Komentarze dnia
Like

Muslini nas ubogacą

27/04/2017
1189 Wyświetlenia
2 Komentarze
9 minut czytania
Muslini nas ubogacą

OTWÓRZCIE OCZY ZANIM POLSKA ZNAJDZIE SIĘ TAM, GDZIE FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY
Mieszkałem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii (jestem nadal obywatelem polskim) słuchałem wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i mówię: to wszystko jest PRAWDA, to co mówi ten człowiek o Szwecji jest prawda…. czy komuś się to podoba czy nie….. bez względu na Twoje nastawienie, przekonania polityczne itd. PRAWDA JEST PRAWDA. Ja żyłem 23 lata w Szwecji, mam tam dzieci i bywam tam nadal i wiem jak jest naprawdę

0


Wklejam ten tekst in extenso. Autor nawet o to prosi:

POLSKA 2017 DZISIAJ
Polsko obudź się, czyli ludzie nie bądźcie biernymi obserwatorami rzeczywistości!

OTWÓRZCIE OCZY ZANIM POLSKA ZNAJDZIE SIĘ TAM, GDZIE FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY
Mieszkałem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii (jestem nadal obywatelem polskim) słuchałem wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i mówię: to wszystko jest PRAWDA, to co mówi ten człowiek o Szwecji jest prawda…. czy komuś się to podoba czy nie….. bez względu na Twoje nastawienie, przekonania polityczne itd. PRAWDA JEST PRAWDA. Ja żyłem 23 lata w Szwecji, mam tam dzieci i bywam tam nadal i wiem jak jest naprawdę.

Islamski-terrorysta-i-medialna-histeria

Jest nas w Skandynawii cała masa…… język polski w Norwegi jest drugim największym językiem tego kraju i mimo, że jest nas tak wielu, my szanujemy ten kraj, bo jesteśmy w nim gośćmi……. Pogadajcie z Polakami którzy tu mieszkają…. nie słuchajcie telewizji, bo TV powie Wam to, co będą chcieli byście usłyszeli….. nic więcej.

Są miejsca w Szwecji gdzie nie oficjalnie obowiązuje szariat, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulice, a kiedyś można tam było wychodzić z domu nie zamykając drzwi na klucz, dziś staruszki boją się własnego cienia…

To strasznie przykre, ale to jest prawda. Są miejsca gdzie np. na basen chłopcy nie mogą chodzić z dziewczynkami, gdzie muslimi ubierają się w żółte bezrękawniki i chodząc po mieście nagabują dziewczyny by się tak „bezwstydnie” nie ubierały…… można by o tym pisać do białego rana. Gdy kiedyś pomagałem Szwedowi wypchnąć samochód z zaspy śniegu i przez to zablokowałem na chwilę ruch uliczny, pomagali również Szwedzi, wtedy podjechał samochód pełen muslimów którzy grozili, że jeśli się nie usuniemy, to oni się ze mną i nimi rozprawią za pomocą noży.

Ile razy stawałem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek które wieczorami czekając na przystanku były wyzywane i opluwane przez muslimów, tych przypadków bym nie zliczył. Ile razy mi grozili, że mnie zabiją. Oni są wręcz nieprzyzwoicie mili, gdy są sami, lub gdy jest ich mało, ale gdy jest ich więcej to zrywa im po prostu dekle…….. Ludzie nie dajcie się omamić durnemu pieprzeniu ludzi w telewizji…….. Nawet tu w Skandynawii, ci którzy z czystej przyzwoitości przymykają oczy i bronią imigrantów, nie chcą mieszkać miedzy imigrantami….. Jak myślicie…. dlaczego?????????? SZWEDZKA PODWÓJNA MORALNOŚĆ………..

Nie macie pojęcia, co się dzieje……… boicie się kościoła katolickiego????? A nie zastanawiacie się, co czeka Polskę, gdy więcej muslimów przyjedzie do Polski?

To agresywni ludzie, pełni nienawiści….. boicie się Cyganów a muslimów nie????? To oznacza, że z Wami jest coś nie tak……….. Na miłość Boską…. to nie jest tak, że my jesteśmy rasistami, bo rasa niema tu nic do rzeczy… my po prostu powinniśmy się bronić przed zniszczeniem naszej kultury, naszych zasad, naszych tradycji…. Poza tym to oni nas nienawidzą…. nie my ich, lecz oni nas.

