Artykuły redakcyjne
Like

Nazi Jude

21/11/2013
1583 Wyświetlenia
64 Komentarze
8 minut czytania
Nazi Jude

Wspólna niemiecko-żydowska antypolska polityka historyczna prowadzona jest od lat 50-tych ubiegłego wieku. Owocuje ona zastąpieniem złego Niemca – zbrodniarza niewiele mówiącym terminem “Nazista” o czym pisze dziś na Trzecim Obiegu Ewelina Slipek oraz wprowadzeniem do użycia przez wpływowe media zachodnie określenia „polski obóz koncentracyjny” bez dodatkowego komentarza, że odnosi się ono do niemieckich obozów zlokalizowanych na terenie okupowanej Polski. W mediach zachodnich spotykane są także inne dezinformacje sugerujące odpowiedzialność Polski za zbrodnie hitlerowskie czy nazistowskie. Obraz tych przekonań dobitnie mogliśmy znaleźć w amerykańskim serialu z 1975 roku o losach niemieckich Żydów pt. “Holocaust”. Wykonawcami egzekucji w getcie warszawski są w nim aktorzy ubrani w przedwojenne mundury polskiego wojska. W filmie tym żołnierze ubrani w polskie mundury w charakterystycznych dla polskiego wojska rogatywkach u boku Niemców pilnują transportów Żydów zmierzających do warszawskiego getta, a także jako część oddziałów niemieckich szturmują pozycje żydowskich powstańców broniących Getta. W tego rodzaju nadużyciach używane jest nawet sformułowanie „Nazistowska Polska” (Nazi Poland) oznaczające w domyśle istnienie w Polsce kolaborującego rządu pronazistowskiego na wzór rządów we Francji, Węgrzech czy Rumunii. Terminu „Nazi Poland” użyły kilkukrotnie m.in. San Francisco Chronicle, hiszpańskie „Publico”, „Los Angeles Times”, stał się on także tytułem książki Fay Walker. O ewidentnej zmowie ofiar z katami przeciwko innym ofiarom świadczy wiele, ale na początek zauważmy, że ta sama propaganda, która załatwia interesy niemieckie, wybiela także samych żydów, którzy by formułować skutecznie w stosunku do Polski roszczenia majątkowe muszą najpierw wyrzucić z ludzkiej pamięci, że najwięcej szmalcowników, złotych żniwiarzy i osób współpracujących z Niemcami przy eksterminacji Żydów, było wśród Żydów właśnie.

0


“Wiedzieli, że ci ludzie (Polacy) niczego nie zrobią. Jedna osoba wystarczyłaby do wysadzenia torów kolejowych. Czemu tego nie zrobiono? Bo oni wszyscy mówili „dobrze”, uśmiechali się i czekali na to, co mieli zrobić naziści”

Rabin Szlomo Awiner: Polacy się uśmiechali i czekali na nazistów – Rzeczpospolita, 24 lutego 2009

….

Pamiętamy jaką “niebywałą odwagą” wykazał się Jan Tomasz Gross polegającą na kolejnej konfabulacji o zbrodniach Polaków na Żydach i ich mieniu w czasie niemieckiej okupacji i tuz po niej, za okupacji sowieckiej. Konfabulacji bez źródeł, z przekłamanym anonimowym zdjęciem, ale głośnej bo atrakcyjnej dla wszystkich innych narodów niż Polacy. Podobnie zresztą jak film “Pokłosie” Pasikowskiego od Psów oparty na tym paszkwilu, który wraz z niemieckim serialem o ich matkach i ojcach, którzy stawiając się “nazistom z AK” podbijali/wyzwalali Europę. To wizje w oczywisty sposób atrakcyjne dla Niemców, którzy marzą o odwróceniu narracji i wartości dotyczących II Wojny Światowej. Atrakcyjne dla Rosjan, którzy znów podają sobie nad Polską rękę z Berlinem i woleliby, żeby się nie mówiło o Polakach jako skrzywdzonych ofiarach poprzedniego paktu Rosyjsko-Niemieckiego, ale jako szkodnikach, warchołach i kanaliach, z którymi można sie nie liczyć. Narracja ta oczywiście atrakcyjna jest dla wszystkich narodów które kolaborowały z Hitlerem (Łotwa, Słowacja, Francja) lub które skalały się zdradą względem Polski (Anglia). Kalumnia ta wygodna jest dla Amerykanów, którzy partycypują w biznesie prawniczym na roszczeniach majątkowych w stosunku do Polski, i w końcu atrakcyjna dla samych Żydów, którzy stworzyli przedsiębiorstwo holokaust i co najważniejsze, tak jak wspomniałem, chcą przykryć swoją najbardziej nikczemną i ponurą historię zdrad, szalbierstw i podłości w stosunku do członków własnego narodu.

 

 

Najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce “Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151): “Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”.

 

 

Uległość Judenratów wobec nazistów oznaczała skrajną kompromitację żydowskich elit w państwach okupowanych przez III Rzeszę. Arend stwierdziła wprost: “O ile jednak członkowie rządów typu quislingowskiego pochodzili zazwyczaj z partii opozycyjnych, członkami rad żydowskich byli z reguły cieszący się uznaniem miejscowi przywódcy żydowscy, którym naziści nadawali ogromną władzę do chwili, gdy ich także deportowano” (tamże, s. 151).

 

 

Arendt pisała, że bez pomocy Judenratów w zarejestrowaniu Żydów, zebraniu ich w gettach, a potem pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów. Niemcy mieliby bowiem dużo więcej kłopotów ze spisaniem i wyszukaniem Żydów. W różnych krajach okupowanej Europy powtarzał się ten sam perfidny schemat: funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku Żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu Żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady. Także w Polsce doszło do potwornego skompromitowania dużej części żydowskich elit poprzez ich uczestnictwo w Judenratach i posłuszne wykonywanie niemieckich rozkazów godzących w ich współrodaków.

