Jacek Sońta: Proszę mi, jako jednej z reprezentantek NARODU POLSKIEGO, udokumentować ważność formalną pisma MON, upoważniającego MON do przeznaczenia trzech mln. zł. na pomoc dla Ukrainy, poprzez przesłanie mi kopi rzekomo powstałego pisma.

‪#‎Poland‬ ‪#‎wonżydkizPolski‬ ‪#‎freePoland‬ ‪#‎talmud‬ ‪#‎ProtokołyLucyfera‬ ‪#‎jews‬‪#‎masons‬ ‪#‎Israel‬.bandit

Przeczytałam wiadomość znajdującą się pod poniższym linkiem, która mnie wprost zbulwersowała:

MON przeznaczy trzy mln złotych na pomoc dla Ukrainy http://wiadomosci.onet.pl/…/mon-przeznaczy-trzy-mln-z…/9r4lr

Z treści artykułu wynika że okupant żydowski nielegalnie, gdyż działając na terytorium POLSKI pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), oznaczającą bezskuteczność władzy masońsko/żydowskiej na terytorium POLSKI, finansuje powstanie Israela II, z funduszu SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, na bezprawnie zawłaszczonym terytorium przez masonów/żydów (UKRAINA), na które to bezprawne działania żydowska władza okupanta, nie posiada legitymizacji NARODU POLSKIEGO!!

Najpierw niech ISRAEL zwróci POLAKOM, cały dotychczas rozszabrowany SKARB PAŃSTWA POLSKIEGO, wraz z odsetkami umownymi, w wysokości rabunku (procent składany do daty zwrotu zagrabionych funduszy), to jako przestroga przed stosowaniem jurysdykcji talmudycznej na terytorium POLSKI!

Dlatego, napisałam w w treści zacytowanej ponizej pismo do rzecznik MON płk Jacek Sońta, które  wysłałam z FB, pod adres @JacekSonta na Twitterze  (wzajemnie się obserwujemy na TT):

Proszę udokumentować mi(jako jednej z reprezentantek NARODU POLSKIEGO),ważność formalną pisma MON (rzekomo powstałego), na okoliczność (arbitralnego) dysponowania przez MON funduszami SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO (bez upoważnienia na tą okoliczność w ustawie), ewentualnie wskazanie podstawy prawnej, upoważniającej MON do posiadanego uprawnienia, upoważniającego do przeznaczenia trzech mln. zł, na pomoc wojenną dla masońsko/żydowskiej Ukrainy, poprzez przesłanie mi kopi rzekomo powstałego pisma na tą okoliczność.

Ponieważ, jako reprezentantka NARODU POLSKIEGO twierdzę, że okupant żydowski, który przejął nielegalnie władzę na terytorium POLSKI, faktycznie działa pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), a to znaczy że masońsko-żydowska władza na terytorium POLSKI – nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, podlegającego wykonaniu.

 Ponadto nielegalna, arbitralna, władza masońsko-żydowska na terytorium POLSKI, jako działająca pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), nie jest legitymizowana przez NARÓD POLSKI, do rozdawnictwa SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, na potrzeby prowadzenia wojen, w imieniu i pod potrzeby Izraela, w celu utworzenia II Izraela.

Masońsko-żydowska władza na terytorium POLSKI, nie jest też legitymizowana przez NARÓD POLSKI, do sprawowania arbitralnie władzy na terytorium POLSKI!!

 Jednocześnie w imieniu NARODU POLSKIEGO – wnoszę o – wstrzymanie wykonania pomocy dla Ukrainy w kwocie 3 mln. zł, do czasu wytłumaczenia się przed NARODEM POLSKIM z tego, moim zdaniem, nielegalnego (arbitralnego) dilu, pomocy masońsko/żydowskiej dla masońsko/żydowskiej UKRAINY, finansowanej ze SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, za pośrednictwem MON, działającego pod jurysdykcją talmudyczną!!

 W imieniu NARODU POLSKIEGO wnoszę, aby Wojsko POLSKIE, wraz ze służbami specjalnymi, zdjęło z urzędów masonów-żydów, działających obecnie na terytorium POLSKI wobec POLSKI i POLAKÓW, pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), pod jurysdykcją talmudyczną, jako zadeklarowani wrogowie POLSKI i POLAKÓW, co wynika z Talmudu”!!

 

TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY

http://trzcinska.neon24.pl/post/109414,talmudyczne-wrogie-nakazy-zakazy

 

Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim. (fragmenty książki są pod załączonym linkiem).

https://drive.google.com/file/d/0BwhdqglsNN-2dlNpRWM1M21CS2s/edit?usp=sharing

 

autor posta: Krystyna Trzcinska