Bez kategorii
Like

NADMUCHIWANIE PĘCHERZA (Miernoty wszedzie) WYGRAŁA BIEDRONKA 1

17/06/2012
403 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Co najbardziej napełnia pęcherz? Piwo? Nie. Wspaniały rząd, jego tuby – telewizja i osobiście pan Dariusz Szpakowski

0


 

 

 

Nędza !!!

Wygrała Biedronka!!!

 

To była piękna akcja propagandowa. Tumaniono naród tak długo, więc może w końcu, przejrzy na oczy i ujrzy prawdę? Wypuszczono na boisko grupkę 23 chłopaków, dobrano im niezbyt komunikatywnego faceta, jako szefa (choć tu Janas jest gwiazdą) i kazano im wygrać mistrzostwo Europy.

 

I zobaczyliśmy jak się małych i zarozumiałych chłopców ogrywa. Przegrali niestety z hukiem. Dlaczego? Bo, mimo wmawiania nam bzdur, byli kiepscy. Trzy mecze i trzy bóle głowy – Remis z Grecją, niewykorzystane szanse i paraliż potem. Remis z ruskimi, waleczność, ale wiadomo, z nimi się walczy, szczęście sprzyjało. I przyszedł mecz prawdy, który obnażył cały ten biedronkowski blichtr dla ubogich. Sąsiedzi Czesi górowali cały czas. W pierwszej połowie mieli zremisować – zremisowali. W drugiej połowie zostali zmuszeni do wygrania meczu – i wygrali. Jak my zawsze się z Pepiczków śmiejemy.  A oni tylko robią swoje. Fachowcy realizujący zadania.

 

Mimo wszystko najlepszy był bramkarz Tytoń, Bez kompleksów, cudem w podstawowej jedenastce. Trener Mistrz nigdy by go nie wstawił. Ale musiał, bo taka była wola prezydenta. Dałby showmana, który by przyczynił się do obrazu rozpaczy.

Reszta zawodników – no cóż, nie będę się znęcał. Mogę tylko powiedzieć, że to była dokładnie taka sama drużyna, jak rząd Tuska. Niezgrani, przestrzelają, nie potrafią podać. No klęska, której doświadczamy od lat pięciu.

 

Czy ja wiem czy to dobrze, że tak się stało? Chyba tak. Zejdziemy w końcu na ziemię. Kolega zarobił około 1 200 000 zł za te chorągiewki na samochodach. Inni też zarobili na głupocie i naiwności.

 

Ale najwięcej zrobiła Biedronka. Oktopus, który spowija Polskę niszcząc drobne sklepy. Pan Błaszczykowski an consortes są wygrani w portugalskich sklepikach.

A wy obywatele – smutny sen z ręką w nocniku. Ale i tak jutro udacie się do Biedronki.

 

Cóż, nadmuchiwany pęcherz na koniec puścił. Z braćmi Czechami. pociekło siusiu po nogawkach, Nalało się do butów. Nie zrobisz, mimo tych wszystkich propagandzistów z harcerzyków żołnierzy. Bractwo grało tak jak grało. Część może pod niemieckim butem potrafi grać lepiej. Ale na ziemi ojczystej – paraliż i pustka w głowie.

 

Oj, smutno to wszystko widzę. Szarość naszej rzeczywistości jest nie do przesłonięcia przez zafundowane igrzyska.

 

Do kompletnej q..wicy doprowadzić mogą panowie Szpakowski i Szaranowicz,.Jak już 30 raz słyszałem, że właśnie jest to może ten moment, to chciałem też uczynić komuś krzywdę.Telewizja ma uspakajać, a nie wzbudzać w nas mordercze instynkty panie Szpakowski.

 

I jest dobrze – ruskie przegrały i Putin się z…a. Propaganda Tuska wykazała swoją indolencję. Szkoda tylko, że tyle naszej forsy na to poszło.

 

Idź Tusk zacharatać w gałę !!!

 

===================

Inne zapisy autora:

0

dusia
dusia

Taka sobie skromna dzieweczka

166 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758