 

 

Przy tym, skuteczność Policji Żydowskiej w wykonywaniu rozkazów okupacyjnych, wyłapywaniu niepokornych Żydów, udaremnianiu im ucieczek z getta, ograbianiu z kosztowności i żywności, ujawnianiu skrytek oraz “załatwianiu” braciom szybszej ekspedycji do obozów zagłady, przekraczała wielokrotnie szkodliwość wszystkich szmalcowników i kolaborantów narodowości polskiej na terenach okupowanych przez Niemców.

 

Ale zbrodnie Nazi Jude były niestety jeszcze bardziej wyrachowane.

 

Dość wspomnieć o dwóch sprawach: absolutnie skandalicznym udziale Żydów w wielkiej operacji wywiadowczej Abwehry polegającej na stworzeniu na zachodzie siatki agentów mających tropić polskich oficerów i przekazywać do alianckich mediów dezinformacji na temat rzekomych polskich zbrodni na Żydach w Generalnej Guberni – pisała o tym obszernie “Gazeta Warszawska” i nieudanym planie politycznym Syjonistów, który pchnął Hitlera do “ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” – o czym sam kiedyś popełniłem publikację (https://3obieg.pl/zydzi-z-hitlerem-wywolali-holokaust).

 

 

Dlatego tak wygodnym dla Niemców i Żydów (w Polsce, USA czy Izraelu) potomków pokolenia NJ jest mówić np. o Jedwabnem i dlatego tak szkodliwym dla Polski było za Jedabne przepraszać. I dlatego też mówią odpowiedni ludzie a przepraszają inni odpowiedni.

 

 

Jeżeli więc takie fałszywe autorytety jak Gross, Pasikowski lub (na mniejszą skalę) dziennikarze Eli Barbur lub Dawid Wildstein są tak skrupulatni w liczeniu żydowskich krzywd, to zanim ostatecznie obarczą Polaków odpowiedzialnością za holokaust, niech najpierw zobaczą wielką belkę we własnym szelmowskim oku.

 

 

Co dziwne, sami Żydzi, tak chętnie plujący na Polaków za ich bohaterską postawę w czasie terroru niemieckiego jakoś dziwnie milczą na temat skali pomocy, jaką udzielali Żydzi Polakom w czasie ciężkich lat Stalinizmu – a więc raptem kilka lat później. Kiedyś ogłosiłem w Internecie, że chętnie poznałbym jednego sprawiedliwego Żyda wśród narodów świata, który ratował polskich oficerów, AKowców i siedemnastoletnie łączniczki z łap enkawudowskich oprawców Rakowieckiej, Jaworzna lub Zamku Lubeskiego – nadeszło do redakcji wiele relacji, które po sprawdzeniu okazały się nieprawdziwe lub niemożliwe do sprawdzenia, bo nie pamiętano nazwisk. Za to kołaczą mi sie z tego okresu tak słynne nazwiska żydowskie jak Humer, Goldberg, Michnik, Morel i Stolzman… Ci wprawdzie Polaków nie ratowali lecz katowali, ale przynajmniej dwóch z nich przyjaźniło się z rodziną Jana Tomasza Grossa, jeden jest bratem najbardziej wpływowego “polskiego dziennikarza” a drugi ojcem najsympatyczniejszego “polskiego prezydenta” panującego przez dwie kadencje. I tu jest ten sęk – ten pies pogrzebany.

 

 

Tomek Parol (ŁŁ)

 

Ps. Jeśli antysemityzmem jest obecnie przypominanie prawdy niewygodnej dla Izraela i Amerykańskich Żydów to prawdopodobnie takim “antysemitą” jestem, gdyż zamierzam pisać prawdę czy komuś się ona podoba czy nie. Co nie przeszkadza mi mieć żydowskich znajomych.

Ps. 2 – dla dociekliwych:

https://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

i dla ciekawych mechanizmów manipulacji

https://3obieg.pl/polityczna-grypa-umyslu

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

64 komentarz

 1. 8 października 1942
  SS-Brigadeführer Frank, zastepca szefa SS-WVHA, w pismie do Reichsführera SS stwierdził, że Urząd Sanitarny zgromadził dotąd 50 kg złota pochodzącego ze zwłok zmarłych więźniów, dla celów dentystycznych SS, a SS-Oberführer Blaschke utrzymuje, że ten zapas metali szlachetnych wystarczy na 5 lat. W związku z powyższym Frank zaproponował przekazywanie dalszych przesyłek z obozów koncentracyjnych ze złotym złomem dentystycznym do Banku Rzeszy.

  0
 2. 6 sierpnia 1942
  SS-WVHA nakazał komendantom obozów koncentracyjnych gromadzenie ścinanych więźniom i więźniarkom włosów z przeznaczeniem na surowiec przemysłowy do przerobienia ich na filc i przędzę. Z włosów ściętych więźniarkom postanowiono wytwarzać skarpety dla członków załóg okrętów podwodnych. Jednocześnie zobowiązano komendantów do składania comiesięcznych meldunków o ilości uzyskanych włosów.

  0
  • Dlatego kanałem moralnym jest dogadywanie się jednych ofiar nazizmu ze swoimi katami celem prowadzenia wspólnej kampanii oszczerstw w imię jakichś doraźnych geszeftów.
   Przypominam, że ilość zamordowanych Polaków przez Niemców lub za ich przyzwoleniem w czasie II Wojny Światowej jest nie mniejsza niż ilość zamordowanych Żydów, zwłaszcza, że poważny odsetek żydowskich ofiar to ludzie “z pochodzenia” czujący się bardziej Polakami.
   Jeśli mamy się między sobą rozliczać (ku uciesze Niemców) to piszmy prawdę, bez oskarżeń, oszczerstw i jakichś takich dziwnych satysfakcji, jakie odczuwał Dawid z GP cieszący się, że taki film jak “Pokłosie” wszedł na ekrany i robi wielką karierę “bo mówi prawdę”. Nie mówi. Jeśli dzisiejszych Polaków ktoś uznaje za duchowych następców, pokłosie szmalcowników to musi pamiętać, że wpisuje się w moralnie naganny nurt holocabiznesu i duchowych następców NJ.

