Bez kategorii
Like

Na kogo głosowaliście?

03/02/2011
419 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

(post z archiwum) Ja, kilka lat temu, głosowałem w Krakowie na Bielana, o ile dobrze pamiętam. Co to znaczy? Znałem pana Bielana na tyle, że postanowiłem mu oddać głos? Nie. Ale znałem partię, która go wystawiła do wyborów. Znałem ich program, a przede wszystkim znałem jej liderów. Wiedziałem, że te osoby gwarantują program jaki chce ich partia osiągnąć, a skoro na liście jest p. Bielan, to z pewnością on sam podpisuje się pod tym programem i popiera program, którego SAM nie wymyślił.   No i teraz pan Bielan ogłasza, że jego lojalność jest po stronie jakiejś pani Joasi, czy Joli… "Mądra Jola"? Panie Bielan – pan masz małe rybki w głowie – że powtórzę znaną kwestię pejsiastego fabrykanta  z "Ziemi […]

0


(post z archiwum)

Ja, kilka lat temu, głosowałem w Krakowie na Bielana, o ile dobrze pamiętam.

Co to znaczy? Znałem pana Bielana na tyle, że postanowiłem mu oddać głos?
Nie. Ale znałem partię, która go wystawiła do wyborów. Znałem ich program, a przede wszystkim znałem jej liderów.
Wiedziałem, że te osoby gwarantują program jaki chce ich partia osiągnąć, a skoro na liście jest p. Bielan, to z pewnością on sam podpisuje się pod tym programem i popiera program, którego SAM nie wymyślił.
 
No i teraz pan Bielan ogłasza, że jego lojalność jest po stronie jakiejś pani Joasi, czy Joli… "Mądra Jola"?
Panie Bielan – pan masz małe rybki w głowie – że powtórzę znaną kwestię pejsiastego fabrykanta  z "Ziemi Obiecanej". My pana wybraliśmy nie dla pańskich płaczliwych dziś min, nie dla pańskich prywatnych lojalności!
Więc o ile nie bronimy panu tej lojalności do nikogo i pana dziwnych pomysłów dnia dzisiejszego to nie zapominajmy tego SKĄD się pan wziął w wielkiej polityce, kto pana ZROBIŁ! I ze względu na te dwa ostatnie czynniki powinien pan oddać mandat!!!
Powinien go więc oddać i ten Bielan-cry-baby i Kamiński-ex-machina i te inne, nagle zarażone cannabisem Londynu, oraz lokalnie oczadzone piczunie, Kluziki, Zbysławy-nieznane i inne nagle wypełzłe trzecie garnitury.
Dostaliście głosy dzięki PiSowi i od ludzi głosujących na PiS i Kaczyńskich, więc zapracujcie sobie na własne głosy i popularność w uczciwy sposób, a nie jazdą na gapę!
Oddajcie mandaty, cholerni faryzeusze.
Na WAS nikt nie głosował.
Jak i na tego euro-gnoma Van Rompuya, ale to temat na inny post.
0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758