Bez kategorii
Like

Narodowcy na ulicach miast:Łódź,Bydgoszcz,Rzeszów.

16/12/2012
185 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Pod hasłem “Idzie Antykomuna” przeszła w sobotę wieczorem ulicami Łodzi manifestacja działaczy i sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej oraz Obozu Narodowo-Radykalnego.

0


Marsz środowisk narodowych

Jak mówili przed rozpoczęciem manifestacji jej organizatorzy, sobotnia akcja miała upamiętnić "ofiary stanu wojennego i komunistycznego terroru".Lider ONR Przemysław Holocher zwrócił uwagę, że zbrodnie komunistyczne powinny być ścigane do końca życia.Szef MW Robert Winnicki przypomniał, że podobne akcje organizowane są w wielu miastach Polski. Zapowiedział też, że wiosną przyszłego roku odbędzie się kongres Ruchu Narodowego – społecznej inicjatywy, która powstała w listopadzie tego roku, a która ma na celu "wyjść do ludzi".Manifestacje środowisk narodowych odbyły się w sobotę także w kilku innych miastach. W Rzeszowie ponad 400 osób wzięło udział w marszu organizowanym pod hasłem "O pamięć dla poległych. O chleb i godność dla dzieci". Jego organizatorami były: Narodowy Rzeszów oraz rzeszowska Solidarność. Trasa marszu wiodła sprzed budynku Urzędu Wojewódzkiego na Plac Armii Krajowej.

Wiecej i Zródlo:

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/galeria/413795,5,narodowcy-na-ulicach-miast-zamiast-lisci-beda-wisiec-komunisci-zdjecia-galeria-zdjec.html

 

Niech tegoroczne Święta będą dla nas pięknym czasem spędzonym wśród najbliższych, a atmosfera miłości i radości da nam siłę, by sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie czekają na nas w 2013 roku.

Inne zapisy autora:

0

Lipski Marek
Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816