   0
 3. To znaczy, te Juderaty to podobnie jak polskie partie narodowe. One to kolaboruj ą z każdym wrogiem, a to zaczytawszy się w przedwojennej literaturze narodowej, chcą przyjaźnić się z Ruskimi jak tu pewien szczególnie znany portal internetowy i ci co go tworzą. A także ci narodowcy co podpalaj i rzucają kamieniami to oni też jak takie Judenraty. Czyżby polscy narodowcy byli hitlerowcami, nazistami może?
  http://onr.com.pl/ Może to sa Judenrty – tu widzę mają znak taką małą swastyczkę.
  Hai hitla ONR, hai hitla polscy narodowcy !! Hai hitla !!

  0
  • Obrażasz wielu ludzi którzy zostali zakatowani na Pawiaku i obozach koncentracyjnych. Nawet Bolesław Piasecki kolaborował z komunistami nie po to by denuncjować i zabijać Polaków ale po to by uratować i dać w PAXie zatrudnienie wielu osobom z organizacji niepodległościowych. Można mieć pretensje do Giertychów, Piaseckiego i wielu narodowców za PRL ale to jednak co innego niż wydawanie ziomków na śmierć.

   0
   • 28 października 1940
    Podczas apelu południowego stwierdzono brak jednego więźnia. Zarządzono karny apel. Więźniowie stali “na baczność” od południa do godziny 21:00 w drelichowych ubraniach, bez płaszczy, swetrów, czapek i butów. Deszcz ze śniegiem padał przez cały czas trwania karnego apelu. Odwołano go po znalezieniu więźnia, który ukrywszy się przed deszczem na terenie obozu zmarł w kryjówce. Po apelu zebrano z placu ponad 120 więźniów zmarłych, omdlałych, chorych.

    Istnieje wiele takich krótkich, prostych i budzących zgrozę informacji. Wyjaśniających natychmiast co robili w Polsce “ich ojcowie i matki”. Dziwi mnie to głuche milczenie. Te dyskusje nad słowami, bez podawania faktów. Te polskie obozy ze złotem pochodzącym ze zwłok i przekazywanym do nazistowskiego banku rzeszy niemieckiej (lub niemieckiego banku rzeszy nazistowskiej). Kilka faktów zamyka dyskusję, a tych faktów są tysiące i setki tysięcy.

    Czy Polacy są naprawdę narodem przegrańców?

    Zobacz: http://trzeciobieg.com/?p=77747

    0
    • Avatar Van Helsing

     Pozamykali Polakom paszcze, Polacy obecnie mają mentalność (media kazały) że po co się wysilać i narażać jak inni i tak mają to gdzieś, dodatkowo mogą paść ofiarą jakiegoś oskarżenia o wyimaginowany atysemityzm, homofobie i inne braki torerancji, albo dowiadują się że są pedofilami lub dilują prochami 🙂 Smarowali Polakom głowy od dziesięcioleci stąd taka znieczulica i także zastraszenie. To działa na krótką metę, ale działa, co było widać podczas referendum wywalenia komucha prezydenta w takim mieście jak Włocławek. Milicja biegała i wzywała ludzi co podpisali się pod petycją i podpytywali w odpowiednim tonie czy podpisał ktoś i DLACZEGO. Z tego, co wiadomo to na dodatek cała administracja na stołkach tego miasta z obawy utraty pracy nie poszli. Jest sporo materiałów filmowych i pisanych o tym.
     .
     Wystarczy iskra, bida lub inny czynnik próbujący nas zbydlęcić i potrafimy się zjednoczyć, na dodatek jak do tego dochodzą nacjonalistyczne motywy to wtedy Polska jest jak tykająca bombka i nie wiadomo kiedy jebudnie. Teraz choćby strach cwaniaczków przed tym i te próby dyskryminowania i dezinformacja na każdym kroku wymierzone w narodowców, patriotów i innych normalnych ludzi. Czyli tych, co są Polakami a nie jego mieszkańcami polsko gadającymi w wymową “R”, “H” lub “L”.

     0
   • Cokolwiek działo się z Żydami w czasie II Wojny obciąża tylko i wyłącznie naród niemiecki.
    Mniej wicej tak się działo jak w komentarzu który jest poniżej.
    Jedna sprawea to to co dzisiejsi Żydzi robią i to zasługuje na potępienie. Druga sprawa to to co Niemcy robili z Żydami w czasie II Wojny. To że w Auschwitz istnieli kapo żydowscy to jeszcze bardziej podkreśla i uwydatnia winę narodu niemieckiego. Nie żadnego innego. Nie żydowskiego. No i oczywiście nie polskiego.
    Wydawanie żydów przez Żydów, to też , tym bardziej obciąża naród niemiecki.
    Wywód, z dzisiejszej perspektywy, potępiający Żydów za to że wydawali żydów, jest nie do przyjęcia. Ten co taki wywód upublicznia, owszem, musiłby udowodnić, że sam, niczym Pilecki, był w tkich warunkach i że oparł się podobnej okoliczności “:wydania” ziomka. Wtedy miałby prawo mieć podobny zarzut do innych. Ale tylko znów inni co przeżyli Auschwitz mogliby takie prawo kwestionować z różnych przyczyn.
    Po prostu przypisywanie komukolwiek z więźniów Auschwitz winy za cokolwiek przez dzisiejszych ludzi, którzy nie doświadczyli niczego podobnego to terroru pozostawanie w obozie koncentracyjnym, wydaje się mieć liczne braki. Przede wszystkim życie w kręgu zupełnie odmiennych doświdczeń życiowych i sytuacji czyni takie wywody fałszywymi.

