Bez kategorii
Like

Nałęcz: Prezydent nie jest notariuszem prokuratora generalnego

19/01/2012
320 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Prokurator generalny Andrzej Seremet trochę się pośpieszył z wnioskiem ws. szefa prokuratury wojskowej Krzysztofa Parulskiego – ocenił doradca prezydenta Tomasz Nałęcz. Dodał, że prezydent nie jest notariuszem, który wpisuje w swojej księdze decyzje

0


za http://fakty.interia.pl/raport/proba-samobojcza-prokuratora/news/nalecz-pan-prokurator-seremet-troche-sie-pospieszyl,1748432
 

"W czwartek rano Nałęcz zapowiedział, że w sprawie wniosku Seremeta prezydent będzie czekał na opinię ministra obrony narodowej Tomasza Siemoniaka. – Dopóki nie ma tej opinii, to przecież prezydent nie będzie tutaj dywagował na ten temat – zaznaczył Nałęcz.

– Prezydent jest ostatnią w tej mierze instancją i (…) nie notarialną, a decyzyjną. I można się też zastanowić, czy pośpieszność tego wniosku też nie jest postawieniem pod ścianą prezydenta RP przez prokuratora generalnego – zaznaczył Nałęcz, który był gościem "Salonu Polityczneg……"

 

A jak było z Mariuszem Kamińskim? Moim zdaniem Seremet powinien odczekać tak jak Tusk 7 dni na odpowiedz lub jej brak od żyrandola i go odwołać!

 

 

0

Bendix

pamietam

22 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758