HYDE PARK
Like

Na co zwrócić uwagę wybierając meble do biura

25/06/2014
294 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Meble biurowe nie tylko są potrzebne, jak niezbędne wyposażenie biura, lecz także są swoistą wizytówką. Decydując się na wybór mebli warto skupić się na tym, by były wysokiej jakości oraz miały ciekawy, pasujący do charakteru przedsiębiorstwa, design.

0


Wygoda i funkcjonalność

Na szczęście, od czasów, gdy słowa „meble polskiej produkcji” budziły w nas przerażenie, minęła cała epoka. Meble do biura, produkowane w naszych kraju, są teraz wysokiej jakości oraz projektowane zgodnie ze światowymi trendami. Polscy producenci wysyłają swoje meble za granicę, gdzie zdobywają one nagrody oraz uznanie klientów. Przykładem może być toruńska Fabryka Mebli Biurowych Wuteh, obecna w 35 krajach.

Jednak, to czym charakteryzują się również meble biurowe polskiej produkcji, to wysoka funkcjonalność. Projektanci starają się, by blat roboczy oraz najpotrzebniejsze szuflady i szafki były w zasięgu ręki, a pracownik nie musiał tracić czasu na szukanie ważnych rzeczy. Bardzo ważne są : odpowiednia wysokość biurka oraz regulowany fotel. Pozwalają one dopasować dzięki temu wysokość siedziska do potrzeb konkretnej osoby.

Ile wydać na meble biurowe?

Urządzając biuro od nowa często zadajemy sobie pytanie, jaki budżet na to przeznaczyć. Osobiście odradzamy kupowanie mebli najtańszych – często wykonane są z płyty wiórowej o małej trwałości, szybko się niszczą i już po kilku miesiącach użytkowania wyglądają nieestetycznie. Z drugiej strony inwestowanie gigantycznych kwot w meble biurowe także wydaje się nierozsądne. Najlepiej zdecydować się na złoty środek i wybierać produkty ze średniej półki cenowej, gdzie wybór jest naprawdę szeroki. Jeśli zamierzamy zamówić większą ilość mebli – możemy udać się bezpośrednio do producenta i negocjować ceny. Za hurtowe zamówienie na pewno zapłacimy mniej. Będziemy mieli także większy wpływ na projekt, niż gdybyśmy wybierali spośród gotowych mebli.

 

Nie zapominajmy o aranżacji


Większość biur wygląda niemal identycznie, gdyż zapomniano, że nie tylko meble biurowe czynią atmosferę miejsca. Warto zadbać także o wystój pomieszczenia, ciekawe akcenty kolorystyczne, punkt do wypoczynku lub miejsce do przyjmowania klientów. Odrobina materiału na przykład w postaci eleganckich zasłon lub obrazy albo grafiki na ścianach mogą zmienić dobitnie cały klimat wnętrza. A chodzi przecież o to, by w przestrzeni biurowej i pracownicy czuli się dobrze, i klienci zapamiętali nas pozytywnie.

Urządzanie biura, jeśli nie ufamy swoim możliwościom, zawsze możemy zlecić firmie zewnętrznej. Wtedy efekt na pewno nas zadowoli.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

322 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816