PRAWO
Like

Nadgorliwość Salonu24

15/11/2014
852 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Nadgorliwość Salonu24

Przed ciszą wyborczą całkiem legalnie i zgodnie z prawem opublikowałem na Salonie24 notkę, w której wyjaśniałem na kogo należy głosować. Miało to służyć jako instrukcja dla mojej rodziny, sąsiadów i znajomych, którzy sami nie potrafią wyszukać stosownych kandydatów. W ten sposób mogli sobie spokojnie w sobotę przeanalizować na kogo głosować.

0


Niestety notka została wykasowana z powodu ciszy wyborczej. To jest ewidentna nadgorliwość administracji, która jawnie łamie wolność słowa i zasady panujące w Salonie24. To jest totalna kompromitacja tego blogowiska. Bo to świadczy o ich głupocie. Usunięta notka jest tu: Na kogo głosować?
Bogna Janke napisała mi tak: „Wszystkie notki widoczne na stronie głównej serwisu, w tym „Ostatnie notki”, muszą być usunięte na czas ciszy wyborczej. Zgodnie z przepisami treści agitacyjne opublikowane przed ciszą wyborczą nie mogą być komentowane, ani przekazywane dalej za pośrednictwem portali społecznościowych. Nie jesteśmy w stanie temu przeciwdziałać i jedynym sposobem jest ich wygaszenie na czas ciszy wyborczej. Zostaną one przywrócone w niedzielę po godz. 21.”
Moim zdaniem nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz "GPS" Świderski https://www.salon24.pl/u/gps65/

Grzegorz GPS Świderski - Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem sarmatolibertarianinem, agnostykiem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

175 publikacje
113 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758