    0
  • Avatar Kajur

   Jaki tam z ciebie dziennikarz! Raczej zawodowy prowokator, połączenie kanalii z debilem.

   0
   • To do mnie była ta chamska odzywka?
    Oto co sądzi o pewnych działaniach pewien uczciwy Żyd:
    Według profesora Israela Gutmana z Instytutu Pamięci Yad Vashem w Izraelu jedną z form negowania Holocaustu jest używanie określenia „polskie obozy koncentracyjne”. Jest to świadoma czy nieświadoma forma zamiany ofiary w kata i próba rozmycia kwestii odpowiedzialności za popełnione zbrodnie

    W tym samym Yad Vashem nie ma przewodników i audiosystemu oprowadzania w języku polskim, pomimo, że jest w niemal każdym innym. Nie można też robić zdjęć. Współpracownicy naszej redakcji którzy tam byli twierdzą, że to dlatego, by Polacy nie zorientowali się jak podpisywane są zdjęcia i opisywane eksponaty. Np. są zdjęcia powstańców warszawskich (hełmy niemieckie z białoczerwoną opaską) podpisane tak jakby to byli oprawcy walczący po stronie Niemców w Getcie Warszawskim.

    0
 4. Avatar Kajur

  Mundury oddziałów roztrzelających Żydów w gettcie we wspomnianym filmie ( co było wielką rzadkoscią, na roztrzelanie raczej wywożono ich z getta) przypominały mundury Łotyszów lub Litwinów, którzy oprócz pilnowania stacji i torów kolejowych byli przeznaczeni często do tych podłych celów. Zas z włosów ofiar niemcy robili głównie materace dla marynarzy łodzi podwodnych. Filc, przędza czy skarpety, to pod względem technicznym kompletny absurd.

  0
 5. ten tekst doskonale uwypakla, pod jakim pregiezem obecnie sie znajdujemy. stala antypolska koalicja niemiecko- zydowsko- rosyjska, ktora zrobi wszystko, aby Polska nie podzwignela sie ekonomicznie (szczegolnie antygazowa koalicja) i w politycznie (wewnetrzna systemowa obstrukcja). historia lubi sie powtarzac. pytanie, czy Polacy tym razem wyciagneli odpowiedni wnioski? obawiam sie, ze jednak nie.

  Dawid i Bronislaw, Wildsteinowie, musza w koncu zdecydowac, czy czuja sie bardizej Polakami czy Zydami…

  0
  • Ja tu nie widzę problemu, można się czuć jednocześnie i tym i tym i zachowywać w sposób mądry oraz porządny. Polacy też mieli fatalne karty w czasie podbojów napoleońskich, że wspomnę Hiszpanię, co nie oznacza, że jako Polak muszę wymyślać kłamliwe historie o Hiszpanach i ich szkalować by bronić legionistów Chłopickiego krwawo dokazujących w czasie szturmowania Saragossy.
   Nie kwestionuję też całej bandy szmalcowników, donosicieli i konfidentów polskich w czasie okupacji, donoszących na Polaków i Żydów. Ale oceniając proporcje było ich mniej niż w innych okupowanych krajach – co jasne, bo tylko Polska nie miała kolaboracyjnego rządu i nie i nie włączyła w eksterminację żydów państwowego aparatu administracyjnego. Mniejsze także zagrożenie było ze strony Polaków dla Żydów niż ze strony Niemców (co oczywiste) oraz ze strony samych Żydów.
   Np. zachowanie Judenratów było o wiele potworniejsze od zachowania Polaków podczas osławionego pogromu w Jedwabnem. Judenraty nie działały pod lufami niemieckimi, miały wysoki poziom samodzielności i kreatywności w sprawowaniu porządku w imieniu Niemców, natomiast oprawcy Niemieccy w Jedwabnem stawiali Polaków pod lufami karabinów i wydawali im dyspozycje. Podobnie było w innych miejscach, mocno przy tym rozgrywając kwestie lokalnych zemst na ludziach (Żydach) mających wcześniej krew na rękach przy wysługiwaniu się NKWD.
   To była potworna rzeczywistość której akurat Polacy byli najmniej winni i w której akurat Polacy zachowywali się najprzyzwoiciej.

   0
   • Avatar gość

    Odnoszę wrażenie, że zarówno w artykule jak i odpowiedziach do komentarzy przemyca Pan informacje nie zgodne z udowodnionymi faktami, cyt: Np. zachowanie Judenratów było o wiele potworniejsze od zachowania Polaków podczas osławionego pogromu w Jedwabnem. Powinien Pan wiedzieć, iż w Jedwabnem zbrodni nie dokonali Polacy.

