Bez kategorii
Like

Nakaz polityczny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, w sprawie wraku Tupolewa TU-154M

22/12/2012
454 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

“(..) próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom. Prezydent zaznaczył, że wszystkie teorie o zamachu w Smoleńsku uważa za “błędne i szkodliwe””.

0


http://wpolityce.pl/dzienniki/kobiecy-punkt-widzenia/43204-miszmasz-na-sobote-czyli-o-tym-dlaczego-rzad-wstapil-do-sekty-smolenskiej-i-jak-dlugo-trwa-wiecznosc

http://img31.imageshack.us/img31/6159/634130702955808755.jpg

Prezydent Bronisław Komorowski wydał już nakaz polityczny, jak prokuratura ma rozpoznać sprawę próbek wraku samolotu prezydenckiego TU-154 M, czyli bez względu na to, jaka jest prawda:

"Bronisław Komorowski stwierdził że, ma nadzieję, że próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom. Prezydent zaznaczył, że wszystkie teorie o zamachu w Smoleńsku uważa za "błędne i szkodliwe"".

Jeśli prokuratura stwierdziłaby inaczej, niż brzmi nakazał polityczny zacytowany powyżej, działałaby niezgodnie z nakazem politycznym samego Prezydenta Bronisława Komorowskiego, co zostałoby potraktowane przez Rzeczypospolitą Polską za "błędne i szkodliwe".

Czyli prokuratorzy stwierdzając odmiennie niż brzmi nakaz polityczny Prezydenta, nie wykonaliby zleconego im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego zadania służbowego!

Tym samym Rzeczypospolita Polska uznałaby prokuratorów, którzy stwierdziliby odmiennie, niż brzmi nakaz polityczny Prezydenta Bronisława Komorowskiego za "szalone głowy"!

Zacytowany wyżej nakaz polityczny Bronisława Komorowskiego, zawiera jednocześnie (między wierszami) nakaz polityczny, skierowania prokuratorów do psychiatry, jako oszołomów, gdyż mających "szalone głowy", ponieważ są skłonni do ulegania spiskowym teoriom?

Inaczej Panie Prezydencie Komorowski, dlaczego złożył takie w treści oświadczenie, przed zbadaniem w prokuraturze próbek, wraku samolotu prezydenckiego Tupolewa TU-154 M?

Nic dodać, nic ująć! Tylko Panie Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisławie Komorowski, wstyd i hańba, po wsze czasy, przed narodem polskim!

Jak widać Panie Prezydencie Bronisławie Komorowski, Polacy umieją czytać Pana oświadczenia, też pomiędzy wierszami?

Jeśli zacytowane wyżej oświadczenie w treści, nie było nakazem politycznym, skierowanym do prokuratury i innych organów państwa, to proszę zaprzeczyć, że oświadczeniem wyżej zacytowanym, nie było Pana zamiarem, wpływać na wyniki pracy prokuratury, czyli że nie był to nakaz polityczny!

Krystyna Trzcińska


Inne zapisy autora:

0

Avatar
Krystyna Trzci

projektant/programista komputer

11 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816