Bez kategorii
Like

napominam, upraszam, prostuję

25/01/2013
693 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

list otwarty do ruchu oszołoma z Biłgoraja, bojowników gender i ekstrawertycznych sodomitów z okazji Święta Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

0


Szanowni darwiniści, jawnogrzesznicy tudzież poganie,

Z okazji Święta Nawrócenia Św. Pawła Apostoła zwracam się do Was, jako do ofiar sowieckich i masońskich kampanii o Dusze. Zwracam się do Was jako do ofiar kłamstw,  gdyż błędnie wmówiono Wam wyzwolenie przez "armię czerwoną" i SSowietyzm oraz bałamutnie ograniczono Wasz świat jedynie do materialnej walki o byt. Szczególnie wołający o pomstę do nieba jest fakt, iż efektem Waszej rzekomo odzyskanej wolności jest wszechświatowa walka o prawa do sodomii i perwersyjnego hedonizmu.

Ostrzegam – usunięcie Wiary, Nadziei i Miłości z Waszych serc jest zaprzeczaniem PRAWDZIE CHRYSTUSA, negacją celu Waszego życia i pogardą wobec Intencji Boga.

Zwróćcie też proszę uwagę nieszczęśnicy, że Wasze przychylenie się do propozycji niezbyt licznej grupy awanturników o poglądach darwinistyczno – nihilistycznych i trwanie w tym błędzie uznać należy za konformizm wobec koniunktury politycznej. Wasza szeroko promowana i często hojnie nagradzana zatwardziałość w wyparciu Boga absolutnie nie świadczy już o odwadze i oświeceniu. Nie ma już wątpliwości, że ostatecznym rezultatem Waszych grzechów i bezbożności nie jest poprawa tudzież ulepszanie, ale zgorszenie maluczkich oraz wieloaspektowa Kara Boska uderzająca w nasz, i tak już umęczony kraj.

Niemniej jednak, w Waszych możliwościach NADAL leży decyzja ostateczna, bez względu na prześladowania i upokorzenia, które zadaliście i zadajecie Chrześcijanom. Nadal możecie się Pokajać i Nawrócić, a Kościół Katolicki może Was przyjąć!

Z życzeniami rychłego wyrzeczenia się przewrotnych kłamstw oraz łatwego odnalezienia Waszej drogi do Damaszku.

___

neofita…

odnalazłszy Chrystusa opuszczam ciemną dolinę szatana,
bez lęku i żądzy doczesnych uciech wyrzekam się zła :)))

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sosenkowski

Katolik Narodowiec - neofita samoistny

230 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758