    0
 6. Avatar Slaw

  Skoro światowej sławy “historyk” Jan Tomasz Gross konfabulował bez podania źródeł na temat zbrodni Polaków na żydach to czy my nie mamy prawa rozważać faktów bezspornych czyli zbrodniach żydów na żydach?! Konferencja w Wannsee w 1942 roku której uczestnikami byli hitlerowscy dygnitarze a wśród nich kilku prominentnych żydów takich jak Heydrich czy Eichmann a być może że wszyscy uczestnicy tej konferencji byli żydami jakoś dziwnie umyka badaczom historii. Podejrzewam, że zadbano o to by protokóły z tych posiedzeń sporządzane były w co najmniej dwóch wersjach i jedna z tych wersji jest dostępna czyli ta w której mówi się o “ostatecznym rozwiązaniu kwestii żydowskiej” w niejednoznaczny i zawoalowany sposób by możliwa była dowolna interpretacja tekstu. Nie żyją też już uczestnicy konferencji co również daje wiele do myślenia gdyż prawie wszyscy zmarli w niejasnych okolicznościach a jako pierwszy zginął w zamachu Heydrich zabity rzekomo przez czeskie podziemie. Tak więc z dostępnymi źródłami jest podobnie jak z centuriami Nostradamusa, które interpretuje się wg póżniejszych wydarzeń. Żydzi już o to zadbali aby zinterpretować źródła tak aby właśnie póżniejsze wydarzenia były potwierdzeniem rzekomych decyzji hitlerowskich urzędników o fizycznej likwidacji żydów w obozach zagłady. Jednak bardziej prawdziwa jest inna wersja do które można dopasować do historii biblijnej o exodusie żydów z Egiptu. Żydzi chcieli tu zrobić powtórkę z historii a jej początek sięga jeszcze lat przedwojennych czyli akcji przesiedlania żydów do Palestyny. Niestety, wbrew woli syjonistów wielu żydów stawiało opór i nie chciało wyjeżdzać do Palestyny, jak już to raczej do Ameryki. To syjonistów doprowadzało do wściekłości gdyż uważali oni że emigracja do Palestyny jest dla żydów szczęściem gdyż oznacza wyrwanie się z kilkusetletniej niewoli z rąk nieżydów czyli gatunku niższego niż zydzi co było dla nich poniżające. Dlatego sądzę, że konferencja w Wannsee była inspirowana przez syjonistów amerykańskich a akcja przesiedlania żydów była przez nich finansowana. Miała to być bowiem akcja przesiedleńcza na tereny wschodnie ZSRR po ich zdobyciu przez armię niemiecką. Konferencja w Wannsee była jedną z wielu podobnych spotkań a omawiano na nich przebieg akcji zapewne jeszcze przed wybuchem wojny. Szybko bowiem po opanowaniu Polski zaczęto organizować obozy pracy dla Polaków, wysiedlenia Polaków z niektórych regionów np z Zamojszczyzny, te akcje miały służyć zamęczaniu narodu polskiego bo takie było pierwotne przeznaczenie tych obozów. To nie żydzi byli skazani na zagładę ale Polacy bo na terenach polskich miało powstać państwo żydowskie. To tutaj miała być ich ziemia obiecana a przesiedlenia żydów z całej Europy na wielkie obszary ZSRR miały podobny cel jak tułaczka żydów na pustyni. Po 40 latach gdy zniewolone pokolenia miały wymrzeć, do ziemi obiecanej mogły by wracać pokolenia młode, narodzone i żyjące w wolności tylko wśród samych zydów. Getta były tylko etapami na tej drodze ale już zadbano o to aby były to miejsca osobne gdzie żydzi nie będą musieli stykać się z gojami i nie doznawali absmaku. Losy wojny potoczyły się jednak niepomyślnie i planu nie dało się zrealizować. Wtedy dopiero postanowiono zlikwidować żydów, gdyż nie było już odwrotu od tego co wykonano, czyli likwidacji siedlisk żydowskich w ich krajach pobytu, wielkiej grabieży ich majątków bądź co bądź przez swoich. I chyba zdecydował też czynnik tajemniczy czysto żydowski wynikający z talmudu który jest tajemnicą dla nieżydów. Być może uznano dla uspokojenia sumienia, że ci wszyscy żydzi którzy pozostali w Europie są grzeszni gdyż nie poddali się woli bożej. Podobnie jak wtedy gdy Mojżesz wrócił z góry Synaj z tablicami prawa a żydzi na dole już czcili złotego cielca. Mojżesz nie zawahał się aby natychmiast stracić 3 tyś swoich braci. Czy ta historia nie wydaje się prawdopodobna? Wydaje się prawdziwa choćby w świetle faktów jakie stały się znane po wojnie a więc brak jakiejkolwiek reakcji i żadnej pomocy ze strony żydów amerykańskich bezpiecznie siedzących na swoich pieniądzach z dala od wojny. Także ogromna determinacja aby wszędzie opanować najważniejsze media by propagować wersję holokaustu zaplanowaną i zorganizowaną przez pokonane Niemcy które nie mogły się już bronić. Teraz Niemcy już za wszystko zapłaciły i nie muszą już niczego wyjaśniać, nie są przecież oni antysemitami. Największymi antysemitami w Europie są Polacy i teraz ich na różne sposoby obciąża się zbrodniami które sami popełnili. Doprawdy gdy kiedyś prawda wyjdzie na jaw to będzie to prawdopodnie największy żydowski przekręt w historii świata.

  0
  • Aspekt palestyński opisałem w tekście pod linkiem podanym w artykule. A Heydricha jednak zabili czescy cichociemni.

   0
  • Asif a Canadian Masters is not equivalent to a US Masters when it comes to H-1B Advanced Degree exitmpeon. However it is applicable for you to come under EB-2 PERM classification. As you are Indian born the wait times for EB-2 is around 4-6 years currently following receipt of your application.Cj

   0
 7. Polecam Bryan Mark Rigg “Hitlers jüdische Soldaten” (Schöningh Verlag, Paderborn, 457 Seiten, 119 Fotos, Euro 38,– ISBN 3-506-70115-0)…

  0
 8. Ja opisałem przyjaźń pana Władysława Bartoszewskiego ze zbrodniarzem wojennym, likwidatorem Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale kogo to interesuje?

  0
  • To nie znaczy, że mamy milczeć o takich sprawach.

   0
  • cred ca pantofii tai fara toc sunt total inmttidaii de cei cu toc :)) foarte draguta tinuta, printul tropical al espadrilelor este un detaliu super haios!

   0
  • Avatar Eli

   I am starting Christmas spinhopg and planning my Christmas party now. However, I won’t start decorating or listening to Christmas music until the day after Thanksgiving. But I LOVE CHRISTMAS SO MUCH!! It is my favorite holiday of all!

