańcze z Hajfy, a wy nam dacie stare, odrapane i brzydkie kamienice – świetny interes!" I co smutne (co Majewski zilustrował), chyba z głęboką pogardą myślą, że jesteśmy takimi debilami, którzy na to pójdą.

 

 

 

Na tej samej zasadzie, powieniem się zgłosić do sądu w Chicago i zająć wszystkie nieruchomości należące do Polaków, o które nikt się nie upomina.

Polak jestem? Jestem! Nieruchomość należała do Polaka? Należała!

No to warunek spełniony, dziękuję, dziękuję, poproszę o następny domek.

A Majewski? Chyba zaczyna myśleć o przyszłości…

 

 

 

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758