Artykuły redakcyjne
Like

Najpierw psy, potem my

02/10/2013
1190 Wyświetlenia
11 Komentarze
1 minut czytania
Najpierw psy, potem my

PO przygotowuje przepisy na obowiązkowe czipowanie psów. Ktoś wie czemu? No dobrze – powiem. Najpierw psy, potem my. Na razie przygotowują technologię, aparaturę i personel. Całe szczęście, że zabraniają  obcinać uszy i ogony. PO ma nowe hobby.  „Naszym celem jest podniesienie poziomu odpowiedzialności za zwierzęta.  – mówi „Rz” Paweł Suski (PO). PO odrzuciło projekt zakazu aborcji dzieci, które mogą się po urodzeniu okazać chore, ale troszczy się o zwierzęta. Fakt , ludzie w Polsce traktowani są przez PO gorzej jak zwierzęta, więc muszą czekać  na swoją kolej.

0


 

Mówicie że nie traktują ludzi gorzej niż zwierzęta. Dobrze – a pamietacie tego mężczyznę którego policjant kopnął w głowę na Marszu Niepodleglości? Kobietę modlacą sie pod krzyżem podpiekaną papierosem? Przecież gdyby tak zrobiono zwierzęciu łotry siedziałyby bezapelacyjnie w więzieniu.

Kto w PO chce słuchać o: aborcjach w 6 miesiącu ciąży, o matkach którym się proponuje: zabij swoje dziecko, o położnych zmuszanych do asystowania w tych zbrodniach, o cierpieniach dzieci, które żywo urodzone w wyniku aborcji nie są reanimowane i umierają odłożone w jakiejś misce.

Więcej emocji budzić u tych „wrażliwych partyjniaków”  trzymanie psów na łańcuchu. Chcą więc spuścić psy        z  łańcuchów. Ja wiem że oni maja same korzyści z takiego procederu. Mają paru takich swoich psów które spuszczone z łańcucha bezkarnie obszczekują i osikuja opozycję. Ale żeby iść z tym tak daleko. Aż do budy niekoniecznie ruskiej ?

Zamiast łańcucha ma być obowiązkowe czipowanie. Temu to się nawet nie dziwię. Najpierw psy potem my. Wprawia sie na sierściuchach . Sprawdzą technologię przygotowania i programowania czipa, przygotują produkcje aparatury, przeszkolą „fachowców”. Opornych podczepi sie na łańcuchy zwolnione przez psy.

Całe szczęście że już wczesniej w 2011 roku wprowadzono zakaz przycinania uszu i ogonów. Może więc rasa ludzka jakoś się uchowa.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

  1. Pingback: Najpierw psy, potem my « Dziennik gajowego Maruchy

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758