   0
 9. janpol janpol

  Zabiorę głos bo chyba czas najwyższy aby skończyć wreszcie z ta ANTYPOLSKĄ propagandą (chyba jednak głównie pochodzącą ze środowiska “przedsiębiorstwa holokaust” i popieraną przez tych, którym “nie w smak” jest przypominanie “prawdziwej prawdy” historycznej dot. IIWS, czyli: niektórym Niemcom, angolom i pogrobowcom stalinizmu, czyli całkiem licznemu i wpływowemu gronu).

  -Pierwszy ważny aspekt, przypomniany przez rednacza:

  Według profesora Israela Gutmana z Instytutu Pamięci Yad Vashem w Izraelu jedną z form NEGOWANIA HOLOKAUSTU jest używanie określenia „polskie obozy koncentracyjne”. Jest to świadoma czy nieświadoma forma zamiany ofiary w kata i próba rozmycia kwestii odpowiedzialności za popełnione zbrodnie.

  -Drugi ważny aspekt, który już wielokrotnie przytaczam, tu i ówdzie, ale ciągle BEZ ECH (mało ważny czy co?):

  Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, na zbyt mało nagłaśniany fakt z okresu II Wojny Światowej. O zagrożeniu karą śmierci w Polsce za pomoc Żydom mniej więcej wiadomo tym, co pamiętają lekcje historii, lub czytają media, które czasem o tym przypominają, wraz z ew. przykładami. Ale chyba prawie nikt nie zna przyczyny! Otóż niejaki HM Frank wydał one rozporządzenie Generalnego Gubernatora z dnia 15.10.1941 (VBI. GG. S. 595) w dwa lata po wybuchu wojny i utworzeniu GG i już po utworzeniu właściwie wszystkich ważniejszych gett w Polsce, ponieważ po analizie faktów dostarczonych z terenu podległej mu GG wynikało, że bez takich drastycznych metod, idea izolacji ludności Żydowskiej JEST FIKCJĄ, a Polacy nie wykazują ŻADNEJ CHĘCI współpracy w tej materii z władzami (W ODRÓŻNIENIU OD INNYCH NACJI)(!!!) I to właściwie też powinno być może tematem jakiejś pracy historycznej!

  -Trzeci, chyba nie mniej ważny, przytoczony w ramach dyskusji przez Weissa (świadka Holokaustu i byłego ambasadora Izraela w Polsce) nt. “wypocin” Grossa (też przypominany już kiedyś tam):

  Pomiędzy “UZNANĄ POWSZECHNIE NORMĄ SPOŁECZNĄ było tropienie i wynajdowanie ukrywających się Żydów oraz czerpanie zysków z holokaustu…” – a między – “…CZY BYŁ TO MARGINES, który rządzi w czasach chaosu, bo ma wygodne warunki, bo cały reżim jest bestialski i diabelski? To jest już sprawa interpretacji – mówił…” i dalej “…- W tej piramidzie zła albo w tej czarnej dziurze zła – Polska nie jest na najgorszym miejscu – mówił Weiss, przypominając, że polskie władze – w odróżnieniu np. od władz Holandii, Norwegii i Francji – nigdy nie współpracowały z hitlerowskimi Niemcami.”
  I to rzetelny historyk powinien oceniać i opisywać, a nie historyjki a la “Malowany Ptak” (które przecież też mogły się zdarzyć “w tej czarnej dziurze zła” i podawać je jako normę społeczną i prawdę historyczną. Nie można zrównywać marginesu, o mentalności hieny cmentarnej (niewątpliwie istniejącego, nie tylko w Polsce) z ogółem obywateli.

  KONIECZNIE i do znudzenia należy te PRAWDY cytować i przypominać!!!

  PS: litewscy i łotewscy “bojówkarze” różnej maści nosili mundury (różne np. SS) ale nie nosili ROGATYWEK. W/w zdarzenia to BEZCZELNE kłamstwo i powód do procesu!

  0
 10. Avatar AS

  Jaki z tego wniosek? Jakoś to przeżyjemy. Bo musimy. Ale za to, że nas tak oczerniają na arenie międzynarodowej, że to ich niby prześladowaliśmy, mordowaliśmy, nigdy więcej nie ratujcie Żydów. Na to sobie tą antypolską polityką, jak najbardziej zasłużyli.

  0
 11. A mata w ogóle oczywiście siłę jakąś militarną czy ekonomiczną zeby te wasze wnioski przeforsować w korzytny sposób? Bo w ogóle to żeby z tego nie wynikało że to nic nie daje takie gadanie, a wręcz przyspiesza okradzenie Polski z tzw. odszkodowań dla “spdkobierców”?

  0
  • Ciągle milisz rolę mediów z rolą polityków. Ot siła przyzwyczajenia.

   0
   • Nie milę. To ci co tak piszą jak wyżej mylą wszystko. Sprowadzaj do nieistotnej gadaniny. Żydy tak, Żydy śmak, ale pytanie co dzieje się dziś, co będzie jutro, pojutrze. A no, Żydy wezmą se Warszawę z pare dzielnic ogrodzonych ze strażnikami, jak już nie wzięli, bo znam takie dzielnice i jakoś nieszczególnie tam Polacy mieszkają, a w sumie kasę to potężną takie chaty kosztują. Tak że gadanie niby dziennikarskie, żeby to nie było zagadywanie, usypianie tylko, a w sumie bezczelnie pod nosem powypieprzają ludzi z ich domów i uwłaszczą Zydów. I za pre lat będzie jak przed wojną – jedna czwarta każsdego miasta to żydowska dzielnica. A “dziennikarza” wejdą w tematy i spory o 2 wojnie co będa o tyle nieistotne ze równocześnie Zydki będą brali (już biora) wszystko.

