Bez kategorii
Like

Największy przyjaciel Polski

27/02/2011
340 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Wielkie brawa dla wieloletniego imitatora profesora, obywatela Izraela w polskim rządzie, KPRM, za odkrywcze ujawnianie oczywistych oczywistości z jego kraju, polskiemu społeczeństwu:  "– Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego – mówi Bartoszewski. – Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę." Więcej o największym przyjacielu Polski można doczytać w artykule RP z 23-02-2011, Polska – najlepszy przyjaciel Izraela w Unii: http://www.rp.pl/artykul/2,616992-Polska—najlepszy-przyjaciel-Izraela-w-Unii-Europejskiej.html Inne zapisy autora: Czy jestem Białym, czy Czarnym, czy Murzynem?Władysław Bartoszewski nigdy […]

0


Wielkie brawa dla wieloletniego imitatora profesora, obywatela Izraela w polskim rządzie, KPRM, za odkrywcze ujawnianie oczywistych oczywistości z jego kraju, polskiemu społeczeństwu:

 "– Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego – mówi Bartoszewski. – Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę."

Więcej o największym przyjacielu Polski można doczytać w artykule RP z 23-02-2011, Polska – najlepszy przyjaciel Izraela w Unii:

http://www.rp.pl/artykul/2,616992-Polska—najlepszy-przyjaciel-Izraela-w-Unii-Europejskiej.html

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816