Zejdzie na ziemię, na naszą czarną prawdziwą ziemię i spójrzcie co TAK NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE…. OTWÓRZCIE OCZY ZANIM MY ZNAJDZIEMY SIĘ TAM GDZIE DZIŚ JEST FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY.

Jedno jest pewne, jeśli sobie ubzdurałaś/ubzdurałeś, że to są biedni ludzie, którzy są pokojowo nastawieni, to nikt nie zmieni Waszego zdania…… Jedno jest w stanie zmienić Wasze nastawienie….. to co zmieniło moje nastawienie do nich, t.zn. trzymany przez muslima kij basebolowy uderzający Was w głowę….. tak było w moim przypadku…..

W Norwegii Polak pracuje, wieczorami uczy się języka norweskiego ZA WŁASNE PIENIĄDZE, a te sk….y siedzą i nic nie robią…. żyją na nasz koszt. Podatki w górę, bo utrzymywać trzeba nierobów podczas gdy Szwedki czy Norweszki mając raka zapierniczają ciężko pracując……. Mieszkam prawie 27 lat w Skandynawii, najpierw bylem zwykłym robotnikiem, teraz pracuję w biurze i jeżdżę po różnych budowach….. gdy pytam ilu muslimów tu pracuje zawsze dostaję tą samą odpowiedz ZERO…….. 27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKAŁEM MUSLIMA NA BUDOWIE WIĘC PYTAM: JAK NIBY CI LUDZIE MAJĄ NAPĘDZAĆ NASZĄ GOSPODARKĘ????????

Ile lat czekają Polacy w Kazachstanie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Sybirze na możliwość powrotu do Polski????? NIE MA DLA NICH PIENIĘDZY. Nie ma też pieniędzy na obniżenie wieku emerytalnego… ALE PIENIĄDZE NA UTRZYMYWANIE MUZUŁMANÓW SĄ……. Pieniądze które Unia daje Polsce na ich utrzymanie to kropla w oceanie potrzeb……… muslimi to finansowa studnia bez dna……

Co z matkami samotnie wychowującymi dzieci, które nie dają sobie rady finansowo…… nie ma dla nich żadnej pomocy i często odbiera im się dzieci…… co z emerytami którzy dostają mniejszą emeryturę niż mają dostawać te darmozjady? Gdzie są te muslimskie kobiety i ich dzieci???? 75% „uchodźców” to młodzi, silni, zdrowi, dożywieni i bogaci mężczyźni którzy powinni walczy o wolność w swoich krajach, tak jam Polacy w czasie wojny. Oni płacą przemytnikom więcej pieniędzy niż większość biednych Polek w ogóle widziała na oczy………

Anglicy, Niemcy, Francuzi, Holendrzy i inni kolonizowali kraje islamskie i czerpali z tego zyski, a my dziś mamy za to płacić?????? To jakiś żart………….

Odnoszę wrażenie, że europejscy politycy i dziennikarze wleźli już tak wysoko po szczeblach kariery, że już nie widzą, co dzieje się, na ziemi…………. i znów wróci nazizm, masowe mordowanie tym razem przez muzułmanów.

Nikt tego nie chce, ale zobaczcie jak oni się zachowują, nie szanują innych religii, innych ludzi, innych nacji….. akceptują tylko to, co oni sami reprezentują. Żydzi nikomu nic nie zrobili…. mieli tylko głowy do interesów czego brakowało innym Europejczykom i jak to się skończyło?????

Natomiast muzułmanie nas nienawidzą, za inną religię, za sukces cywilizacyjny, za sukces finansowy i żeby usprawiedliwiać swoje skandaliczne zachowanie i stosunek do nas nazywają nas niewiernymi.

Przyjmujmy….. chrześcijan (mają naprawdę podobną mentalność do naszej i są prześladowani), Żydów, Latynosów, Chińczyków…… ogólnie Azjatów…… ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE MUZUŁMANÓW…. MUZUŁMANÓW NIECH PRZYJMUJĄ MUZUŁMANIE ! ! ! ! ! ! !

(Jeśli ważna dla Ciebie jest Polska to proszę udostępnij ten tekst Twoim przyjaciołom)

Autor: Piotr Kabat

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz40

337 publikacje
31 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758