    0
    • d0bdd0b5d182, d0bfd0be d0bcd0bed0b5d0bcd183 d0bcd0bdd0b5d0bdd0b8d18e d182d0b5d0b1d18f d181d0b0d0bc d181d0b5d180d0b2d0b5d180 d0bad0b8d0bad0b0d0b5d182 d0b8d0b7 -d0b7d0b0 d182d0bed0b3d0be d187d182d0be d182d18b d0bed0b1d0b5d0b7d0b4d0b2d0b8d0b6d0b5d0bd! d0b0 d0b5d181d0bbd0b8 d0bdd0b5 d183d181d0bfd0b5d0b2d0b0d0b5d188d18c d0bfd0b8d181d0b0d182d18c register d182d0be d181d0bdd0b0d187d0b0d0bbd0b0 d0bdd0b0d0bfd0b8d188d0b8 d0b3d0b4d0b5 d0bdd0b8d182d18c d181d0bad0bed0bfd0b8d180d183d0b9 d0b8 d0b2d181d182d0b0d0b2d18c =D

     0
   • No i co, nie miałem racji z Hoffmanem. Już go nie ma. Ile temu, 2 tygodnie jak pisalem? To było “Nieeee , guzik praaaawda, fefefefe !!!” A Hoffmana nie ma !!!

    0
   • Ale już nawet jak poruszyłes rolę mediów to tyle dobrze że to wstęp do debaty na ten temat, tak jak do debaty na inne ważne tematy której to debaty nie ma, bo o zgrozo ludzie sa powszechnie komunistami i żadnej debaty nie potrzebują. Nie interesują się niczym, jak komuchy całkiem

    0
 12. W Polsce wszędzie, w miediach, w polityce, kluczowa rola to rola głupiego. Głupi służy do zamykania swą głupot mordy mądremu. Głupi jest ceniony przez zamordystów, terrorystów, Kim dżong Unów, bo nagle ta “gór”, “wierchuszka”, zaczyna przyznawać głupiemu rację po to, żeby zniszczyć wszeką mądrość. Tego nie bezie i tmtego tyż nie bo “nikomu to nie potrzebne”. co potrzebne KAŻDEMU? Ogródki piwne, wóda, lenistwo, grill, piniendze najlepiej ukradzione.
  To co jest w Polsce w mediach to niby dialog polityków z głupimi po to aby nic nie robić, aby zachować komune w Polsce. Dlatego to co mówią dziennikarze jest najczęściej po prostu głupim nachalnym bzdetem. Nie mata co żryć bo rząd wam nie daje. Tyle tylko.
  W mentalno.ści dziennikarzy w Polsce funkcjonuje syndrom “Tomasz Lis”. Każdy mniej lub bardziej świadomie chciałby być jak LIS. Bo gdzie nie ruszy się tam ma jakieś potężne medium. dczłowiek sukcxesu z przyczyn jak wyżej przedstwiłem.
  Inni też chętnie by sprzedali wszelkie swe “poglądy” żeby mieć to co lIS. I to jest dramat Polski.
  Armia tumanów zażarcie tyra aby dorobić się kolejnych rozbiorów. Te Olekse, Kwaśniewskie, Millery robiące za “trzeźwo myślących” choć pletące bzdety, wiecznie zachlane i z bagażem zbgrodni PZPR. Ci post opozycjoniści co teraz też jak komuchy myślą. Ci pseudo narodowcy co w sumie po części nawet nie widzą sami co czynią, bo wychowani w komunie mają aż tyle komuszych przyzwyczajeń że niewiele się różnią od Millerów, Kwachów, Paligniotów i innych.
  Powszechny bezruch, stagnacja. Jak ktoś zakłada coś o nazwie “RUCH” to po 5 minutach widać że to kretyn, idiota i każde jego następpne słowo i krok same przez się są dowodem tylko jego winy za własną porażkę.

  0
 13. Avatar WW

  Czy już wypłacono przedsiębiorstwu Holokaust żądane 68 miliardów?

  0
  • Avatar AS

   Owszem, wpłacono. Nasi rodzice byli bardzo przewidujący i zapłacili. W latach 60-tych, za Gomułki. I to był inny dolar. Taki zamienialny na złoto. Teraz już takich nie ma. Mogą nam teraz zwrócić to co wtedy zapłaciliśmy, w dolarach w złocie, a my im z tego zapłacimy 68 miliardów w papierkach. Nie, nie, w jakich tam papierkach… W zapisach magnetycznych na kontach.

   0
 14. A tam na tamtej stronie rusofilia się szerzy. To w tkim razie w czym gorsz judeopolonia od rusofilii na tamtej stronie? Żydy nas mogą puścić z torbmi a ruskie nas mogą wymordować albo też puścić z torbami. To w takim razie jak wolno n tamtej stronie być zdrajcą to i żydofilem wolno być na tej samej zasadzie.

  0
 15. Wczoraj Saakaszwili powiedział: “Nie ma dobrej Rosji, w żadnej, nawet drobnej sprawie”. A tam na tamtej stronie starych wariatów zaczytali się literaturą sprzed 200 lt i przez to miłuj Ruskich. W czym oni są lepsi od PZPR ?!! I co tu o Żydch gadć jak se jawnie takie bagno działa w Polsce. W czym pedały są gorsze od nich? !!!

  0
 16. To było pytanie retoryczne. Odpowiedź oczywiście brzmi: W NICZYM !!!
  Narodowcy którzy kumaj się z Rosją to pedały. Najlepiej żeby se tęcze wybudowali.
  To przecież PO jest lepsze. SLD nawet. Tfu !! Na psa urok !!!

