HYDE PARK
Like

NAJDURNIEJSI politycy…. nie są tak głupi !!!

04/12/2013
808 Wyświetlenia
2 Komentarze
5 minut czytania
NAJDURNIEJSI politycy…. nie są tak głupi !!!

…………. jak   SPOŁECZEŃSTWO , które ich wybrało ! Za chwil kilka zmierzymy się z potokiem życzeń i analiz dotyczących minionego roku.. Nie byłbym sobą gdybym nie przekazał życzeń , które otrzyma na gwiazdkę blisko OSIEM MILIONÓW .. 8 mln Polaków !

0


 

 

Komornik życzy

 

Tak… przeciwko tylu Polakom komornicy sądowi prowadzą egzekucje.. I co ? ..Szanowni Politycy…w Polsce mieszka i oszukuje 8 milionów ludzi ?… Czy to WY zrobiliście z NAS podludzi , żebraków , oszustów , którzy chcąc się utrzymać na powierzchni człowieczeństwa nie mogąc sprostać nałożonym przez WAS oczekiwaniom finansowym WASZYCH urzędów , waszym lichwiarzom trafiamy w ręce Komorników i windykatorów …

Zrobiliście  ( wzorem państw cywilizowanych ) – ustawę o upadłości konsumenckiej osób fizycznych – tylko ?… po 4 latach jej obowiązywania NIKOMU w Rzeczypospolitej nie udało się upaść…. Wielkie brawa politycy !!!..To jest mistrzostwo świata !!!.. Dupę NAM zawracacie problemami Ukrainy a jeszcze zima się nie zaczęła a już ludzie zdychają z zamarznięcia…co otworzymy zgaduj zgadulę ilu Polków tej zimy zamarznie czyt: zdechnie na mrozie w RP ?.. Już słyszę medialne pieprzenie , że “byli pod wpływem alkoholu” , a co ?… bezdomny , którego – zgodnie z obecnym prawem -wywalono na pysk , na bruk ma czytać pod mostem Dostojewskiego ? , czy napić się denaturatu żeby mniej bolało !..

To nasza wina , że Polski system podatkowy jest tak “transparentny” , że zajmujemy 139 miejsce w świecie…. za Mongolią , Burkina Faso  i podobnie rozwiniętymi krajami.. To nasza wina , że polskiemu przedsiębiorcy wypełnienie ksiąg finansowych zabiera 60 dni w roku – czyli 2 miesiące z dwunastu !..To kiedy ma pracować ?.. To nasza wina , że kredyt obrotowy na prowadzenie biznesu jest nieomal nieosiągalny a jeśli już to na lichwiarski procent !.. To nasza wina , że najszybciej do firmy nie przychodzą pieniądze tylko kontrola z urzędu skarbowego i innych ..?- skutecznie wybijając z głowy prowadzenie  czegokolwiek… A pozwolenia – z urzędów – koncesje , licencje , zgody , certyfikaty , operaty i inne tego typu – wymyślone przez WAS politycy skutecznie pomagają w podjęciu decyzji !…SPIEPRZAMY DO NORMALNOŚCI !… czyli tam gdzie całując was w d…. wyjechało 3 miliony Polaków !..Niestety jeszcze  dużo zostało  i zmuszonych jest słuchać waszych obietnic , że w nowym roku , z nowymi ministrami to będzie tak fajnie , że do lekarza ?…bez kolejek na 5 lat , urzędnik dawał będzie buzi – na powitanie ( z języczkiem – dla chcących ) , ZUS podwyższy świadczenia o 300 %, rolnikom po 100 hektarów , pracownikom po 100 milionów ( raz jeden już dawał ) , dzieciom po rowerze , dorosłym po etacie , wiek emerytalny 45 lat ( chyba pow.67 lat ), no takie cuda wianki czyli makaron na uszy czterojajeczny rozbrzmiewał będzie na falach….. ? NASZYCH – czytelniku…No i oczywiście Unia NAM da !..o jak nam da !..

 

wychodek

 

Wszyscy chcą nam coś dawać tylko przy Marszałkowskiej w Warszawie stoi taka świetlna tablica gdzie pisze , że nawet noworodek w naszym kraju ma ponad 100.000 zł długu.. No super … taki mały a już ma taką furę długów…do spłacenia !.. Chyba w RP to nawet noworodkiem nie opłaca się być….No chyba , że z przeznaczeniem z góry NA POLITYKA !!!.. Bo taki polityk to “kupi” ciut więcej komputerów , jakiś nowy typ pendolino , zleci budowę 100 km. autostrady i ….???…ukochany kraj !!!… na Florydzie !..

Myślę , że w sytuacji bojów o kasę z OFE winniśmy z Nowym Rokiem złożyć wspólnie życzenia :

 

ZUS-Y

 

Oczywiście , nie mniej serdeczne życzenia od tych co żywią i bronią :

 

MARYCHA

 

A okazji rozdmuchanej przez media niby afery informatycznej – której oczywiście – nie było , bo to ci okropni dziennikarze wymyślili , żeby mącić ludziom w głowach … nasi pasterze zbliżyli się do cywilizacji !… światowej…

 

PIN W KOŚCIELE

 

I tym miłym akcentem i ja zakończę udowadnianie tezy , że najdurniejsi politycy nie są tak głupi jak ci co ich wybierali… ( co nie było zabiegiem zbyt skomplikowanym )…wężykiem Jasiu..wężykiem !

 

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

2 komentarz

 1. Avatar WW

  Smutna, bo niestety prawdziwa konstatacja na początek dnia.
  .
  WW

  0
 2. Pin i zielony. Bóg zapłać. To jest taca, to ja rozumiem. Heehehe !!
  Babka se sadzi marychy. Za takie pole, za hektar konopii to już kara śmierci jest chyba . Hehehe !!
  Wychodek zbudowano z dotacji unii europejskiej. Koszt budowy : 478358934 zł o 27 groszy. No co, w drodze licytacji było. Zgodnie z prawem. Chyba rząd się licytował zamiast wstecznie, kto za mniej zrobi, oni szukali kto chce więcej za wychodek i wygrał ten co chciał najwięcej. Hehehehe !!!!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816