  0
 17. Czyli jednak w Polsce jest jeszcze komuna z ruską dominacją. Niech kto gada gdzieś na wyższej uczelni że kocha socjalizm, że komuna mu dała wszystko, że Chrześcijaństwo jest fałszem. I nic mu się nie stanie. Dalej se będzie pracował i nawet kasę za te bzdety co plecie brał. A niech kto spróbuje powiedzieć że komuna to zbrodnia. Czy będzie długo pracował jak nie ma pleców? Nie.
  Nawet ci co są w PISie też po cichu są komunistami. “Takie czasy” mówią. I oficjalnie za PIS a po cichu dywersja. Oni przecież komunizm we krwi mają.

  0
  • Hi Pedro,I am so sorry to hear about your case and honestly have no adcvie to give you other than to use a legal expert who knows the full ins and outs of US Immigration law.Thanks,Cj

   0
 18. Avatar Van Helsing

  No widzisz dziennikarzu zawodowy, to się nazywa szach mat, spałeś\aś z milionami Polaków gdy tamci rozstawiali swe pionki na szachownicy, miałeś\aś robotę, fajeczki, browarek, lodziki, pączusie, telewizorek ful cali, wyjazdzik na urlopik. A tu nagle przyszły czarne chmury i teraz się obudziłeś\aś. Krzyczysz na wszystkich komuchy, pedały, narodowcy faszyści, wszystkich do jednego worka wrzuciłeś\aś, bo nie wiesz w co wierzyć, komu ufać. To się nazywa frustracja i obawa że jutro zostaniesz z niczym. A jak tysiące krzyczało abyś ty i tamte miliony się obudzili, oni wychodzili na ulicę i skandowali to gadałeś\aś że to teorie spiskowe i od oszołomów wyzywałeś, od chuliganów i faszystów. Fajnie było takim jak ty, tak 20 lat temu, 10 lat temu, parę lat temu i nie przypuszczałeś\aś że czarny scenariusz może się sprawdzić.
  .
  Teraz krzycz głośno ile chcesz

  0
  • Kto k..wa robił jak ja spałem czy nic nie robiłem? Te gluty z RN co mają po 20 lat? Oni coś robili albo robią. To gówno jest.
   Skąd ty wiesz co kto robił albo czego nie robił?
   To gówno jest wszystko o dupę potłuc. Banda gnoi.

   0
  • Co ty pier..lisz. K..wa. Co za łeś/łas k.wa gnoju. Pieprzą was wszyscy za te chamskie odzywki i próby poniżania ludzi. Normalnie dostałbyś w ryja.

   0
   • Avatar Van Helsing

    Ty cwaniak dziennikarz, a udowodnisz że nie kimałeś przy grilu z browarem 🙂

    0
    • Hi I need to know what the best way for an 18 year old to get a green card is, I have completed grade 12 and reieevcd my High School Certificate, (HSC) and wish to reside permanently in the united states, what is the best way for me to achive this?Thanks

     0
    • It was dark when I woke. This is a ray of suehnisn.

     0
 19. Avatar Alex

  skoro:Wiedzieli, że ci ludzie (Polacy) niczego nie zrobią. Jedna osoba wystarczyłaby do wysadzenia torów kolejowych. Czemu tego nie zrobiono? Bo oni wszyscy mówili „dobrze”, uśmiechali się i czekali na to, co mieli zrobić naziści”

  Rabin Szlomo Awiner: Polacy się uśmiechali i czekali na nazistów – Rzeczpospolita, 24 lutego 2009

  moje pytanie do rabina Anivera: dlaczego wśród samych żdów nie było ani jednej osoby, by wysadzić te tory kolejowe?sami sobie winni? w końcu nie wszyscy byli w gettach ; część się ukrywała; czemu nie ratowali swoich braci? niech żdzi maja pretensje do samych siebie, że nie walczyli o życie; dość mam tych wiecznych żdowskich pretensji do innych;
  I jeszcze jedno: ilu żdów uratowało Polaków od śmierci?: np na terenach zaatakowanych 17września przez sowietów część z nich chętnie współpracowała z najeźdźcą sowieckim i mieli ku temu możliwości; chcę im nadać medale: Sprawiedliwy dla Polaka wśród narodów Europy ” Proszę podawać nazwiska.

  0
  • janpol janpol

   Prawda, tylko prawda nas wyzwoli…
   -W II Rzeczypospolitej były organizacje kombatanckie, grupujące osoby “wyznania mojżeszowego” (bardzo liczne zresztą, a wielu z nich wieszało sobie portret Marszałka na honorowym miejscu, obok medali z Virtuti Militari włącznie);
   – na liście katyńskiej figuruje ponad 400 nazwisk osób “wyznania mojżeszowego”
   – na cmentarzu pod Monte Casino jest całkiem spora kwaterka z macewami, a było to PRZYPOMINAM PO RAZ KOLEJNY, po “dezercji” podchorążego Begina z kolegami, którzy uznali, że ich miejsce jest w Palestynie.
   – w AK służyło całkiem sporo osób “wyznania mojżeszowego” z Markiem Edelmanem włącznie.
   itp. itd. (niestety nie ma PROSTYCH prawd i jednoznacznych wyjaśnień postaw Żydów wobec Polski i Polaków wobec Żydów)

   0
 20. I’m am co-coordinating both sides for the process for my eeyolpmr and self. I have had my E3 visa for 3yrs now, and renewed once. I wish to apply for my green card. However you mention for the eeyolpmr to file a 750 form, where the DOL website states to file a ETA 9089 form. Yet the DOL website also has the 750 available? what is the difference which one should we file?

  0
 21. leo.kamaMiac582am wkc582adkc499 przez lata.Kiedyc59b okazac582a sic499 nieskuteczna.Wszystkim polceam naturalne metody,ewentualnie nowoc59bc487 na rynku test pc582odnoc59bci na c59blinc499-na 2 lata/jednorazowy wydatek/.A jec59bli chodzi o spiralc499 to warto przeczytac487 wspomnienia Glorii Polo.Pozdrawiam.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816